.
Отговор в тема
Страница 55 от 141 ПървиПърви ... 54551525354555657585965105 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 351 до 1 375 от общо 3522
  1. #1351
    BB cream na Garnier e strahoten!

  2. #1352
    Пробвала ли си 24оре на Дебора? Като казват 24 часа, хората наистина имат предвид 24 часа ;д той не мърда.
    Ще пробвам следващия път калърстей на твоя отговорност ако не стане ще си я карам на аера тен пюр и 24 оре доживот. ;дд
    Как го слагаш по-точно "както трябва" ?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  3. #1353
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    нее аз нямам претенции ,че го слагам перфектно простоо трябва да се слага по -малко количество , да е равномерно , да е точно твоя цвят и т.н :Д aaa какъв е този фдт на дебора , заинтригува ме

  4. #1354

    Бях го публикувала по-нагоре. Аз гледам като си купувам марката да е по-неизвестна, но скъпа, следователно са дали пари не за реклама, а за качество ;д Тоя е около 30 лв, което за мен е нормалното за фон-дьо-тен , който претендира да прави нещо и да не ти вреди на кожата.
    приятелката ми с калърстея слага буквално една капка и го маже навсякъде, а аз не мога чак толкова малко ;д като слагам много малко не го разнасям навсякъде ;/ понякога го смесвам с основата, сега съм си поръчала бронзиращи перли на орифлейм , но бяха някаква промоция и не са налични (все ще дойдат някой ден )
    Една друга приятелка пък ми се смее на манията, че лицето ми трябвало да е като на порцеланова кукла равномерно навсякъде ;д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  5. #1355
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    О и аз съм така , в повечето случаи разбира се само аз си виждам неравностите на тена на лицето
    сега погледнах фдт на дебора и мисля да си взяма такъв.моята кожа е суха,подходящ ли е за мен ? аа и да те питам ,каква основа ползваш ?

  6. #1356
    Ами фон-дьо-тенът по принцип не може да ти изсушава кожата. Може да ти действа кофти ако е мазна, но като е суха по-трудно. Този е малко по-гъст и тежък.
    В момента карам с един тониращ крем на орифлейм, имам една основа на Covergirl, но ми е в другото вкъщи ;д При тях не разбирам много много каква трябва да бъде ?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  7. #1357
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    мисълта ми беше,че не е матиращ ,защото ми седи кофти o не знам ,нямам идея . аз също позлвам крем, просто видях , че си споменала по -горе основа и реших да питам

  8. #1358
    Не, не мисля, че има някаква разлика каква е. Ако някой има различно мнение и може да ми обясни защо - да заповяда Бяха ми обяснявали, че ако са от една серия основата удължавала стоенето на фон-дьо-тена, но и с едно кремче я карам понякога не пречи ;д
    Лек и кремообразен, 24 ore фон дьо тен от Deborah придава гладък, копринен завършек.
    Кожата е бляскава и свежа през целия ден. Фон дьо тенът 24 ore от Deborah е с изключително дълготраен комплекс - от официалния им сайт. Но на самия пише anti-shine .. не знам дали е матиращ или просто да не лАщи ;д
    За суха кожа би трябвало да е по-лек , по-течен както е аера тен пюр. Но пък не знам, аз си го харесвам и този, не мърда поне ;д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  9. #1359
    Току-що видях ей това http://гримкозметика.com/osnova-grim...ne-p-2462.html основата им е по-скъпа от фон-дьо-тена и пише, че прави това, което аз искам ;д да изравнява цвета и прикрива някакви недостатъци ..
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  10. #1360
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    важното е да не мърда :Д мерсиии ще го потърся

  11. #1361
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805

  12. #1362
    ^И за основата някой нещо ако знае ;д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  13. #1363
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Цитирай Първоначално написано от POLLINA Виж мнението
    от къде мога да си купя четка за фон дьо тен .ето такава търся http://make-upstudio.bg/chetki-za-gr...-dio-tena.html
    ,ноо естествено няма да дам 65 лв за четка :Д
    Отиваш в Ивис пи четките. Гледаш същата,но е на Импала (попринцип не я харесвам изоообщо като марка,но четката е хубав) и пише,че е за хайлайтър,номер 6 е.
    Пробвах я за фон-дъо-тен и става много добре,но преди това трябва да нанесеш крема си с нея,защото в друг случай''на сухо'' става на ленти. Цената й е 6лв и нещо.

  14. #1364
    JoLLiE92,ако намериш коректора на АртДеко във Варна,моля те драсни ЛС.Тооолкова обикалях,но не го намерих... :/

  15. #1365
    Аз се отказах от него, защото разбрах че няма да имам нужда, но нищо не ми пречи да направя един тур из магазините ;д Според гугъл го има в Клео до Годзила на Севастопол и в някакъв магазин до църквата и делфинчетата пак на Севастопол, но не знам кой. Ще погледна и в бюти зоун и дъглас за да решим този спор има ли или няма там ;дд
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  16. #1366
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    Цитирай Първоначално написано от fizzyg Виж мнението
    Отиваш в Ивис пи четките. Гледаш същата,но е на Импала (попринцип не я харесвам изоообщо като марка,но четката е хубав) и пише,че е за хайлайтър,номер 6 е.
    Пробвах я за фон-дъо-тен и става много добре,но преди това трябва да нанесеш крема си с нея,защото в друг случай''на сухо'' става на ленти. Цената й е 6лв и нещо.
    мерсии многоо )

    In the future everyone will be famous for 15 minutes...

  17. #1367
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Цитирай Първоначално написано от POLLINA Виж мнението
    мерсии многоо )
    Моля.

  18. #1368
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    това ли е четката?? ти каза номер 6, но нещо не мога да я намеря
    http://www.impalacosmetics.com/bg/pr...dation-brush-4

  19. #1369
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Момичета, като нанасяте грим /пудра, коректор и прочие/, забелязвате ли да има по-голям разход на продукта?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  20. #1370
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    Момичета, като нанасяте грим /пудра, коректор и прочие/, забелязвате ли да има по-голям разход на продукта?
    Само пудрата си нанасям с кабуки четка, а и с нищо друго не съм я нанасяла, така че не знам, но за да не остава неизползван продукт по четката и за да не става на ленти, първо се слага крема с четката и със същата четка после слагаш фдт или каквото ще слагаш.

  21. #1371
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Цитирай Първоначално написано от POLLINA Виж мнението
    това ли е четката?? ти каза номер 6, но нещо не мога да я намеря
    http://www.impalacosmetics.com/bg/pr...dation-brush-4
    Не,не. Изглежда по същия начин като онази,която ти показа,но е на Импала. Не гледай при четките за фдт,а за хайлайтър,защото така поне пише на нея.
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    Момичета, като нанасяте грим /пудра, коректор и прочие/, забелязвате ли да има по-голям разход на продукта?
    Ами,да,пудрата като я нанасям с тампонче ''попива'' сякаш доста продукт,а с четката пък се натрошават и хвърчат частички,но не толкова обилно.

    Цитирай Първоначално написано от strawberry88 Виж мнението
    Само пудрата си нанасям с кабуки четка, а и с нищо друго не съм я нанасяла, така че не знам, но за да не остава неизползван продукт по четката и за да не става на ленти, първо се слага крема с четката и със същата четка после слагаш фдт или каквото ще слагаш.
    Марка и цена на кабукито?

  22. #1372
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    ^ в google като напиша нищо не ми излиза защо така

  23. #1373
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  24. #1374
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Цитирай Първоначално написано от POLLINA Виж мнението
    ^ в google като напиша нищо не ми излиза защо така
    Ще ти я снимам утре,за да можеш да я видиш,дано не забравя само

  25. #1375
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    мерсии )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си