.
Отговор в тема
Страница 7 от 141 ПървиПърви ... 345678910111757107 ... ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 3522
  1. #151
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Препоръчайте някаква хубава основа за грим ( без тази на Артдеко)
    (сори за двете поредни мнения,но просто темичката отиде много назад в страниците)

  2. #152
    Голям фен Аватара на vilityyy979
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    594
    Аз си взимам на AVON : ) и съм доволна
    Passion is Fashion ;]

  3. #153
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    474
    А на мен може ли да ми препоръчате някоя пудра, за нормална кожa, склонна към омазняване ? Искам да е по - светличка, за да ми уеднаквява и освежава тена на лицето. И ако може да е на българска марка, защото не ми се дават 20 - 30 лв за пудра. И последно - според вас вярно ли е, че пудрата запушвала порите ?
    ....coz you're beautiful, no matter what they say, words can't bring you down....

  4. #154
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Запушва порите естествено,освен ако не си вземеш минерална пудра която малко да щади кожата но със сигурност не ти се дават много парички..
    На She и на Revlon пудрите са хубави,до 10лв мисля.
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  5. #155
    Супер фен Аватара на DisturbiaV
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 402
    Искам руж,но не ми се дават повече от 7 лв понеже няма да го ползвам често,а и не мога да отделя повече

  6. #156

  7. #157
    Голям фен Аватара на GrippingBosh
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    947
    Цитирай Първоначално написано от neeDaBosS
    Запушва порите естествено,освен ако не си вземеш минерална пудра която малко да щади кожата но със сигурност не ти се дават много парички..
    На She и на Revlon пудрите са хубави,до 10лв мисля.
    на ревлон има ли минерални пудри,ако не препоръчай някаква минерална пудра ,за светла кожа ,смесена клоняща към мазна
    благодаря ти
    LOVE не означава Legs Open Very Easy !!!
    момиче

  8. #158
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Препоръчайте някакъв руж,който да отива на светла кожа... до 7-8лв. нещо в цвят прасковено,което да седи много свежо и естетвено...

  9. #159
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Цитирай Първоначално написано от GrippingBosh
    Цитирай Първоначално написано от neeDaBosS
    Запушва порите естествено,освен ако не си вземеш минерална пудра която малко да щади кожата но със сигурност не ти се дават много парички..
    На She и на Revlon пудрите са хубави,до 10лв мисля.
    на ревлон има ли минерални пудри,ако не препоръчай някаква минерална пудра ,за светла кожа ,смесена клоняща към мазна
    благодаря ти
    За Ревлон незнам дали имат минерални пудри Майка ми ползваше една,но най-вероятно не е била минерална.
    Ето няколко вида минерални:
    1. ArtDeco
    http://www.izgodnobg.com/ceni/61741-...tion-2v1-2.php
    2.Max Factor
    http://lh3.ggpht.com/_malcNiSH1UM/Sj...als%5B8%5D.png Цената и е около 25лв

    3.L
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  10. #160
    Супер фен Аватара на bloodymirror
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 606
    Някой ползвал ли го е ? Отзиви?

  11. #161
    Голям фен Аватара на GrippingBosh
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    947
    [quote=neeDaBosS]
    Цитирай Първоначално написано от GrippingBosh
    Цитирай Първоначално написано от neeDaBosS
    Запушва порите естествено,освен ако не си вземеш минерална пудра която малко да щади кожата но със сигурност не ти се дават много парички..
    На She и на Revlon пудрите са хубави,до 10лв мисля.
    на ревлон има ли минерални пудри,ако не препоръчай някаква минерална пудра ,за светла кожа ,смесена клоняща към мазна
    благодаря ти
    За Ревлон незнам дали имат минерални пудри Майка ми ползваше една,но най-вероятно не е била минерална.
    Ето няколко вида минерални:
    1. ArtDeco
    http://www.izgodnobg.com/ceni/61741-...tion-2v1-2.php
    2.Max Factor
    http://lh3.ggpht.com/_malcNiSH1UM/Sj...als%5B8%5D.png Цената и е около 25лв

    3.L
    LOVE не означава Legs Open Very Easy !!!
    момиче

  12. #162
    Трудно е да се каже категорично "Този е най-добрият!", но за мен най-качествен в този клас е Revlon ColorStay.

  13. #163
    Супер фен Аватара на rosencetooo
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    2 029
    Цитирай Първоначално написано от bloodymirror
    Някой ползвал ли го е ? Отзиви?
    Отвратителен е , на една приятелка и беше тъмен даде ми го да го пробвам аз.. цялото ми лице стана на петна , когато го нанесох , и въобще не издържа 16 часа . По-добре дай малко повече пари , но си вземи качествен фдт
    ... Живей с мечти, а не със спомени ...

  14. #164
    Голям фен Аватара на Mirage3
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    726
    Някой да ми препоръча коректор за бледо/почти бяло лице. Че иначе имам вени под очите и искам да си ги скрия.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=404766

  15. #165
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    Тези, които попитаха за руж - защо не си вземете някакви перли ?
    Лично аз смятам, че са по-подходящи за лятото , придават и приятен блясък освен цвят, както е при ружовете.
    В този ред на мисли- перлите на Ейвън са добри, особено за цената си. Има и в прасковен нюанс за по-светлите кожи.

    За озаряващите става въпрос - много са свежи.
    Мисля, че бяха около 10лв. , но пък са икономични.
    To infinity and beyond.

  16. #166
    за да не отварям нова тема някой по-запознат може ли да каже как трябва да се нанесе ружа за да изглежда лицето по-късо ако мога така да го нарека

  17. #167
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Цитирай Първоначално написано от Infinity
    Тези, които попитаха за руж - защо не си вземете някакви перли ?
    Лично аз смятам, че са по-подходящи за лятото , придават и приятен блясък освен цвят, както е при ружовете.
    В този ред на мисли- перлите на Ейвън са добри, особено за цената си. Има и в прасковен нюанс за по-светлите кожи.

    За озаряващите става въпрос - много са свежи.
    Мисля, че бяха около 10лв. , но пък са икономични.
    Благодаря ти много :*

  18. #168
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Благодаря ти за изчерпателния отговор Според теб фон дъо тена и пудрата трябва ли да са на 1 и съща марка? Всички пудри ли са матиращи? ии последен въпрос Кой е най-добрият фон дъо тен ,цената 20-30 лв [/quote]
    Според мен е хубаво да са на една марка.Примерно фдт Афинитон и пудра Афинитон..Попринцип пудрата се води за прикриване на лъщенето,тези които имат мазна кожа използват пудра с тази цел.Моята кожа е малко сухичка за това не си позволявам винаги да използвам.Най-добър фондьотен за мен няма,но марките като Виши,Лореал,Макс Фактор и Мейбълин за този ценови диапазон за доста добри.
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  19. #169
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    - някой има ли я ?

  20. #170
    Цитирай Първоначално написано от neeDaBosS
    Благодаря ти за изчерпателния отговор Според теб фон дъо тена и пудрата трябва ли да са на 1 и съща марка? Всички пудри ли са матиращи? ии последен въпрос Кой е най-добрият фон дъо тен ,цената 20-30 лв
    Според мен е хубаво да са на една марка.Примерно фдт Афинитон и пудра Афинитон..Попринцип пудрата се води за прикриване на лъщенето,тези които имат мазна кожа използват пудра с тази цел.Моята кожа е малко сухичка за това не си позволявам винаги да използвам.Най-добър фондьотен за мен няма,но марките като Виши,Лореал,Макс Фактор и Мейбълин за този ценови диапазон за доста добри.[/quote]

    пудра се слага за да обере мазнината на фдт с цел по дълготраен ефект според мен е дори наложащо да са на една марка защото разлика в цвета на фдт и пудрата са леко казан не лице приятни

  21. #171
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Цитирай Първоначално написано от Tiin
    Препоръчайте някакъв руж,който да отива на светла кожа... до 7-8лв. нещо в цвят прасковено,което да седи много свежо и естетвено...

    Само че цвят Apricot. Не съм сигурна точно кой номер е. Аз имах такъв, на скоро ми свърши. Не харесвам Севънтийн като марка, но този руж ми харесва наистина много!!!
    Също съм доволна от един на Буржоа:



    Аз имам rose de jaspe, което изглежда много...розово на снимката,но определено не стои толкова 'розово' Ружа е много икономичен. Аз също съм със светла кожа и ми стои добре.
    Everything changes, but beauty remains ...

  22. #172
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Цитирай Първоначално написано от PullMeCloser
    Цитирай Първоначално написано от Tiin
    Препоръчайте някакъв руж,който да отива на светла кожа... до 7-8лв. нещо в цвят прасковено,което да седи много свежо и естетвено...

    Само че цвят Apricot. Не съм сигурна точно кой номер е. Аз имах такъв, на скоро ми свърши. Не харесвам Севънтийн като марка, но този руж ми харесва наистина много!!!
    Също съм доволна от един на Буржоа:



    Аз имам rose de jaspe, което изглежда много...розово на снимката,но определено не стои толкова 'розово' Ружа е много икономичен. Аз също съм със светла кожа и ми стои добре.
    Този на Севънтиин колко струва?

  23. #173
    Ползвала съм страшно много марки фон дьо тени - Maxfactor, Maybeliine, Loreal,Gordani Gold, Bell е по - хубав, тарен, покривен и наситен фон дьо тен от Impala не съм имала никога.Слагам съвсем малко от него и ми стига за цялото лице и врата, цял ден не мърда, не се размазва и не се омазнява.Много съм доволна и същата пудра ползвам пак на Импала.Преди това ползвах пудра и фон дьо тен на Maybeliine еми не съм кой знае колко доволна, фон дьо тена седеп някак и на петан, а пудрата беше ужасна..!После си взех един на Лореал ми и от него не съм много доволна.Импалата се оказа на- качествена, че и най - евтина.

  24. #174
    Супер фен Аватара на sunshine955
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 285
    Имам такъв руж на севънтийн и не беше повече от 10-12 лв.. но си заслужава наистина. Много нежно стоят.
    smile-it's the second best thing you do with your lips

  25. #175
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Цитирай Първоначално написано от glezenata13
    Ползвала съм страшно много марки фон дьо тени - Maxfactor, Maybeliine, Loreal,Gordani Gold, Bell е по - хубав, тарен, покривен и наситен фон дьо тен от Impala не съм имала никога.Слагам съвсем малко от него и ми стига за цялото лице и врата, цял ден не мърда, не се размазва и не се омазнява.Много съм доволна и същата пудра ползвам пак на Импала.Преди това ползвах пудра и фон дьо тен на Maybeliine еми не съм кой знае колко доволна, фон дьо тена седеп някак и на петан, а пудрата беше ужасна..!После си взех един на Лореал ми и от него не съм много доволна.Импалата се оказа на- качествена, че и най - евтина.
    Според мен нещата на Импала са пълни боклуци. Как можеш да сравняваш Имапала със световно известни марки като Лореал...
    Да,разбира се всеки си има мнение,но аз не съм много съгласна с твоето

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си