.
Отговор в тема
Страница 91 от 141 ПървиПърви ... 4181878889909192939495101 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 251 до 2 275 от общо 3522
  1. #2251
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Определено не са. От доста голям личен опит ти го казвам.
    Everything changes, but beauty remains ...

  2. #2252
    Момичета, имам нужда от помощ. Вероятно ще ви задам въпроси, на които вече сте отговаряли, но темата е доста дълга, за да прочета всички страници, при положение, че нямам много време. Никога не съм използвала фдт(освен веднъж просто си купих от любопитство, но така си стои почти неизползван, беше bourjois healthy mix), коректори, основи, ружове и т.н. Имам акне от 4 години и все си казвах, че не трябва да си товаря кожата с гримове, но не мога да ходя така повече. Вече имам значително по-малко пъпки, но имам доста белези, черни, точки, червени петна, също така и кръгове под очите. Кожата ми е мазна. Искам да ми препоръчате хубав фдт и покривен коректор. Също така не разбрах за тъмните кръгове под очите друг коректор ли трябва да ползвам или не? Как е по-добре да ги нанасям: с четка, или с пръсти. И доколкото разбрах от написаното от вас хубаво е да имам и пудра, така че препоръчайте ми и пудра. За основа ще пробвам тази на артдеко. Искам да ми препоръчате качествени продукти, дори и да са малко по-скъпи. Благодаря ви предварително!

  3. #2253
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    И на мен камуфлажния коректор на АртДеко въобще не ми харесва за тъмни кръгове ... Ползвам иначе едно кремче на Avene .. и пак, много кофти се нанася.. а и не ги покрива като хората .. дори и с пудра пак си стои леко синкаво такова.


    Колкото до момичето с дългия пост отгоре ФДТ и пудра не мога да ти препоръчам. Ако коректора ще го използваш за пъпките, този, за който говорим на АртДеко, камуфлажния е идеален, защото е супер покривен. За тъмните кръгове по-добре си вземи течен. Аз моя (камуфлажния) си го нанасям с пръсти... просто не ми се удобно с четка. Така че, както си решиш.

  4. #2254
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от punkkk Виж мнението
    Момичета, имам нужда от помощ. Вероятно ще ви задам въпроси, на които вече сте отговаряли, но темата е доста дълга, за да прочета всички страници, при положение, че нямам много време. Никога не съм използвала фдт(освен веднъж просто си купих от любопитство, но така си стои почти неизползван, беше bourjois healthy mix), коректори, основи, ружове и т.н. Имам акне от 4 години и все си казвах, че не трябва да си товаря кожата с гримове, но не мога да ходя така повече. Вече имам значително по-малко пъпки, но имам доста белези, черни, точки, червени петна, също така и кръгове под очите. Кожата ми е мазна. Искам да ми препоръчате хубав фдт и покривен коректор. Също така не разбрах за тъмните кръгове под очите друг коректор ли трябва да ползвам или не? Как е по-добре да ги нанасям: с четка, или с пръсти. И доколкото разбрах от написаното от вас хубаво е да имам и пудра, така че препоръчайте ми и пудра. За основа ще пробвам тази на артдеко. Искам да ми препоръчате качествени продукти, дори и да са малко по-скъпи. Благодаря ви предварително!
    Ходила ли си на дерматолог?

  5. #2255
    Вместо фон дьо тен те съветвам да си купиш BB крем, но не от марките в супермаркета.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  6. #2256
    anonymous708973
    Guest
    Да поясня горния пост, ако може

    BB кремът е с по-лека текстура от фон-дьо-тена и спестява време и нужда от други продукти, защото хем е дневен крем, хем оцветява кожата ти, тоест прилича и на фдт. В България има няколко марки, например Мейбълин и Гарниер, но е добър вариант да си поръчаш по интернет. Родината на ББ кремовете е Азия, така че ето това е добър вариант.

  7. #2257
    http://www.radiantcosmetics.org/ Na tazi marka sa nai hubawite produkti znam ot lichen opit Hodila sum ne vednuj na profesionalen grim vseki edin atribut koito polvam vurhu kojata si e na tazi marka probvaite nqma da sujalqvate kakto i s produkti na Seventeen

  8. #2258
    Радиант са хубави, да. Те са професионалната линия на Севънтийн.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  9. #2259
    Добре, благодаря ви много за обясненията! Иначе на дерматолог съм ходила 2 пъти. И един глупав въпрос: с какво си почиствате лицето от тези фдт, коректори??
    Последно редактирано от punkkk : 02-03-2013 на 12:17

  10. #2260
    С измиващ гел, например. Или някаква розова/мицеларна вода.

  11. #2261
    Първо с дегримьор/тоалетно мляко, после с почистващ лосион, пяна или гел.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  12. #2262
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Цитирай Първоначално написано от punkkk Виж мнението
    Добре, благодаря ви много за обясненията! Иначе на дерматолог съм ходила 2 пъти. И един глупав въпрос: с какво си почиствате лицето от тези фдт, коректори??
    2 ръце за мицеларна вода. Има различни марки, между които можеш да избираш (Bioderma, Avene, Vichy - препоръчвам ти медицинска козметика). Не е евтин продукт, но пък с 1 движение пада всичко, а и има положително влияние на кожата след дълготрайно използване.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  13. #2263
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от punkkk Виж мнението
    Иначе на дерматолог съм ходила 2 пъти. И един глупав въпрос: с какво си почиствате лицето от тези фдт, коректори??
    Мицеларната вода на Биодерма.

  14. #2264
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    ^ Ягодке, на каква цена си я взимаш, и за колко мл? Защото аз не съм ползвала друга, освен на Дъглас, и ми се иска да опитам различна.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  15. #2265
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    250 ml за 20 и няколко лева.Не помня точно.

  16. #2266
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Да, аз проверих в нета. А тази с розовата капачка ли е по-добра, ти нея ли ползваш?
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  17. #2267
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Да, с розовата капачка ползвам.Преди ползвах със зелената, но много ми изсушаваше кожата.

  18. #2268
    За колко време стига една опаковка горе-долу?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  19. #2269
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    За колко време стига една опаковка горе-долу?
    Доста бързо.Вече ми е на свършване, а я купих през ноември.Леля също няколко пъти я ползва де.И аз слагах по много някои пъти.

  20. #2270
    Ужас. Значи няма да се прежаля скоро
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  21. #2271
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Леле, за 250мл е много време това! Моята беше на Дъглас и за няма и три месеца си я изхабих, а беше 400мл...
    Клоран имат мицеларна вода, която е 400мл и струва 20лв и съм сто процента убедена, че не остъпва на Биодерма, а със сигурност е и по-добра от тази на Виши, така че можете да я опитате. Аз нямам продължителни впечатления, но мисля да си я купя скоро.
    Everything changes, but beauty remains ...

  22. #2272
    И каква ти прави кожата? Не съм ползвала никога.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  23. #2273
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    ^ Купи си и ще разбереш.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  24. #2274
    Няма да бъде в най-скорото бъдеще , затова питам
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  25. #2275
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Гладка и мека :Д
    Everything changes, but beauty remains ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си