.
Отговор в тема
Страница 100 от 141 ПървиПърви ... 509096979899100101102103104110 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 476 до 2 500 от общо 3522
  1. #2476
    PullMeCloser, значи Тру Мач на Л'ореал мислиш, че няма да е проблем при положение, че кожата ми е мазничка на места?

  2. #2477
    Мажи там мъжката... Мисля да намина утре до Лили да го видя тоо шоколад. Буржоа в черния списък с тестващите върху животни ли са?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  3. #2478
    Голям фен Аватара на Bloodlust
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    ...
    Мнения
    618
    Ако ще си взимаш фдт Colorstay, пудрата от същата серия ти идва излишна. Фдт-на е доста покривен, така че си вземи някоя най-обикновена матираща пудра. За сенките също съм на мнение, че е по-добре да инвестираш в по-малка палитра с използваеми цветове. А относно червилото, бих ти препоръчала да си го вземеш в чантичката, за да го обновяваш когато се наложи.
    let them have the
    stage
    so long
    as I need not be
    in the
    audience.

  4. #2479
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Да, червилото ти абсурд да издържи цяла нощ. Пудрата също няма да е проблем да си я вземеш. Тру Мач си е покривничка, така че мисля, че дори и тя идва много върху този тежък фон-дьо-тен. А Калърстей е матиращ,нали? Щом е за мазна кожа... Не знам, не знам, аз бих заложила на нещо трансперантно и леко, колкото да фиксира грима. Не се сещам, обаче, за нищо, освен за loose пудрите на Буржоа, които идея нямам как са.
    Everything changes, but beauty remains ...

  5. #2480
    Голям фен Аватара на Bloodlust
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    ...
    Мнения
    618
    PullMeCloser Матиращ е, но не стои брашняно. Аз съм го ползвала чат-пат през ежедневието и дори не съм го фиксирала с пудра. Ако не се напластява изглежда естествено

    shmyshi прочетох ти пак списъка и има някои пропуски. От личен опит (и аз сама се гримирах за бала) мога да ти кажа, че ако в момента нямаш никакви гримове трябва да си готова да се изръсиш. Ти си написала: основа, фдт, пудра, коректор, бронзър, руж, сенки, червило. Пропуснала си няколко много важни неща: четки (!!!), хубава спирала, молив/очна линия, хайлайтър, дегримьор. Аз изхарчих близо 200 лв. за гримове преди бала, защото нямах абсолютно нищо. Просто помисли с какво се захващаш, защото дори при твоят списък грубата сметка надхвърля 100 лв.
    let them have the
    stage
    so long
    as I need not be
    in the
    audience.

  6. #2481
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от PullMeCloser Виж мнението
    Да, червилото ти абсурд да издържи цяла нощ. Пудрата също няма да е проблем да си я вземеш. Тру Мач си е покривничка, така че мисля, че дори и тя идва много върху този тежък фон-дьо-тен. А Калърстей е матиращ,нали? Щом е за мазна кожа... Не знам, не знам, аз бих заложила на нещо трансперантно и леко, колкото да фиксира грима. Не се сещам, обаче, за нищо, освен за loose пудрите на Буржоа, които идея нямам как са.
    Colorstay не е матиращ

    Харесах си коректор - http://idaandmakeup.blogspot.com/201...ect-cover.html

  7. #2482
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Colorstay не е матиращ

    Харесах си коректор - http://idaandmakeup.blogspot.com/201...ect-cover.html
    Mного е хубав,но не е препоръчителен за кожата ти.
    И аз го бях загледала,ама по-добре не.

    Забравих да кажа за най-големият му минус според мен - нехигиеничната гъбичка за нанасяне, не знам дали и как може да се измие.
    Последно редактирано от POLLINA : 02-28-2013 на 10:40

    In the future everyone will be famous for 15 minutes...

  8. #2483
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Ооох,тоя бял шоколад не съм го свалила от както съм го купила,т.е. от 3 дни ама всеки ден съм с него и много харесвам ефекта. Днес не можах да си се нагледам,въртях си главата,за да видя как отразява светлината :Д
    Много ми харесва ииии да..отивайте да пробвате как ви стои,докато още е на промоция

  9. #2484
    Търся си пудра, моля давайте предложения. Кожата ми е нормална, леко чувствителна. Искам да открия нещо подходящо за пролетния сезон

  10. #2485
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Мажи там мъжката... Мисля да намина утре до Лили да го видя тоо шоколад. Буржоа в черния списък с тестващите върху животни ли са?
    Буржоа не тестват. Сега се сещам обаче, че уж са към Шанел (те май купуваха вече тествани съставки) ..

  11. #2486
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Цитирай Първоначално написано от dulcinea17 Виж мнението
    Търся си пудра, моля давайте предложения. Кожата ми е нормална, леко чувствителна. Искам да открия нещо подходящо за пролетния сезон
    Сега съм с Max Factor creme puff и съм много доволна. Покрива д/г добре(като за пудра);издържа дълго време,не че съм я носила повече от 8-9часа,но е издържала(поне при мен); и отвращава с аромата си Не е чак толкова зле ухаеща,ама на мен не ми харесва този силно парфюмиран аромат.

  12. #2487
    Можете ли да ми препоръчате хубаво тоалетно мляко

  13. #2488
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    Цитирай Първоначално написано от fizzyg Виж мнението
    Ооох,тоя бял шоколад не съм го свалила от както съм го купила,т.е. от 3 дни ама всеки ден съм с него и много харесвам ефекта. Днес не можах да си се нагледам,въртях си главата,за да видя как отразява светлината :Д
    Много ми харесва ииии да..отивайте да пробвате как ви стои,докато още е на промоция
    Kъде го нанасяш белия шоколад?? Аз черния го ползвам за контуриране:Д

    In the future everyone will be famous for 15 minutes...

  14. #2489
    БЛАГОДАРЯ ви за отговорите.. ще има още 100 пъти да си сменям решението.. и сигурно пак ще досаждам

  15. #2490
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Цитирай Първоначално написано от POLLINA Виж мнението
    Kъде го нанасяш белия шоколад?? Аз черния го ползвам за контуриране:Д
    На върха на скулите,във вътрешния ъгъл на окото,над горната устна..точно като хайлайтър
    Мислех и на цялото лице да пробвам как ще стои,ама голяма мацотия ще стане,засега като хайлайтър много добре ми озарява.

  16. #2491

  17. #2492
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Оф, мен ме е яд, ще изпусна намалението, а на тази цена просто е грехота да не си го купя... Съвсем изключих, че февруари е само 28 дена :Д
    Everything changes, but beauty remains ...

  18. #2493
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    ^ Може и пак да го намалят сега,да го ставят на тази цена,де,защото както по Коледа имаше намаление на фдт-ните за по 17 и нещо,сега Хелти микса е около 10лв :Д Това ме води към мисълта,че си разпродават стоката сега(нищо,че срока му е до 2015) и пак ще е намален ама не съм сигурна..

  19. #2494
    Цитирай Първоначално написано от elly22 Виж мнението
    Можете ли да ми препоръчате хубаво тоалетно мляко

    ????

  20. #2495
    anonymous708973
    Guest
    Ще ти препоръчат мицеларна вода, с която уж магически си триеш грима без търкане. Ква химия трябва да има това, че с едно минаване да ти изчиства кожата. Не вярвам докато не го видя. Както и да е.
    Истината е, че почти всяко мляко, нанесено на очите и с лек масаж на миглите, изчиства всичко.

  21. #2496
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    ^ Ползвала ли си? Пробвай и друга песен ще запееш :Д Велико е това.

    Новата пяна на Нивеа е жестока. Трие всичко много лесно, директно под душа може да си я ползваш.
    Everything changes, but beauty remains ...

  22. #2497
    Голям фен Аватара на Bloodlust
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    ...
    Мнения
    618
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Ква химия трябва да има това, че с едно минаване да ти изчиства кожата.
    Щото млеката изобщо не са наблъскани с химия...


    elly22 щом държиш да е тоалетно мляко ето това ще ти свърши работа, помпичката е удобна.
    let them have the
    stage
    so long
    as I need not be
    in the
    audience.

  23. #2498
    anonymous708973
    Guest
    Каква е тая нова пяна на Нивеа?

  24. #2499
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Тя май вече не е много нова, но...




    Чудесна е просто, дори и водоустойчивата гел-линия на Есенс сваля като мина 2 пъти.
    Everything changes, but beauty remains ...

  25. #2500
    Bloodlust не е задължително да е тоалетно мляко, но просто когато го писах не зацепих за другите :Д Може да не е тоалетно мляко, само да не е много скъпо :Д

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си