.
Отговор в тема
Страница 134 от 141 ПървиПърви ... 3484124130131132133134135136137138 ... ПоследнаПърви
Резултати от 3 326 до 3 350 от общо 3522
  1. #3326
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    най-добрият фдт, който съм ползвала е: http://prikachi.com/images/969/7576969z.jpg
    прикрива абсолютно всичко без ефект маска. стои много естествено и е адски дълготраен. минусът е, че е 30мл ;д
    препоръчайте ми пудра ( :

  2. #3327
    Аз лично не съм ползвала фон дьо тен, който да НЕ е 30 мл.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  3. #3328
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    ами, знам ли. на мен ми се вижда малко ( :

  4. #3329
    ББ-тата и подобните им са по 40-50 мл но фдт не съм виждала в по-големи опаковки
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  5. #3330
    коректора е идеален, не знам дали сте го пробвали, но на мен адски ми харесва....идеално прикрива зачервявания, пъпли и всякакви такива неща. Мисля, скоро да си взема и този за кръгове под очите http://fifth-gorgeous.blogspot.com/2...or-sticks.html

  6. #3331
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    най-добрият фдт, който съм ползвала е: http://prikachi.com/images/969/7576969z.jpg
    прикрива абсолютно всичко без ефект маска. стои много естествено и е адски дълготраен. минусът е, че е 30мл ;д
    препоръчайте ми пудра ( :
    Как е цветовата гама?
    И какви пари? Подозирам, че ще е скъпичък за ежедневна употреба.

  7. #3332
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Как е цветовата гама?
    И какви пари? Подозирам, че ще е скъпичък за ежедневна употреба.
    мисля, че нямаше особен избор. констултантката ми направи пробен грим и имах късмет да ми улучи цвета. иначе го взех за 79лв

  8. #3333
    Голям фен Аватара на YoAnA_kiiss
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    922
    Здравейте, бихте ли ми препоръчали някакъв руж.. до сега не съм ползвала и не знам коя марка предлага по-качествени.. Благодаря

  9. #3334
    anonymous708973
    Guest
    От ниския ценови клас има много доволни от Катрис и Wet'n'Wild. Много са пигментирани.
    Иначе The Balm.

  10. #3335
    Ружчетата на Essence са супер за минималната си цена, много пигментирани са всичките и се задържат доста време.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  11. #3336
    Голям фен Аватара на YoAnA_kiiss
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    922
    Много Ви благодаря!

  12. #3337
    Цитирай Първоначално написано от Fifth Gorgeous Виж мнението
    коректора е идеален, не знам дали сте го пробвали, но на мен адски ми харесва....идеално прикрива зачервявания, пъпли и всякакви такива неща. Мисля, скоро да си взема и този за кръгове под очите http://fifth-gorgeous.blogspot.com/2...or-sticks.html
    Като всяко нещо на Макс Фактор, ми изглежда силно надценен. Добре, колкото и да е хубав, трябва да дам 100 лв за 5-те цвята, като мога да си купя палитра коректори на по-хубава марка за по-малко пари? Пълен абсурд.

    Имам усещането за този на Estee Lauder обаче, че ще си заслужава всичките 79 лв :Д от познанството ми с марката досега, имам само добри впечатления. Някъде в бъдещето може би бих дала толкова пари за фдт :Д благородно завиждам
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  13. #3338
    Цитирам въпроса си от преди няколко поста:

    Момичета, да ви попитам, според вас гъбите за фон дьо тен добра идея ли са, защото хубавите четки са много скъпи?
    To Be Good Is Not Good Enough,When You Dream Of Being Great!

  14. #3339
    Можете ли да ми препоръчате хубава пудра? И какво мислите за тези на Максфактор

  15. #3340
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    не знам кои се водят хубави, ама тъкмо влязох да се похваля в темата, че си взех няква рандом пудра на флормар от фантастико за 4 лева и е супер, мирише уникално недостатъка е, че няма гъба, ама аз без това с четка съм свикнала :д

  16. #3341
    Супер фен Аватара на malka_sladkka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Луната
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Аз лично не съм ползвала фон дьо тен, който да НЕ е 30 мл.
    Mac имат

  17. #3342
    Ох, да, тея имаха някакъв 120 мл
    то да се чудиш фдт ли е, или душ гел

    аз се чудя ОТНОВО какъв да си взема .... поръчала съм си СС крем и дилемата е да го ползвам за база и да си взема фдт или да си взема база и това да мажа отгоре
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  18. #3343
    Супер фен Аватара на malka_sladkka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Луната
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Ох, да, тея имаха някакъв 120 мл
    то да се чудиш фдт ли е, или душ гел

    аз се чудя ОТНОВО какъв да си взема .... поръчала съм си СС крем и дилемата е да го ползвам за база и да си взема фдт или да си взема база и това да мажа отгоре
    Еее тоя от 120 мл го имат и като 50 мл и отделно имат еидн друг който е 40 мл

  19. #3344
    Цитирай Първоначално написано от SummeRLove08 Виж мнението
    Цитирам въпроса си от преди няколко поста:

    Момичета, да ви попитам, според вас гъбите за фон дьо тен добра идея ли са, защото хубавите четки са много скъпи?
    Според мен гъбичките направо го "поглъщат" фон-дьо тена, дори хубавите тип beauty blender. Не са толкова скъпи четките. Stippling четката на Real techniques е около 30лв. При правилна грижа ще я ползваш години. С гъбичките харчиш много фон-дьо тен. С гъбичка за два месеца някъде ми свърши, а за същото покритие с четка го ползвам много повече време.

  20. #3345
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    бе с пръсти е най-яко да се мацотиш

    днес си взех фон дю тен на Алверде, безпарична съм, така че за 6лв не очаквам да е кой знае какво, ноо ще видим :д

  21. #3346
    Този фон дьо тен на Estee Lauder (тъмно синия) е много добър, но е прекалено тежък и покривен за млада кожа. Казвам ти го като професионален гримьор, който е изпробвал много фон дьо тен-и. Изключително покривен и с ефект на маска. Може да се използва за кино продукции, заради покривността си, но за ежедневие просто ще ти съсипе кожата и порите. Estee Lauder имат и друг фон дьо тен, подобен на този, мисля че е на същата цена, чиято опаковка е светла, а не тъмно синя и покривността му е по-лека.

  22. #3347
    Цитирай Първоначално написано от SummeRLove08 Виж мнението
    Цитирам въпроса си от преди няколко поста:

    Момичета, да ви попитам, според вас гъбите за фон дьо тен добра идея ли са, защото хубавите четки са много скъпи?

    Можеш да използваш гъбки, даже с леко потупване можеш да получиш по-естествен вид на кожата. Продават се beauty blender-и, които, когато бъдат намокрени, се подуват и нанасят фон дьо тен-а разкошно. А за четки, съгласна съм, че са скъпи, но има и по-евтини варианти по 15,20 лв, която може да ти издържи не малко време (става въпрос за плоска четка, има и въртеливи, но те са по-скъпички)

  23. #3348
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SummeRLove08 Виж мнението
    Цитирам въпроса си от преди няколко поста:

    Момичета, да ви попитам, според вас гъбите за фон дьо тен добра идея ли са, защото хубавите четки са много скъпи?
    Това пък къде го чу?
    Четка на Зоева - 10-12 евро. На Екотуулс ще е по-евтина даже. На Инглот мисля, че са по 25-30 лв, на Real Techniques също.

  24. #3349
    Мойта четка на MUA е 3 паунда. Въпреки, че в момента си нанасям Colorstay смесен със Rolling Fit BB на Peripera в един cushion с неговото тапмонче.
    Но обикновените гъби и блендери правят отвратителен маска ефект и винаги гримът с тях изглежда толкова тежък и очеваден.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  25. #3350
    Благодаря ви Ще разгледам пак. 3 паунда... Уаууу! Аз попитах, защото доста съм разглеждала четки за гримове и веднъж влезнах в един магазин да си търся за фон дьо тен. Попитах продавачката коя ще ми препоръча и тя ми показа една, похвали я супер много и като стигна до цената каза... 120 лв. И аз... wtf Разлгеждала съм и други, но не съм сигурна каква точно да си взема.
    Иначе съм доволна от фон дьо тена на Мейбълин.
    To Be Good Is Not Good Enough,When You Dream Of Being Great!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си