.
Отговор в тема
Страница 37 от 141 ПървиПърви ... 273334353637383940414787137 ... ПоследнаПърви
Резултати от 901 до 925 от общо 3522
  1. #901
    Повече от фен Аватара на summerxtime
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив,България
    Мнения
    438
    С мазна кожа съм. Мнения за Vichy Dermablend fон дьо тен-а?
    Женско съм ;]

  2. #902
    Голям фен Аватара на YoAnA_kiiss
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    922
    Здравейте, една позната използва сенки на руби роуз и каза, че е доволна от тях, мисля да си взема, но искам и второ мнение. Ако някой е използвал, ще съм благодарна да сподели мнение.

  3. #903
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    ^Аз! За тия пари са повече от идеални! Слагам преди това база за сенки Art deco и не мърдат по 14 часа. Същото важи и за Флормар.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  4. #904
    Голям фен Аватара на YoAnA_kiiss
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    922
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    ^Аз! За тия пари са повече от идеални! Слагам преди това база за сенки Art deco и не мърдат по 14 часа. Същото важи и за Флормар.
    Много благодаря

  5. #905
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    За нищо. Базата си я взех за 12 лв- обикновена, а минералната е 16.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  6. #906
    Голям фен Аватара на YoAnA_kiiss
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    922
    Мога ли да си я поръчам по интернет, защото в моя град я няма?

  7. #907
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Цитирай Първоначално написано от YoAnA_kiiss Виж мнението
    Мога ли да си я поръчам по интернет, защото в моя град я няма?
    И аз не съм виждала..ако някой знае линк да казва

  8. #908
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Цитирай Първоначално написано от summerxtime Виж мнението
    С мазна кожа съм. Мнения за Vichy Dermablend fон дьо тен-а?
    Хубав е,доста е покривен,ноо има адски малък избор на цветове.Аз си взех 25 номер и ми беше адскии тъмен.

  9. #909
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    fizzyg и YoAnA_kiiss- пишете в гугъл artdeco eyeshadow base и четете.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  10. #910
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Понеже нямам какво да правя и реших да направя по едно review на всички фон-дьо-тени,които съм използвала и да се надяваме,че ще съм полезна на някой
    - Chanel Vitalumiere Cream Makeup Spf15. С този фдт съм в момента.Кожата ми е смесена и без пудра лъщи адски много,защото фдт-на е за суха кожа (не прецених,когато си го купих).Покривноста е доста добра.Издържа цял ден и не мърда.Цената е към 95 лева.
    Guerlain Parure Extreme Luminous Extreme - Много добър фдт,покривен,издръжлив.Про то перфектен,но пак за смесена кожа без пудра не става работата,защото пак ми омазнява кожата.Водоустойчив е .Цената е към 98лева.
    Guerlain Parure Aqua Radiant Feel-Good Foundation Moisturising Mineral Enriched SPF20 - Според мен е по-добър от extrem-а само,където не е водоустойчив.Цената пак е около 98лева.
    Chanel Mat Lumiere.- Много приятен фдт,подходящ е за смесена кожа,като моята.Матира,не омазнява и издържа доста дълго.Цена към 85лева.
    Estee Lauder Double Wear - Адски добър за хора с проблемна кожа,доста покривен,издържа дълго.Цената е към 85лв
    Sephora Hydrating & Smoothing Foundation-Не много покривен,подходящ за суха кожа.Не е от най-добрите фдт.Цената му е към 30лв.
    Sephora Perfecting Cover Foundation-Меко казано ужасен.Още,когато го сложиш ти се събира...пък да не говорим колко издържа...Единственно покривноста му е добра.Избор на цветове има доста голям.Цена 35лв.
    Maybelline Affinitone-Средна покривност.Не издържа дълго.За цената си,която беше около 10лв става.
    Matte Morphose - Добър е,покривен,но не съм фенка много на мусовете.Цената му е към 22лв.
    Последно редактирано от Tiin : 05-24-2012 на 07:49

  11. #911
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Продължавам си мнението тук,защото не ми дава да слагам повече от 10 изображения в мнение
    - ARTDECO Long-Lasting Foundation, - Много добър,издържа доста дълго,но за жалост не успях да си улуча цвета.Цената е към 30лв (ако не се лъжа.)
    Dream mousse - Ужасен е.Покривноста му е средна,но се рони адски много.Цена 12-13лв.

    Skin Illusion Natural Radiance Foundation SPF 10 - Много е добър,мирише уникално,средно покривен е и издържа цял ден без никакви проблеми.Цена 66лв.
    Bourjois Bio Detox Organic-Не е много покривен,идържа до 5-6 часа някъде и мирише просто ужасно.Общо взето не съм доволна.Цена 22лв
    Miss Sporty Light Energy Foundation - Ужасен,просто нямам думи...Не си го купувайте...Само по цената предполагайте колко е хубав, около 5лв е тя.
    VICHY Dermablend Corrective Foundation- Покривен е,издържа цял ден,подходящ за мазна и смесена кожа,ноо има адски малък избор от цветове. Цена 30лв.
    Bourjois Flower Perfection-Покривен,издържа горе-долу цял ден,мирише много готино и не седи като маска. Цена 25лв
    Bourjois Healthy Mix- Много лекичък,приятен.Не е много покривен и не издържа дълго.Цена 22лв мисля,че беше някъде

  12. #912
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Bourjois Healthy Mix Serum - Много лекичък фдт.Не е покривен,но издържа повече от Healthy Mix-а.
    Oriflame Beauty Studio Artist Foundation- Много хубав фдт.Средно покривен и издържа общо взето цял ден . Цена 10лв

    Това е от мен.Надявам се да съм помогнала,ако се сетя още нещо ще добавям.Извинявам се,ако имам правописни грешки

  13. #913
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Малее,какви са тия цени 60-90лв.. Аз за фон дю тен до 20-25лв давам..

  14. #914
    Аз обожавам козметиката на Clinique, поръчвам я директно от Сащ чрез buynowfromusa. Тук в България не стига, че е доста по-скъпо, но и не съм сигурна дали продуктите са оригинални.

  15. #915
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Препоръчайте ми фдт за мазна,проблемна кожа,който да не запушва порите...ако изобщо има такъв.

  16. #916
    Голям фен Аватара на cheburashka
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    534
    Цитирай Първоначално написано от bulmaster Виж мнението
    Аз обожавам козметиката на Clinique, поръчвам я директно от Сащ чрез buynowfromusa. Тук в България не стига, че е доста по-скъпо, но и не съм сигурна дали продуктите са оригинални.
    тук ми намирисва на рекламки ммм

  17. #917
    Аватара на MissShine
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    92
    Момичета, за да не пускам нова тема ще попитам тук.
    Каква е разликата като покривност при Bourjois 10 hour sleep effect и Bourjois Healthy Mix? Използвам втория, но ми се иска да сменя, та се колебая още.
    Ти виждаш нещата и питаш 'Защо?'. Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам 'защо не?'

  18. #918
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Цитирай Първоначално написано от MissShine Виж мнението
    Момичета, за да не пускам нова тема ще попитам тук.
    Каква е разликата като покривност при Bourjois 10 hour sleep effect и Bourjois Healthy Mix? Използвам втория, но ми се иска да сменя, та се колебая още.

    10 hour sleep effect са ми казвали,че е по-покривен..Но аз не съм го използвала,не мога да кажа от личен опит..

  19. #919
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Цитирай Първоначално написано от fizzyg Виж мнението
    Малее,какви са тия цени 60-90лв.. Аз за фон дю тен до 20-25лв давам..
    Не знам,но поне според мен има огромна разлика между фдт за 20лв и за 90лв.Качество,издръжливост абе всичко...

  20. #920
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    ^Ами разлика може ама..ще има да мечтая докато събера 90лв за фдт..

  21. #921
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Цитирай Първоначално написано от LoveMac Виж мнението
    Имам по-скоро суха кожа и си търся фдт. Трябва ми средна покривност, да не е прекалено тежък... И ако може на по-нормална цена Предложения??

    На есенс soft&natural колко струва и дали ще е подходящ?
    Щом искаш средна покривност,улучила си много точно Есенс. Например Soft&Natural и Clear&Matt (леко/средно покривни) са по 6-8лв,зависи от магазина.. С тях постигаш естествен вид,изобщо не е като маска..за цената си са П-Е-Р-Ф-Е-К-Т-Н-И!

  22. #922
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Цитирай Първоначално написано от strawberry88 Виж мнението
    Препоръчайте ми фдт за мазна,проблемна кожа,който да не запушва порите...ако изобщо има такъв.
    Абе не знам до колко е вярно,ама май на Vichy Dermablend не ги запушваше и не позволяваше образуването на комедони.Ползвала съм го добър е

  23. #923
    Повече от фен Аватара на summerxtime
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив,България
    Мнения
    438
    ^ и аз мисля,че 90лв не си струва ;д
    Женско съм ;]

  24. #924
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Цитирай Първоначално написано от summerxtime Виж мнението
    ^ и аз мисля,че 90лв не си струва ;д
    Ами и да си струва,и да не си струва,аз за такъв фон дю тен ще събирам пари 1 година,за да си го купя xax

  25. #925
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Цитирай Първоначално написано от summerxtime Виж мнението
    ^ и аз мисля,че 90лв не си струва ;д
    Парите си струват това,че ти няма да дадеш толкова е друг въпрос )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си