.
Отговор в тема
Страница 56 от 141 ПървиПърви ... 64652535455565758596066106 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 376 до 1 400 от общо 3522
  1. #1376
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от fizzyg Виж мнението
    Ами,да,пудрата като я нанасям с тампонче ''попива'' сякаш доста продукт,а с четката пък се натрошават и хвърчат частички,но не толкова обилно.
    Мда, и аз основно заради пудрата се насочих към четки. Не е истина, обаче, какво излъгано камилче съм в ибей.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  2. #1377
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от fizzyg Виж мнението
    Марка и цена на кабукито?
    Подарък е.Марката е e.l.f.

  3. #1378
    Само аз ли не съм доволна от ББ крема на Гарниер ? Абсолютно нищо не успя да ми прикрие

  4. #1379
    Еми той е лек. Ако имаш повече проблеми с кожата и искаш нещо по-покривно не е трябвало да се насочваш към него, а към покривен тежък фон-дьо-тен.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  5. #1380
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    Мда, и аз основно заради пудрата се насочих към четки. Не е истина, обаче, какво излъгано камилче съм в ибей.
    Така ли? Какво стана в този ибей?

    Цитирай Първоначално написано от strawberry88 Виж мнението
    Подарък е.Марката е e.l.f.
    Аха,да,знам я. Много сладко изглежда Искам да пусна една поръчка аз от сайта им,обаче усещам,че няма да ми се получи номера :Д То не е за индианци..

    Цитирай Първоначално написано от butterflyyy. Виж мнението
    Само аз ли не съм доволна от ББ крема на Гарниер ? Абсолютно нищо не успя да ми прикрие
    Оо,не очаквай голямо покритие от ББ кремовете Те са за изравняване на тена по-скоро. Вземи си коректор и слагай точно на несъвършенството и над коректор ББ крема или пудра

  6. #1381
    Не разбирам хората, които си вземат първото нещо, на което видят реклама без да се замислят подходящо ли е за тях и после "а , аз не съм доволна, тоя продукт не е качествен."
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  7. #1382
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Цитирай Първоначално написано от fizzyg Виж мнението
    Така ли? Какво стана в този ибей?


    Аха,да,знам я. Много сладко изглежда Искам да пусна една поръчка аз от сайта им,обаче усещам,че няма да ми се получи номера :Д То не е за индианци..


    Оо,не очаквай голямо покритие от ББ кремовете Те са за изравняване на тена по-скоро. Вземи си коректор и слагай точно на несъвършенството и над коректор ББ крема или пудра
    Май калпазанката искаше да каже, че не разбира много :Д Аз се уредих, накарах една приятелка да ми ги поръча, че тя поне разбира. Трябва само да се видим и да й кажа кога да ми ги пусне.
    Everything changes, but beauty remains ...

  8. #1383
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Цитирай Първоначално написано от PullMeCloser Виж мнението
    Май калпазанката искаше да каже, че не разбира много :Д Аз се уредих, накарах една приятелка да ми ги поръча, че тя поне разбира. Трябва само да се видим и да й кажа кога да ми ги пусне.
    Ох,никога не съм била на ''ти'' с такива изрази :Д
    Ти какво си хареса, PullMeCloser?

  9. #1384
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Екотуулс :Д Добре, че не си купих от Лили, щото една четка е 18лв, а в Ибей цял комплект от 4 четки ми излзиа не повечре от 10лв.
    Everything changes, but beauty remains ...

  10. #1385
    Здравейте! Бихте ли ми препоръчали фдт за много суха кожа? ;д По принцип кожата ми е и много чувствителна, и от най-малкото нещо, с което я наклепам се появяват пъпчици. Но си имам едни малки пъпчици по носа, между веждите и зоната под очите, които не искат да се махнат ;д , а и постоянно ми се появяват разни зачервявания по лицето. Което много ме дразни и не искам да ходя така. ;д Търся си фдт, който да е матиращ и някъде до 15 лв. А също и някакъв 'wake up concealer' ? Благодаря предварително. (:

  11. #1386
    Търсиш си МАТИРАЩ фон-дьо-тен за МНОГО СУХА кожа?!
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  12. #1387
    Ами аз не искам да ми я прави по-мазна ..

  13. #1388
    А какво искаш като ти е много суха кожата? Да я изсушава повече?
    Тя може и да ти е много чувствителна без да е много суха, сигурна ли си, че е суха?
    За тея пари единственото свястно, което съм пробвала е Wet'n'wild - Ultimate Match foundation, но не знам дали е за такава кожа и дали е матиращ ;д По принцип фон-дьо-тените или нямат отделни видове за различна кожа, защото така или иначе не помагат за нормализирането и, или имат два - нормална към суха, нормална към мазна и разликата е главно в консистенцията. Този мисля че беше един вид, около 10тина лв купих го от магазин на Рефан. Казаха ми, че е натурална козметика.
    Последно редактирано от JoLLiE92 : 09-22-2012 на 15:53
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  14. #1389
    Ами опъната такава я чувствам ;д А и със сигурност не е мазна.
    А матиращ фдт искам, защото много ми харесва как стои. ;д Попринцип досега не съм ползвала фдт-и много много и не разбирам кой знае колко, за това питам (:
    А нещо за някой от фон дьо тените на Maybelline , Revlon , Лореал ? А и мен не ми е проблем това, че кожата ми е суха, а че е много чувствителна ..
    Последно редактирано от allexxg : 09-22-2012 на 15:58

  15. #1390
    Защо не отидеш в магазин не пробваш нещо? С фон дьо тените всичко е на проба-грешка и е строго индивидуално.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  16. #1391
    Ако знаех какво да пробвам ;д Със сигурност, каквото и да ми препоръчате, ще ида да го пробвам първо. Просто, както казах, не знам какво да пробвам..

  17. #1392
    Ето това може би? http://www.marvi.bg/rimmel-stay-matt...0-ml-3440.html
    Някой имаше пудрата, казаха че матирала много добре. PullMeCloser ?
    А да , и Афинитона е тея пари, но на мен нещо не ми харесват. Цветовете не ми харесват, едни червени са ми всичките. Пак можеш и тях да пробваш де. Пробвала съм обикновения и минералния - на обикновения цветовете са въпросните червени и не особено трайни, минералния по-биваше. Има и 24часов (уж ) него не съм го пробвала.
    Revlon и L'Oreal са двойно по-скъпи
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  18. #1393
    Аха ;д На мен ми подариха минералния на афинитона, ама не ми бяха оцелили цвета и ми е много свело. ;/ Траен си е, ама не ми покрива много добре.
    Иначе мерси много за съдействието! (:
    А нещо за някакъв коректор за под очите и около носа ще кажеш ли? Аз ползвам този на Color trend (Avon), обаче той не ми покрива кръговете. Виж разни пъпчици да, ама кръговете и ако ми е зачервено около носа, не..

  19. #1394
    Еми то за тея пари нормално да има какво да се иска За коректор рекламираха съфорумниците на АртДеко като най-хубав. За кръгове има едни специални : Ако сенките под очите ви са много тъмни, тогава можете да пробвате да ги неутрализирате с цветен коректор. Той се нанася под коректора с тона на кожата. Сините сенки под очите, например, можете да прикриете с розово, за кафяво-лилавите ще помогнат жълт или оранжев тон, а зачервяването или малките капиляри могат да се неутрализират със зелено!
    На повечето марки ще има такъв цветен коректор, на есенс мисля че гледах и не много скъп ;п
    И може да си слагаш пакетчета чай на очите ;д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  20. #1395
    anonymous708973
    Guest
    Има ли доволни от Фотореди на Ревлон?
    Лятото ползвах матиращия на Лореал, но не ми подхожда за есента, розовее ми.

  21. #1396
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    АЗАЗАЗ. Невероятен е. Страшно озарява, но и прави кожата матирана, прекрасен е. И толкова ми пасва по цвят, че грам не си личи по лицето ми. Не ползвам фон-дьо-тен, но ако започна да ползвам редовно- това ще е продуктът, на който ще се спра.
    Everything changes, but beauty remains ...

  22. #1397
    ^ Току-що питах приятелката ми, която ползваше и двата на Ревлон. Каза да не си купувам, че миришат на лайно (буквално) и че усещала как и вреди на кожата. Иначе се съгласи, че стои много добре и каза, че колорстей е по-добрият вариант от двата. Каза да си взема аера тен пюр , защото съм си уцелила цвета, а и няма да ми вреди толкова на кожата. Цитирам.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  23. #1398
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от PullMeCloser Виж мнението
    Май калпазанката искаше да каже, че не разбира много :Д Аз се уредих, накарах една приятелка да ми ги поръча, че тя поне разбира. Трябва само да се видим и да й кажа кога да ми ги пусне.
    Вместо мен в търговете участва dimitar_ak /отказах се от посредник след малко комуникация с двама такива/ и в момента, в който сложи bid, автоматично цената скача с още една стъпка.... Ми те цените на сетовете стигнаха цените като на buy it now!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  24. #1399
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    ^ Току-що питах приятелката ми, която ползваше и двата на Ревлон. Каза да не си купувам, че миришат на лайно (буквално) и че усещала как и вреди на кожата. Иначе се съгласи, че стои много добре и каза, че колорстей е по-добрият вариант от двата. Каза да си взема аера тен пюр , защото съм си уцелила цвета, а и няма да ми вреди толкова на кожата. Цитирам.
    Ахаххахахахааха, ще ме разбиете, на лайно миришело (рофл) Тъпа работа.
    Калърстей мирише на латекс. Фотореди не мирише неприятно. И калърстей е по-тежък, за ежедневна употреба Фотореди е по-добър.
    Everything changes, but beauty remains ...

  25. #1400
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от PullMeCloser Виж мнението
    Екотуулс :Д Добре, че не си купих от Лили, щото една четка е 18лв, а в Ибей цял комплект от 4 четки ми излзиа не повечре от 10лв.
    Абсолютно!
    Имам голямо кабуки, бебе кабуки :д, четка за коректор и блендираща за сенки. Четирите ми излязоха 5 долара с доставката.

    Каква е цената на Фотореди-то?

    Натурален wake up concelear: От момента на събуждане до момента на тръгване от вкъщи за първа смяна да имате изпита една голяма чаша вода - 250-300 мл. Първо, че няма нужда да давате пари за отделен продукт, второ - пиенето на вода е безкрайно полезен навик.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си