.
Отговор в тема
Страница 8 от 141 ПървиПърви ... 4567891011121858108 ... ПоследнаПърви
Резултати от 176 до 200 от общо 3522
  1. #176
    Така е всеки с вкуса си, незнам аз съм доволна, от лореал не съм така доволна както ит импала да ти кажа всичко е и до типа кожа, може би моята кожа е подходяща за техните продукти незнам

  2. #177
    Голям фен Аватара на GrippingBosh
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    947
    Някой ползвал ли е фон дъо тен на Виши и кой по-точно и останал ли е доволен Те медицинска козметика ли се водят .?Имат ли пудри?
    LOVE не означава Legs Open Very Easy !!!
    момиче

  3. #178
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    аз искам да ми препоръчате някакви перли за лице. имам на ейвън брозниращите , ноо стоят някак си червеникаво, а пък аз мразя лицето ми да има червени или розови нюанси.мислите ли ,че тези ''озаряващите'' ще са като за мен? те какво представляват като цвят ?

    In the future everyone will be famous for 15 minutes...

  4. #179
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Озаряващите за теб ще са супер.Представляват по-светли честици с лек блестящ завършек.
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  5. #180
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    идеално значи. а няква марка да ми предложите друга освен ейвън ?

    In the future everyone will be famous for 15 minutes...

  6. #181
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Преди мама си беше поръчала от Орифлейм (джордани голд) такива перли и беше много доволна.Иначе в интернет видях някакви на Лореал ( не знам дали ги има в БГ) http://www.loreal-paris.co.uk/img/l1...2/Cos104_1.jpg

  7. #182
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Перлите на Gosh са хубави, но от Guerlain съм най-доволна.

  8. #183
    Цитирай Първоначално написано от Rebirthing
    Перлите на Gosh са хубави, но от Guerlain съм най-доволна.
    Guerlain си е Guerlain, аз само съм имала честта да ги пробвам и останах очарована.Харесват ми на Джордани Голд

  9. #184
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Tiin, около 10 лева е ружа.

    Цитирай Първоначално написано от GrippingBosh
    Някой ползвал ли е фон дъо тен на Виши и кой по-точно и останал ли е доволен Те медицинска козметика ли се водят .?Имат ли пудри?
    Аз съм ползвала Aera Teint- не ми хареса особено. Някак не ми стои добре и... не е за мен. Има много малко цветове и е трудно да улучиш твоя. Имат пудри, да, но ги няма в България.

    Едит: Може ли отзиви от някой за този фон-дьо-тен:


    Пробвах го- първия път ми стоя много добре. Гримираха ме с него, тоест. Изглеждаше много естествено, точно моя цвят, прикриваше ако има някое петънце. ОБАЧЕ си взех тестер и го пробвах в къщи. Два пъти вече си слагам от него и забелязвам как не изглежда така, както първия път. Цвета е същия, всичко е същото... Който го е пробвал може ли да каже впечатления, просто толкова много ми хареса, коато ме гримираха, че умирам да го купя.
    Everything changes, but beauty remains ...

  10. #185
    Мега фен Аватара на LoveChocolate
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Велико Търново :)<3:)<3:)<3
    Мнения
    9 790
    Аз си поръчвам всичко от на AVON : ) и съм доволна

  11. #186
    Здравейте,купих си пудра Manhattan Clearface Powder&Make-up №76 ,обаче като си сложих вкъщи стоеше доста по-светла и розовеникава от тестера в магазина.
    Ще съм благодарна ако някой ползвал №77 ми каже дали е много по-тъмна и има ли някви гадни розови отенъци,защото честно казано по тестерите не можах много да видя разлика.

  12. #187
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Някой има ли минералната пудра на S-he?

  13. #188
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Tiin, ти пък във всяка тема питаш за S-he..




    дайте идея за пудра, която да е покривна, средна цена (10-15), и да има добра гама за цветове..
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  14. #189
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF
    Tiin, ти пък във всяка тема питаш за S-he..




    дайте идея за пудра, която да е покривна, средна цена (10-15), и да има добра гама за цветове..
    По-горе бях писала за Max Factor Creme puff http://beautycosmetic.biz/images/mfcremepuffall.jpg има богата гама от цветове,попринцип са доста по-светли от показаните на снимката.Също можеш да пробваш и на Flormar тази http://images.gittigidiyor.com/3502/...35026443_0.jpg
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  15. #190
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    а като цени как са горе-долу?
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  16. #191
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Флормар - 8лв максимум
    Мак Фактор - 13лв ако не е на промоция,иначе може да я намериш и по-евтино.
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  17. #192
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Rimmel


    Струва около 12-13 лева. Много е добра, стои много нежно, не изсушава кожата, не я кара да 'лъщи', издържа цял ден, няма ефект на брашно. Има доста цветове. Няма да съжаляваш. Пък и изобщо не е скъпа, така че дори да не ти хареса... Просто за цената си е перфектна, на мен ми е една от любимите заедно с Лореал- true match, но тя над 20 лева, ако все пак решиш да си я купиш-струва си.
    Everything changes, but beauty remains ...

  18. #193
    ^ А прикрива ли, или по-скоро изравнява??? Защото аз съм я пробвала, стоеше ми добре на кожата, но така и не си я взех (не знам защо).

  19. #194
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Цитирай Първоначално написано от Syringe
    ^ А прикрива ли, или по-скоро изравнява??? Защото аз съм я пробвала, стоеше ми добре на кожата, но така и не си я взех (не знам защо).
    Ами има покривност, но е лека(което е ясно,за пудра...). Честно казано аз дори се харесвам повече само с пудра(тази специално), от колкото с фон-дьо-тен със слаба покривност. Стои много по-естествено, пък и дори прикрива по-добре. Много свеж и сияен вид придава на кожата.
    Everything changes, but beauty remains ...

  20. #195
    Щото аз обмислям да спирам с фон дьо тена, а да слагам само пудра (трябва ми само за изравняване на тена), а като ми се появи пъпчица - коректор и тва е... (Както и под очите коректора, който ми препоръча)
    Иска ми се нещо по-леко като грим, омръзна ми, а и нормално де, стара тенджера съм вече... Та затова питах дали изравнява добре и дали покрива, за да знам дали ще ми свърши работа

  21. #196
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Прикрива и изравнява, според мен ще ти свърши работа, но си е до кожа, и аз като теб нямам за прикриване и мацвам само пудра и коректор на сенките и стои много добре. Също и на Лореал True Match компактната е много добра.
    Everything changes, but beauty remains ...

  22. #197
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Препоръчайте някъкъв фдт с фактор ( за лятото).

  23. #198
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    А защо просто не си слагаш крем с фактор отдолу, или слънцезащитен крем/серум? ..
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

  24. #199
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Преди слагах един на Галеник (с фактор),но ми идваше доста скъпичък.
    Идеи за хубав крем с фактор до 20лв?

  25. #200
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Цитирай Първоначално написано от Tiin
    Преди слагах един на Галеник (с фактор),но ми идваше доста скъпичък.
    Идеи за хубав крем с фактор до 20лв?
    Iwostin, аз лично ползвам 50-ти фактор. Не трябва да е повече от 25 лева, мисля, че го гледах към 23. Аз само него ползвам и мога да кажа, че е просто вълшебен. Изгаряла съм с много други слънцезащитни продукти, но с този никога. Попива също така добре и няма проблем да го ползваш под грима вместо хидратиращ крем. Има и за лице, и за тяло- вземи си за тяло, защото е по-голямо, ще ти стигне за повече време, а цената мисля е същата като на малкото.



    А на мен някой може ли да ми препоръча хубав фон-дьо-тен. Да има много светли цветове, да не стои като маска, да не е под формата на мус(така ли се казва? ), да няма твърде розов или оранжев отенък, да издържа цял ден и да не става на петна. Кожата ми е нормална, не е проблемна, не се омазнява, но е склонна към изсушаване в областта на носа. Цената няма значение.
    Everything changes, but beauty remains ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си