.
Отговор в тема
Страница 50 от 141 ПървиПърви ... 4046474849505152535460100 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 226 до 1 250 от общо 3522
  1. #1226
    Голям фен Аватара на pepa97
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    808
    Цитирай Първоначално написано от NqkfaNikakva21 Виж мнението
    Може ли да ми препоръчате лек фдт или матиращ крем за лице .. и да не се разтича от топлото, с бледа кожа съм :Д
    И, ако може да не е много скъп ;с
    Благодаря
    Мейбълин Афинитон-страхотен е-10лв

  2. #1227
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    377
    За матиращия крем - аз използвам на BIODERMA зелената серия - Sebium. Матиращият флуид е много добър. И е оцветен, т.е. изпълнява донякъде и функциите на фон дьо тена )))

  3. #1228
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Цитирай Първоначално написано от akibaki Виж мнението
    Защо ако се намери цвят,попринцип оскъдна ли му е гамата? В кои козметики има най-богат избор на цветове
    Най-светлият тон е доста светъл, аз него използвам. Другите не ги знам как са, само знам, че са доста жълтеникави всички(вкл. светлият). Ако си с по-розовееща кожа, няма да ти паснат. Пробвай.
    Everything changes, but beauty remains ...

  4. #1229
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Да, Ревлон-а е много хубав, но наистина цветовата му гама е кофти. За лятото са ми светли всички, а за останалото време от годината, са ми жълти. (затова и предпочитам ColorStay-a.) Но си има хора, на които им пасва идеално, така че трябва да се пробва, за да се прецени.

  5. #1230
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Колорстей или Фотореди е по-покривен? Много ли тежко се усещат на кожата? Не,че ще си купувам,обаче наистина много ги харесвате,а никога не съм ги пробвала :Д

  6. #1231
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Цитирай Първоначално написано от fizzyg Виж мнението
    Колорстей или Фотореди е по-покривен? Много ли тежко се усещат на кожата? Не,че ще си купувам,обаче наистина много ги харесвате,а никога не съм ги пробвала :Д
    ColorStay е доста по-покривен и тежък, но като се разнесе правилно и хубави си седи естествено, аз не го усещам тежко.

  7. #1232
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Аха.
    А да разбирам ли,че Фотореди е лекичък и не се усеща?

  8. #1233
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Цитирай Първоначално написано от fizzyg Виж мнението
    Аха.
    А да разбирам ли,че Фотореди е лекичък и не се усеща?
    О, да лекичък е доста и по-течен, но ако е само за изравняване на тена е перфектен и с тези озаряващи частици наистина стои много яко на снимки, а и по принцип.

  9. #1234
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Да,благодаря за инфото

  10. #1235
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Купих си пудpата Rimmel stay matte pressed powder и е с озаpяващи частички, а това не го знаех и го pазбpах в магазина, но пак я купих.А аз не исках с озаpяващ ефект, но като я хвалят толкова... Още не съм я пpобвала де.

  11. #1236
    Момичета кожата ми е суха, и имам няколко ужасни пъпки по бузите. Може ли да ми предложите някой хубав коректор?

  12. #1237
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Цитирай Първоначално написано от strawberry88 Виж мнението
    Купих си пудpата Rimmel stay matte pressed powder и е с озаpяващи частички, а това не го знаех и го pазбpах в магазина, но пак я купих.А аз не исках с озаpяващ ефект, но като я хвалят толкова... Още не съм я пpобвала де.

    С озаряващи частички ли е?
    Йеееееееееееееееееееес,пе фектно за сухата ми кожа! :Д Само чакам да избелея,че ще ми идва тъмна,а тази година голям тен хванах :Д

  13. #1238
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    ^Да ама аз не искам с озаряващи частички.
    Като си сложа от нея ще видим как е.

  14. #1239
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    Хайде някои да сложи снимка как стои на лицето му тази пудра много ми е любопитноо , всички я харесвате една лоша дума не съм чула до тук :Д желаещи??)

  15. #1240
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Цитирай Първоначално написано от strawberry88 Виж мнението
    ^Да ама аз не искам с озаряващи частички.
    Като си сложа от нея ще видим как е.
    Мм, по принцип почти всички пудри в кутийките седят малко лъскаво, но всъщност на лицето го няма това озаряване. Ще си я видиш като сложиш, но не вярвам да блести.

  16. #1241
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Да,само от кутийката ще е,защото много я хвалят главно за матиране,а не се възва .. което много не ме радва,защото пък аз искам озаряващи частички,за да не излежда кожата ми суха :Д

  17. #1242
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Не!Без капачето се вижда, а и жената в ДМ ми каза, че има лек озаряващ ефект.

  18. #1243
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Цитирай Първоначално написано от strawberry88 Виж мнението
    Не!Без капачето се вижда, а и жената в ДМ ми каза, че има лек озаряващ ефект.
    Е,не го приемай като минус,защото ще лъщиш от частичките,определено НЕ от мазно :Д

  19. #1244
    http://beautycosmetic.biz/essence-es...i-pi-6057.html

    някой ползвал ли е тази база за сенки? или ако сте чували някой да се оплаква или да я хвали? )

  20. #1245
    Гледах в Гугъл магазини за АртДеко и ми показа едни на центъра. Днес отидох, но те били затворени. Сега остава, евентуално, да има в Гранд Мол, ако не, в най-крайния случай да поръчам по интернет...макар че много-много не ми се иска Жалко, тъкмо се бях настроила.
    Родила съм се без да искам.
    Ще умра без да искам.
    Но ще живея както искам!

  21. #1246
    Цитирай Първоначално написано от shmyshi Виж мнението
    http://beautycosmetic.biz/essence-es...i-pi-6057.html

    някой ползвал ли е тази база за сенки? или ако сте чували някой да се оплаква или да я хвали? )
    Ползвала съм я. Не е лоша, върши работа, но не е нещо особено. Но ако не си спряла на други и искаш тази, няма да сгрешиш!
    Родила съм се без да искам.
    Ще умра без да искам.
    Но ще живея както искам!

  22. #1247
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от kittenella Виж мнението
    Гледах в Гугъл магазини за АртДеко и ми показа едни на центъра. Днес отидох, но те били затворени. Сега остава, евентуално, да има в Гранд Мол, ако не, в най-крайния случай да поръчам по интернет...макар че много-много не ми се иска Жалко, тъкмо се бях настроила.
    Недей да поръчваш от интернет!

  23. #1248
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Цитирай Първоначално написано от Goddess Виж мнението
    Мм, по принцип почти всички пудри в кутийките седят малко лъскаво, но всъщност на лицето го няма това озаряване. Ще си я видиш като сложиш, но не вярвам да блести.
    Да, ама за вечерно нанасяне, за пред деня не е оферта!
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  24. #1249
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Момичета, препоръчайте ми добре пигментиран, бебешко розов руж

  25. #1250
    Голям фен Аватара на pepa97
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    808
    Вчера ходих на козметичка ,направи ми различни процедури ,а след това започна да ми стиска пъпките.Цялата съм червена ,а е минал 1 ден.Ами ако съм така на 17?!Направо не знам,козметичката беше мед.лице беше наистина много,ама много добра.Явно пъпките ми още не са се успокоили.Ии не знам дали ще ми даде да си слагам фдт.Не знам какво да правя вече..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си