.
Отговор в тема
Страница 4 от 141 ПървиПърви 123456781454104 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 3522
  1. #76
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Искам да изкажа възхищението си от невероятно лекия Bourjois 10 hour sleep efect



    Най-добрата ми приятелка много го хвалеше, лек бил, невероятен бил. Вчера си забрави чантата в нас и сутринта го пробвах. Мноого лек, консиснтеницията му е като на Афинитон г/д, ако не й по-лек, средно покривен, по-скоро изравнява тена. (не става за мн червени петна, макар че пак ги прикрива донякъде) Много хубаво мирише също така. Много добре омекотява. Харесва ми... За съжаление няма фактор, но ако се сложи крем с фактор ще е муцка

  2. #77
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    В момента съм с bourjois healthy mix и честно казано не съм очарована.
    Точно затова и не ми се иска отново да залагам на тая марка.
    To infinity and beyond.

  3. #78
    Аватара на hrisikelly
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    ~ България, Варна ~
    Мнения
    89
    ако става въпрос за фдт , сега използвам един може би нов на Seventeen: Natural Velvet и засега съм много доволна ; ]
    http://www.seventeencosmetics.gr/upl...1278493808.jpg
    ♥ I love music ♥

  4. #79
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Цитирай Първоначално написано от brutaLxxbunny
    Искам нещо,което е против лъщенето,тъй като преди ползвах фон-дьо тена Affinitone,но не ми се ще вече да се мацам с него..Та може ли ад ми предложите някакъв крем,пундра или фдт с по-лека и немазна формула?
    Аз за крем мога да ти кажа колко довона съм от зеления от серията Нормадерм на Виши.


    Към 30 лева е, много е икономичен- на мен при ежедневно ползване ми свърши за година някъде. Изключително довона съм. Много добре хидратира и матира. Моята кожа не е и мазна и не лъщи попринцип, но матиращия ефект си издържа цял ден, без ниакви проблеми. Единственото, което не ми харесва е, че няма слънцезащитен фактор, за това и лятото не го ползвам през деня. Можеш да поискаш тестер от някоя аптека, за да го пробваш.

    Другият продукт, който ще ти предложа е едно кремче на Iwostin.

    Току-що го пробвах от тестер, който ми дадоха в една аптека, докато си търсех слънцезащитен продукт на същата марка. Харесва ми как хидратира кожата. Но май не е за мен, защото пише, че е за мазна и склонна към акне кожа, но едва ли ще навреди. Много лекичко го усещам на лицето си, много приятно се нанася. Този също няма слънцезащитен фактор, за съжаление.
    Everything changes, but beauty remains ...

  5. #80
    препоръчайте ми основа за грим.. по принцип не обичам да слагам фдт но ми се налага напоследък пък от него ми се получават пъпчици и ми казаха да си взема основа за грим а не знам каква да си взема
    • God is a D J •

  6. #81
    Мега фен Аватара на iiordanova
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 409
    Аз ползвам втора опаковка на този -


    Този е много по-добър от обикновения Афинитон. Този е минерален и е много, много по-хубав от обикновения.
    Адски съм доволна от Ревлон Colorstay, но ще го използвам като хвана малко тен,защото цвета му е по-тъмен,понеже го купувах като бях по-черничка.
    Много се замислям за Ревлон Photoready. Може би ще си го взема. Чела съм много положителни мнения за него.

  7. #82
    Цитирай Първоначално написано от iiordanova
    Аз ползвам втора опаковка на този -


    Този е много по-добър от обикновения Афинитон. Този е минерален и е много, много по-хубав от обикновения.
    Гласувам с три ръце За Много съм доволна, добре прикрива и е супер лекичък. Днес дори получих комплимент че изоообщо не личи да съм с фдт Аз съм с цвят 20, но майка ми по принцип ползва 2 тона по-светъл от мен и на нея също й е перфектен
    Destiny is for losers.
    It's just a stupid excuse
    to wait for things
    to happen instead of making them happen.

  8. #83
    Сбъркала съм се значи.
    Мисля че този фдт-крем е точно за теб,но не съм го ползвала лично,за суха кожа,хидратиращ.На Виши съм ползвала флуида и съм много доволна.


    И един по-скъпичък,който също хидратира чудесно:Clinique SuperMoisture

  9. #84
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Взех си в крайна сметка PhotoReady, не съм особено очарована, но пък става, добър е. Пък за лятото вероятно ще си взема ColоrStay, тъмните цветове изглеждат много добре.

  10. #85
    Цитирай Първоначално написано от Infinity
    В момента съм с bourjois healthy mix и честно казано не съм очарована.
    Точно затова и не ми се иска отново да залагам на тая марка.
    Аз пък точно него се канех да ти препоръчам Ако нямаш кой знае какво за прикриване, защо не пробваш с тониращ крем?
    Специално за лек фдт исках да пробвам Gosh Natural Touch ( http://shopforbeauty.eu/userfiles/pr...oduct_4951.jpg ), но не съм чула никакви отзиви. По принцип базите им са много добри, така че предполагам и ФДТ. Специално Natural Touch точно за това го препоръчват - съвсем лек, с овлажняващ ефект.

    Цитирай Първоначално написано от rahito
    препоръчайте ми основа за грим.. по принцип не обичам да слагам фдт но ми се налага напоследък пък от него ми се получават пъпчици и ми казаха да си взема основа за грим а не знам каква да си взема
    Слагай просто хидратиращо кремче отдолу и ще си екстра. Ако искаш специална база, заложи най-добре на Gosh или ArtDeco.

  11. #86
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Цитирай Първоначално написано от Goddess
    Взех си в крайна сметка PhotoReady, не съм особено очарована, но пък става, добър е. Пък за лятото вероятно ще си взема ColоrStay, тъмните цветове изглеждат много добре.
    Оправили се с цветовете?
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  12. #87
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Цитирай Първоначално написано от neeDaBosS
    Цитирай Първоначално написано от Goddess
    Взех си в крайна сметка PhotoReady, не съм особено очарована, но пък става, добър е. Пък за лятото вероятно ще си взема ColоrStay, тъмните цветове изглеждат много добре.
    Оправили се с цветовете?
    Мда уж, взех си 006, защото 007 беше по-светъл даже, пък 008 ми беше тъмен...странни са им цветовете и номерациите. Иначе да, добре ми стои, малко е по-жълтеникав, но с руж стои добре.

  13. #88
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Да, много са жълти, не знам що така....

    Ма колко бяха цветовете? Повече от 4 ли ?

  14. #89
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Ммм мисля, че бяха 5. Vanilla беше най-светлия и помня, че се колебах между 006 и 007, защото май имаше още 2, които ми идваха леко тъмни.

  15. #90
    от къде в София мога да си намеря такава трансперантна пудра

  16. #91
    предложете ми фон дьо тен с хубаво покритие,който издържа минимум 12-14 часа в приличен вид (до 20-30 лв)

  17. #92
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Цитирай Първоначално написано от jeni92_abc
    предложете ми фон дьо тен с хубаво покритие,който издържа минимум 12-14 часа в приличен вид (до 20-30 лв)
    http://ibeauty.pl/ibeauty/images/baz..._MIX_Serum.jpg – страхотен е (21лв)

  18. #93
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    ^покритието му е средно и не издържа много
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  19. #94
    Предложете ми някакъв хубав фон дьо тен за по-суха кожа и по възможност да е към 10лв.Новия на maybelline http://befit.bg/mag/wp-content/uploa...ne___-copy.jpg някой ползвал ли го е?Подходящ ли е за по-суха кожа?

    moderated by
    Cucko0

  20. #95
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Много подходящ е за суха кожа.Ейвън също имат хубави,можеш да разгледаш,иначе до 10лв незнам какво би било що'годе качествено.
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  21. #96
    Този е 10.90 .. Мисля него да си взема понеже чувам много хубави мнения за него.Една приятелка го ползва и също е много доволна.

  22. #97
    Основата за грим на Орифлейм хубава ли е ?

  23. #98
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Цитирай Първоначално написано от mimssss
    Предложете ми някакъв хубав фон дьо тен за по-суха кожа и по възможност да е към 10лв.Новия на maybelline http://befit.bg/mag/wp-content/uploa...ne___-copy.jpg някой ползвал ли го е?Подходящ ли е за по-суха кожа?

    moderated by
    Cucko0
    Една приятелка го има и й седи ужасно сухо. А кожата и далеч не е суха...

  24. #99
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    378
    Имам едни синьо-зелени вени над устните и като сложа фдт не ги закрива А и стои ужасно неестествено
    Wild sexy bitch from Mainatown :P

  25. #100
    Супер фен Аватара на gabri3lla
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 582
    А да попитам ползвали ли сте тази основа за грим и доволни ли сте?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си