.
Отговор в тема
Страница 141 от 141 ПървиПърви ... 4191131137138139140141
Резултати от 3 501 до 3 522 от общо 3522
  1. #3501
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Опс, видях те, хубава рокля и големи бомби

  2. #3502
    Здравейте
    Ако желаете погледнете тази страничка... Ако ви допадне моля харесайте я https://www.facebook.com/pg/unicorng...=page_internal

  3. #3503
    Предложете ми подходящ много покривен бюджетен коректор

  4. #3504
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от TheNet Виж мнението
    Предложете ми подходящ много покривен бюджетен коректор
    На Катрис и двата камуфлажа - течен и нормален. Нормалния го бива за по лицето + да си вземеш сьомгов за калъркъректинг на тъмни кръгове под очите. Течния е хубав за просветляващ и ако сложат няколко тона по-тъмен със студен подтон, ще е добре за течно контуриране или както се казва там. Мисля, че последно ги взех за по 8-9 лева всеки, не е най-евтиното, но е едно от най-добрите попадения.
    Имаше един доста хубав на Орифлейм, който пак бих взела, в комбинация със техния матов екстремно покриващ фдт беше много добър. <3
    Аура имат добри коректори на нормални пари, но така и не съм пробвала, а взех един фдт от тях, който мъча в момента и дори на мен ми иде малко лек като покривност, та не знам от личен опит. Все пак, чувала съм аверки да ги хвалят доста, за това ги споменах.
    квак

  5. #3505
    Благодаря ти много за препоръката!

  6. #3506
    Delight
    Guest
    Здравейте, искам да ви питам набързо нещо. Каква основа ползвате за преди фондьотен, за да не изглежда като маска и да стои естествено. По принцип си слагам дневния крем, след което фондьотена, но не съм доволна как стои. КОжата ми е светла и като цяло нямам проблем да си намеря точния цвят, но проблемът ми е с това как попива в кожата и след това как стои.

  7. #3507
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Цитирай Първоначално написано от Delight Виж мнението
    Здравейте, искам да ви питам набързо нещо. Каква основа ползвате за преди фондьотен, за да не изглежда като маска и да стои естествено. По принцип си слагам дневния крем, след което фондьотена, но не съм доволна как стои. КОжата ми е светла и като цяло нямам проблем да си намеря точния цвят, но проблемът ми е с това как попива в кожата и след това как стои.
    С какъв тип кожа си, какъв ФДТ ползваш и с какво го нанасяш? По-вероятно е самият ФДТ да не пасва на твоята кожа.. за това основата няма да помогне особено.

  8. #3508
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от Delight Виж мнението
    Здравейте, искам да ви питам набързо нещо. Каква основа ползвате за преди фондьотен, за да не изглежда като маска и да стои естествено. По принцип си слагам дневния крем, след което фондьотена, но не съм доволна как стои. КОжата ми е светла и като цяло нямам проблем да си намеря точния цвят, но проблемът ми е с това как попива в кожата и след това как стои.
    Аз лично, нищо. Направо почвам с фдт. Преди слагах colour corrector- зелен, но това е за да покрие червени петънца, не точно основа. По парфюмерите продават много, ходи и питай.
    Но според мен пробвай с хубав фдт и го set-вай с пудра - аз това правя и не стой като маска.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  9. #3509
    Аватара на radito98
    Регистриран на
    Apr 2018
    Мнения
    33
    Ако си вземеш хубав фдт няма да имаш нужда от основа.

  10. #3510
    Аз използвам този фон дьо тен.
    https://www.thebodyshop.bg/grim/fon-...mna-koja-3-151
    Много съм доволна.

  11. #3511
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    И аз давам +1 за коректора на Катрис (камуфлаж)

    Имам въпрос:
    Не исках да правя нова тема, щото знам, че ще се затрие, та реших да питам тук :
    С какъв гел ви изграждат/си изграждате ноктите?
    Колебая се да си купя Клариса, но ако имате наблюдения вашите маникюристки какви ползват ги напишете тук. Ще следя.


  12. #3512
    Хаахаахаахах

    Излиза, че в този форум единствено Карамела се гримира и лакира.


    Карамело, по тези въпроси питай Торето. Тя май с това си вади хляба.

  13. #3513
    Аз позлвам кремообразен на Максфактор. Доволна съм
    Последно редактирано от aneliM : 11-05-2019 на 12:55

  14. #3514
    В този сайт има няколко под 10лв, https://eli.bg/grim/lice/korektor/ , дано си харесаш нещо

  15. #3515
    Любимият ми руж е на MAC

  16. #3516
    I always buy beauty stuff from target on discounts from dealmecoupon because target promo codes always works.

  17. #3517

    Unhappy скандал

    Момичета намерих нещо много яко (специално за варненки) има нова платформа която предлага всякакви козметични услуги направо е топ-че ->https://bgqueens.com/

  18. #3518
    Ако търсите подходящи и качествени парфюми и козметика ви препоръчвам сайта на Grazia.bg. Продуктите са им много качествени а цените са много изгодни.

  19. #3519
    Здравейте ,каква гъба за фон дю тен използвате ?Какво ви е мнението за тази https://grabnete.com/produkt/smesvashta-gaba/

  20. #3520
    аз използвам фон дьо тен-а на катрис (този с пипетата, забравих му името) и съм супер доволна.

  21. #3521
    Обожавам всичко от Dior https://makeup.bg/brand/24201/, а наскоро открих и фон дьо тен Dior Addict Lacquer Stick. Перфектната комбинация ви осигурява естествено покритие, перфектна кожа, предотвратява прекомерното изсушаване на епидермиса и осигурява защита срещу UVB и UVA лъчение благодарение на SPF 35.
    Последно редактирано от SvetlaLaLana : 04-04-2022 на 14:03

  22. #3522
    И аз подкрепям козметичните линии на Диор, особено продуктите за устни. Цената е абсолютно отговаряща на качеството и те не са единствено гримове.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си