.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 50
  1. #1
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148

    Почистихте ли днес?

    Кампанията на БТВ днес е в пълна сила.Кой излезе и кой си остана у дома?

  2. #2
    Какво щяхме да правим без Ани Цолова - майка, леля, баба, инкубатор, каца и кофа за боклук в едно.
    Watched it all fade away, I guess I'm happy it's gone this way. I could have struggled but what would have been the use? Now I'm back and I'm re-fused.

  3. #3
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    друг път.

    Който има гузно гражданско самосъзнание, нека си чисти
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  4. #4
    Аватара на VaMpiRKaTaaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    София
    Мнения
    2 652
    Цитирай Първоначално написано от w0sh
    друг път.

    Който има гузно гражданско самосъзнание, нека си чисти
    Диво селячне ,опитваш се да се правиш на интересен,но не ти се получава.а3 не се чувствам гузна за нищо,но пак излязох да чистя,защото са ме възпитали,a и да не са..на всеки му е приятно като е чисто и като искам да ми е чисто и аз излизам да чистя,но такива селяни като теб да си седят на село в кочината..Не си нищо повече от всеки от този форум.Пък и да си..няма значение,хора като Слави Трифонов излязоха да чистат..като искаш да ти е чисто ще чистиш.
    Всички излизат да чистят,но такива като теб се правят на интересни..и после си хвърлят боклуците,фасовете,презерв ативите и бутилките от бира на земята..Много ме е яд на такива хора.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    в килера
    Мнения
    1 276
    И кво стана... духна онзи ужасен вятър и имаше 2 пъти повече боклук от преди... и навсякъде летяха найлонови пликчета...
    Не, не чистих. Но и никога не съм изхвърляла опаковка от каквото и да било на земята...

  6. #6
    Аватара на VaMpiRKaTaaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    София
    Мнения
    2 652
    ^^При нас камионите от чистота се класираха преди силният вятър и няма найлони по дърветата и други боклучета.

  7. #7
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    Ще чистим кво да правиме...

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  8. #8

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    София
    Мнения
    771
    Аз напълно подкрепям идеята,но като гледам вампирката какво е писала малко ми стана смешно...то май на всички им харесва да е чистичко и подреденичко ама излизат да събират боклуци само когато от БТВ направят кампания.Днес видях,че пред блока се бяха събрали доста хора и това ми направи много добро впечатление,но един ден в годината нищо няма да постигнат.Аз не излязох,понеже нямах време,но пък редовно си чистя под прозореца,тъй като мразя да гледам найлонови торбички,а и майка ми се е постарала да направи градинка и е хубаво да се поддържа.Мисълта ми е,че такива неща трябва да се правят по-често,за да има резултат

  9. #9
    Аватара на VaMpiRKaTaaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    София
    Мнения
    2 652
    Цитирай Първоначално написано от Dundy
    Аз напълно подкрепям идеята,но като гледам вампирката какво е писала малко ми стана смешно...то май на всички им харесва да е чистичко и подреденичко ама излизат да събират боклуци само когато от БТВ направят кампания.
    ^^Спецялно за мен не е така.
    Аз и още съседи много често чистиме зад блока и пред блока,но мърлячите пак хвърлят,но аз не си предавам и продължавам да чистя.

  10. #10

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    София
    Мнения
    771
    Цитирай Първоначално написано от VaMpiRKaTaaa
    Цитирай Първоначално написано от Dundy
    Аз напълно подкрепям идеята,но като гледам вампирката какво е писала малко ми стана смешно...то май на всички им харесва да е чистичко и подреденичко ама излизат да събират боклуци само когато от БТВ направят кампания.
    ^^Спецялно за мен не е така.
    Аз и още съседи много често чистиме зад блока и пред блока,но мърлячите пак хвърлят,но аз не си предавам и продължавам да чистя.
    Ами ако е истина,евала За съжаление обаче рядко се срещат такива ентусиасти.

  11. #11
    Супер фен Аватара на iLovePussyJuice
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    2 168
    София беше чиста преди да се напълни със селинджъри. Да чистят те.
    Хора като слави трифонов? тоест к'ви? селски помияри?
    заради такива като него е такава София...после мръсно било, пренаселено...е как нема да е бе
    омрете провинтсиалисти ;d

    аз си пазя чист града през цялата година и съм с чиста съвест

  12. #12

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    София
    Мнения
    771
    Цитирай Първоначално написано от iLovePussyJuice
    София беше чиста преди да се напълни със селинджъри. Да чистят те.
    Хора като слави трифонов? тоест к'ви? селски помияри?
    заради такива като него е такава София...после мръсно било, пренаселено...е как нема да е бе
    омрете провинтсиалисти ;d

    аз си пазя чист града през цялата година и съм с чиста съвест
    Извинявай,но фактът ,че някои хора са от провинцията не означава задължително,че са мърлячи.Ясно е,че е пренаселено,обаче е нормално хората да ходят там,където има повече възможности...Аа и да не говорим,че голяма част от кореняците софиянци доволно хвърлят боклуци и т.н

  13. #13
    Слави Трифонов бил излязъл да чисти Еми, че той и бат' Бойко излезе да чисти, барабар със Станишката и целия физически активен политически елит на България. Но това не означава, че греблото и ръкавиците са израз на добра воля на тези хора, по-скоро задължителен пи ар ход, щом се отнася до такива масови кампании.

    Уви, пак се връщаме на старата тема.. Дали ще е Българската Коледа или Голямото Пролетно почистване, разликата е, че в първия случай правенето на дивиденти е доста по-гнусно и пошло, отколкото във втория.
    Пък нека София да е по-чиста..

    Дали всъщност ?
    Watched it all fade away, I guess I'm happy it's gone this way. I could have struggled but what would have been the use? Now I'm back and I'm re-fused.

  14. #14
    Супер фен Аватара на iLovePussyJuice
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    2 168
    и лошото е, че прекалено много хора не схващат, че т'ва е пи ар

  15. #15
    Голям фен Аватара на king95
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    559
    Цитирай Първоначално написано от iLovePussyJuice
    и лошото е, че прекалено много хора не схващат, че т'ва е пи ар
    много точно казано.. нз що им се вързахте, че го правят, щото ги е грижа за чистотата на държавата.
    It matters not how many times you fall down.
    What matters most how many times you rise.
    Mistakes build the character and character takes you places that money can't.

  16. #16
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Цитирай Първоначално написано от catalogueofanger
    Какво щяхме да правим без Ани Цолова - майка, леля, баба, инкубатор, каца и кофа за боклук в едно.
    Не, не. Недей така, разваляш имиджът на българската майка Тереза - Ани Салич. Всичко гореописано вАжи в пълна сила за нея.

  17. #17
    Аз пък бях на РД-то на Добиту.

    Надявам се, че следващата кампания на БТВ ще е за връщане на софийското гражданство, въвеждането на визов режим за столицата

    И

    това да се научите да не замърсявате, а не да чистите по един ден в годината и то по команда на Големия Брат.

  18. #18
    Супер фен Аватара на iLovePussyJuice
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    2 168
    Цитирай Първоначално написано от Rorschach
    Аз пък бях на РД-то на Добиту.

    Надявам се, че следващата кампания на БТВ ще е за връщане на софийското гражданство, въвеждането на визов режим за столицата

    И

    това да се научите да не замърсявате, а не да чистите по един ден в годината и то по команда на Големия Брат.
    затворих си очите...помечтах си...светът наистина може да бъде красив

  19. #19
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Че то е много трудно да си смениш града в паспорта. Аз вече взех едно софийско гражданство.

  20. #20
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от VaMpiRKaTaaa
    Цитирай Първоначално написано от Dundy
    Аз напълно подкрепям идеята,но като гледам вампирката какво е писала малко ми стана смешно...то май на всички им харесва да е чистичко и подреденичко ама излизат да събират боклуци само когато от БТВ направят кампания.
    ^^Спецялно за мен не е така.
    Аз и още съседи много често чистиме зад блока и пред блока,но мърлячите пак хвърлят,но аз не си предавам и продължавам да чистя.
    Кофти...

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019
    Че то е много трудно да си смениш града в паспорта. Аз вече взех едно софийско гражданство.
    Е, софийското гражданство не беше просто да си смениш адресната регистрация - трудно се получаваше такава...

  22. #22
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Глобализация. Сега е достатъчно само да купиш апартамент или да се регистрираш на жилището на твой близък роднина.

  23. #23
    Остави ни да си помечтаем...

  24. #24
    С извинение, но малките градове и села, особено в планината са много чисти. Май не са само селяните, които цапат.

    Наблюденията ми са субективни. Но улиците и дворовете на Разлог, Акоруда, Велинград с чисти, спретнати има доста цветя.

    Паналените квартали навсякъде са зле. Струпването на хората и неханието им спрямо общата собственост е до местожителство, а не до прозиход. Според мен.
    ...

  25. #25
    Да, до местожителство е, но когато то се различава от произхода...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си