.

Виж резултатите на анкетата: Ще стане ли ?

Гласували
2. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    1 50,00%
  • Не

    1 50,00%
Затворена тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Корем

  1. #1

    Корем

    Може не е тук мястото , но ..

    Искам да попитам нещо .. ако например 2 месеца и половина правя по 100 коремни преси всеки ден ще се махне ли корема Искам за лятото плосък хубав корем и се чудех дали така ще стане
    I need somebody to love <3 ;p

  2. #2
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    може и да се махне
    НО категорично не ги прави всеки ден!!!!
    от коремните преси се уврежда гръбначния стълб и някой прешлен може да се размести, та тогава ще се видиш в чудо!
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  3. #3
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Прави ги редовно,не само 2 месеца,защото като получиш добра фигура,после тр да я поддържаш.. Почни с по-малко коремни,после продължи на серии и така.

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  4. #4
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Коремните преси ще стегнат мускулите, но няма да стопят мазнините. Като резултат ще имаш стегнати мускули зад възглавничка от сланинки. Трябва и подходящ хранителен режим съчетан с кардио.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    486
    Не ги почвай от първия ден да са 100 . Почни от по - малко и желателно е да се правят сутрин преди да си ял/а . Но и аз не мисля , че ще си махнеш мазнините по този начин . Може да се запишеш на плуване , от него не само получаваш стройно тяло , но и гръбначния стълб ти се развива правилно . Също сега идват топлите дни можеж да тичаш . Всяко едно физическо упражнение е добро не само за фигура , но и за здраве . Извягвай KFC i MC и задължително се храни 3 пъти на ден (Закуската е най - важната не я изпускай , обяд може и нещо малко и вечерята по - лека) . Може да имаш и междинни хранения , но 3 пъти задължително . Успех

  6. #6
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Оставям ти само темата в Спорт и здраве.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си