.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    372

    Нещо за четене?

    Така. Не знам дали мога да го обясня, но случайно да може да ми предложите някаква история за четане от сорта на някоя анимация или нещо? Не говоря за комикси. Говоря за цяла си история като книгите на властелина на пръстените и т.н. Искам да започна да пиша нещо за мой си герой и приключенията му. От доста време съм се чудел да почна да пиша нещо и понеже обичам фентъзито, искам да видя работата на някой друг автор и да се пробвам. Никога не съм се интересувал от това да чета някакви книги и .тн., затова съм малко назад с нещата, но кой знае, може пък да ми хареса. Доста ми е развита фантазията за разни истории и искам да видя дали това ще е достатъчно да напиша нещичко.

  2. #2
    Пробвай с "Белгариад". ; )
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    372
    Някакъв фентъзи роман може ли да ми предложиш и да го има в нета да го изтегля?

  4. #4
    "Белгариад" е фентъзи, затова ти го предложих. Но изобщо не съм запозната с четенето он-лайн. Просто си купи книгата, така или иначе се съмнявам да я има в интернет. Други, за които се сещам, са "Игра на тронове" и "Сага за войната на разлома".
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Discworld на Тери Пратчет. Пък и каквото друго на Пратчет хванеш, пак ще си взел фентъзи.

    Братята с лъвските сърца на Астрид Линдгрен ми е останала сред любимите.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си