.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Въпрос за шофърски курс

    Здравейте,мисля че пиша в подходяща тема.на 18 съм и имам искарана книжка B1 (която се вади на 17) та въпроса ми е дали трябва отново да карам целия курс и листовки и да си плащам всичко наново(по логиката че листовките (т.е законите по пътя не се променят) и колите не се карат по друг начин..).Ако някой може да ми обясни ще съм му благодарен!

  2. #2

    Re: Въпрос за шофърски курс

    Цитирай Първоначално написано от goshogoshov
    Здравейте,мисля че пиша в подходяща тема.на 18 съм и имам искарана книжка B1 (която се вади на 17) та въпроса ми е дали трябва отново да карам целия курс и листовки и да си плащам всичко наново(по логиката че листовките (т.е законите по пътя не се променят) и колите не се карат по друг начин..).Ако някой може да ми обясни ще съм му благодарен!
    И аз това се чудя. Айде някой по-компетентен да каже нещо по въпроса

  3. #3

    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    3
    Щом си се явявал на листовки веднъж значи едвали ще се наложи да се явиш пак предполагам че само на практика.

  4. #4
    намерих отговор! значи - явяваш се само на изпит тоест 130 лева даваш отгоре за вътрешен листовки и кормуване и външен листовки и кормуване!

  5. #5
    Фен Аватара на stigmata
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    bulgarian
    Мнения
    293
    Явяваш се на изпит практика и теория!

  6. #6
    би трябвало отново на листовки и кормуване
    Но ако попиташ който и да е иструктор всеки ще ти обясни дори и да не го познаваш
    _l_

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си