.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: Тютюн

  1. #1
    Аватара на Dwars
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    15

    Тютюн

    От скоро минах на тютюн, че излиза по-ефтино, но не съм запознат много. В смисъл такъв, че до сега не съм опитвал тютюн и не знам кой е качествен и кой не. Пробвах Choice Original и се оказа перфектен, но се чудя дали има по-добър от него. Та някой с повече опит да сподели
    "The world is a fine place and worth fighting for." ... I agree with the second part.

  2. #2
    Мега фен Аватара на darkPaladin
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    планета на маймуните
    Мнения
    3 095
    пробвай с електронна цигара
    ОДИН!!!

  3. #3
    С проба ще стане. На един им харесва един, на други друг. Lucky-то е добър по мои наблюдения.

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  4. #4
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Harvest също е готин. Аз съм на Golden Virginia, доста хора го пушат, но и на доста не им харесва. George Karelia е като Virginia-та и също си взимам от него, ако няма от моя (не правя разлика между двата, но единият е с 50ст. отгоре)

    Ще взема да пробвам тези два за които говорите.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  5. #5
    Djembe-то е много добро.

  6. #6
    Фен Аватара на stigmata
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    bulgarian
    Мнения
    293
    Аз съм на камелче (жълто).Бях си взимал old holborn или нещо такова не помня точно името,но не ме изкефи!

  7. #7
    Супер фен Аватара на GreenFairy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    В сърцето на слънцето
    Мнения
    1 622
    Harvest с кафе е най-бодрият за мен, макар, че така и не се научих да свивам както трябва...

  8. #8
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Цитирай Първоначално написано от GreenFairy
    Harvest с кафе е най-бодрият за мен, макар, че така и не се научих да свивам както трябва...
    На мен по-лесно ми се вижда пълненето на гилзи. Не съм пушач и просто пробвах да видя ще се справя ли.

  9. #9
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Harvest кафе за сутрин е всичко, което ми е нужно

    @dimitar_ak, въпрос на практика. Аз се изкушавах отначало да си купя машинка, за да не свивам едва-едва по 3 цигари за 1 час (на кафе) и те да се разпадат. Сега ми е по-бързо свиването на ръка отколкото с машинка. С джаджата сме скарани.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си