.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Проблем с забелването

    Знам, че ви е писнало от такива теми, но се поразръчках из форума и нета и добих някаква представа за проблема ми. Не мога да забелвам, но усештам, че самата кожичка(гемчето) е късо и то спира кожата да се дръпне по-назад. Взех си направление за уролог и бих искал да попитам самата операция колко струва и какво представлява. И ако можете да ми препоръчате някой доктор от Плевен. Мерси предварително !

  2. #2
    Фен Аватара на Serphent
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Пазарджик
    Мнения
    122
    сигурно ще те обрязват (rofl)
    You are not a beautiful and unique snowflake. You are the same decaying organic matter as everyone else, and we are all part of the same compost pile .

  3. #3
    Фен Аватара на stigmata
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    bulgarian
    Мнения
    293
    Ще го резнат доста яко

  4. #4
    Супер фен Аватара на maksimal
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    В къщи...
    Мнения
    1 417
    За късо гемче пациента не се подлага на обрязване! Ще ти го цепнат/срежат гемчето и това е. Ако си под 18 би трябвало здравната каса да покрие всичко
    Dream..
    Think...
    Do...
    Live...
    Be...

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    486
    не е вярно тва за здравната каса . брат ми ходи и соленичко излезе ама ти май си пълнолетен вече . горе - долу щи излезе 80 кинта
    Видовете изкуство , което творим , са си просто занаятчийство . Най - великото изкуство е нашият живот - М.К.Ричардс !
    Нещо скрите в нас ни правеше слаби , докато не открихме , че това нещо сме самите ние - Робърт Фрост !

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от gab4ooo
    не е вярно тва за здравната каса . брат ми ходи и соленичко излезе ама ти май си пълнолетен вече . горе - долу щи излезе 80 кинта
    все още нямам 18

  7. #7

  8. #8
    Първо тази тема прочетох, но не ми стана ясно за самата операция и за цените, както и инфо за някой доктор.

  9. #9
    Аватара на VaMpiRKaTaaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    София
    Мнения
    2 652
    Зимаш си медицинско.
    Отиваш при уролог.
    Операцията е един час.
    Възтановителният процес е месец,до колкото знам.
    Цените не знам.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си