.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: нЕма пари!

  1. #1

    нЕма пари!

    Здравейте, сигурна съм че 90%... ако не и 100% от хората на тая възраст са зле с парите... и хора, моля Ви дайте ми идеи откъде да изкопая пари... от рода на 100 лв примерно o.O // нещо друго от промоутърска работа... този вариант вече е обмислен надявам се някой да изскочи с идеи! мерси!

  2. #2
    Супер фен Аватара на vesinka899
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    2 556
    спестявай от кафета,цигари,алкохол и други щурвавлъци.Не ходи на кафета всеки ден,а примерно 2 пъти в седмицата.Събирай ги в касичка,такава дето не се отваря и когато трябва да си земеш парите я чупиш,иначе не става от опит ти казвам
    Кръв,черва и хруптящи вокали!

  3. #3
    оо повярвай ми... няма как да спестявам.... карам с по 5лв. на седмица... :X :X

  4. #4
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    С 5лв. на ден или на седмица?
    Ако е на ден, аз ще ти кажа как, 'щото и аз съм с по 5лв. на ден (без събота и неделя - тогава никакви пари не получавам), и от миналата и тая седмица (понеделник и вторник) имам спестени цели 21,50лв.


    даже се чудя за какво да ги изхарча вече, като знам с колко зор съм ги събрала, н е ми се харчат хич

  5. #5
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    С 5лв. на ден или на седмица?
    Ако е на ден, аз ще ти кажа как, 'щото и аз съм с по 5лв. на ден (без събота и неделя - тогава никакви пари не получавам), и от миналата и тая седмица (понеделник и вторник) имам спестени цели 21,50лв.


    даже се чудя за какво да ги изхарча вече, като знам с колко зор съм ги събрала, н е ми се харчат хич

  6. #6
    охааа и аз искам така.... и да... на седмица съм с по 5 лв....

  7. #7
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Е в мола хората не вървят с колички...Пред Била пък винаги има тълпа с циганета, пред който, авторката да ме прощава, ама няма как да се справи. Дали някой ще й позволи да помога в бензиностанцията?

    След като наистина разполагаш с минимални средства, защо промоутърската работа да не е вариянт. Аз работих някъде около 3 дни и взех над 60лв, а си беше забавно... Запознаваш се с хора, разхождаш се, особено като е хубаво времето не е никак неприятно. Имам чувството, че само на мен ми е харесало.

  8. #8
    активизъм/превенция; писане; музика

  9. #9
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Цитирай Първоначално написано от semantics
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=399356

    Ето бе!
    Панацеята на всички финансово обременени.!!!111One
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  10. #10
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    Цитирай Първоначално написано от Aleks5x1
    Питай ваште защо са те родили, след като не могат да ти осигурят нормален живот.
    ти откъде знаеш бе?
    то густо, то пусто

  11. #11
    тази тема е абсурдна, макар и да разбирам желанието на момичето да си докара някой лев отгоре, то моят съвет е да заляга над уроците, а за работа ще има време цял живот.

  12. #12
    Еврофутбол

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си