.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Тема: tAttoos..??

  1. #1

    tAttoos..??

    На 18 години съм без месец и съм решил да си направя татуировка за РД-то.Та въпроса ми е ако си я направя и след време (както смятам да направя ) кача още маса и т.н,татуировката ще се ‘’развали’’ ли някак си ?? защото смятам да е на 50 % от пъпа нагоре + една цяла ръка.

  2. #2
    ще се разтегли

  3. #3
    Когато се деформира, така да го нарека, ще отидеш да ти я оправят. Няма да си първият. На много хора се случва и много хора го правят.

  4. #4
    и как се оправя татуировка, която е "една цяла ръка" ???

  5. #5
    до лакътя някъде,не до края..ама и аз както го казах

  6. #6
    Мега фен Аватара на Cucko0
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    там, където свършва небето
    Мнения
    4 272
    Цитирай Първоначално написано от Rorschach
    и как се оправя татуировка, която е "една цяла ръка" ???
    предполагам,че има предвид "ръкав" на ръката
    Hostis Honori Invidia

  7. #7
    и аз предположих ръкав, но подобно нещо ще се "оправи" много трудно, защото се рисува отгоре и трябва да се преправя всичко на друга композиция, която и да има смисъл. Или да напълнят всичко с черно... хахахахах


    Съвет - първо се напомпай, а после се рисувай

  8. #8
    То като се напомпа после лесно може да спадне и пак ще се прецака.
    ...

  9. #9
    тогава и иначе ще си е грозно

  10. #10
    тва са глупости дето ги приказвате...татуировките растат заедно с кожата...единственото нещо, което ще стане на тия татуировки е, че ще избледнеят с годините, но отиваш пак, повтарят ги и са чисто нови!

  11. #11
    Докажи - започни една скромна диета с анаболи и т.н., а после да видим колко са пораснали или са се разтеглили

  12. #12
    имам приятели, които доста се "разтеглиха" с тия анаболи и прочее, па на татусите им нема нищо...

  13. #13
    снимки - преди и след, защото и аз имам приятели и си е бая грозно нарушаване на форма и текстура...

  14. #14
    от голямо значение е, дали си се надул скоро след татуирането, или в напред в годините, и с каква скорост е настъпила разликата в обема.

    виждал съм стрии, които буквално напукват татуировка, намираща се на вътрешната страна на бицепса.
    И ти като нас си просто келеш...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си