.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Eдна, не особено забавна история

    Ще постна темата тук, защото цялата случка е истински шедьовър.

    Петък вечер. Пак боза, скука. Нищо за правене. Шматкам се безцелно в парка до нас и мисля върху дълбоко философски въпроси от рода на "Що пия кафе без захар, като не обичам такова...?" Възрастен човек и жена му си разхождат кучето което тича напред-назад като лудо. А мустакатия мъж с тумбак с размера на бъчонка от пет литра го укорява "Недей да отиваш толкова надалеч в тъмното, че ще те загубим." Все едно те разбира...
    В един момент чувам Chorus Guy от WTF Collective...готина песничка. А, да това е телефона ми. Поглеждам с неприязън от рода на "Кой кретен, и какво иска?" О, чудо - Стефи! Вдигам със самодоволна усмивка и още преди да съм казал "Здравей" отсреща се чува "Трябва да се видим утре." Като един виден идеот се съгласявам с блажена охота, неподозирайки какво ме чака. Уговорихме се накратко, че ще дойде още утре. Прекрасно! По-добра новина не можех да очаквам. Тук е момента да спомена и какви са отношенията ми със въпросната госпожица и защо бях толкова доволен. Не, Стефи не ми е гадже. С нея имаме отношения на едно съвсем друго ниво. Обичаме да излизаме и да се веселим, което е овертюра към същността. Да Шерлок - секс. Всичко е шампанско и цветя, никой никого не ревнува, нямаме задължения и подобни един към друг. Точно това което търсех.
    Едвам дочаках до събота вечер. Чакам си аз на гарата, паля фас след фас и имам чувството, че времето минава супер бавно...Ами така е когато отиваш един час по-рано. Поради някаква причина реших, че ключовете ми не са оптимално наредени, извадих ги и ги пренаредих, по степен на ползване. Идеално убих 2 минути...остават още 58.

    Автобусът пристигна, станах от пейката и прекосих локвата от фасове със широка усмивка. Още в момента в който Стефи слезе имах вътрешното усещане, че нещо не е точно както трябва. Може и да беше от едночасовото ми непрестанно пушене, затова реших да го игнорирам. Здравей,здрасти гушнахме се както обикновено, но все още усещах, че нещо не е както трябва. Тогава тя каза "Хайде да отидем в онова кафе, че трябва да говорим за нещо." Хаа...тая реплика никога не предвещава хубав развой. И последната капка позитивизъм, който принципно липсва в мен, се изпари. Пък и Стефи да отиде в това кафе? Тя мрази този тип заведения, от рода селска кръчма в която навъсена леличка ти носи негърска пот. Реших мълчаливо да се съглася. Седнахме и поръчахме 2 дози негърска пот. След краткия въвеждащ разговор "Как си? Добре ли пътува...бла бла бла" настана мълчание. Затишие преди буря...мразя бурите. Нервно попитах "Добре, де какво е станало. Изглеждаш все едно съм ти сгазил котката." Ако беше продължила да мълчи още малко, наистина щях да и сгазя котката, стига да беше наблизо... и да имах кола. Нищо и колело щеше да свърши работа.

    "Бременна съм." Какво си? Нещо почвам да не чувам добре...Причуват ми се небивалици очевидно. "Моля?" с усмивка попитах. "Бременна съм." Задържам погледа си върху нея в очакване да се разсмее и да каже, че се шегува. Усмивката ми изчезва със всяка една секунда. Цветя? Шампанско? Къде сте? Следва дълбоооко преглъщане от моя страна. Вътрешното ми аз изкрещя "Бягай. Изчезни от тук моментално!" След още минута втренчен поглед в нея изчезна и последната ми надежда, че просто ми се причуват небивалици. Огледах се за Влади Въргала...ах, колко ми се искаше да го видя. Разбира се зададох очевидния въпрос "От кого?" ...след като ти го казва на теб, от кого може да е, бе умнико? Потънаха ми гемиите. Почувствах се като в последните мигове на испанците срещу адмирал Нелсън. Все едно бях британския флагмен Худ и бях улучен от снаряд на немския Бисмарк. Потънах в тъмните дебри на неблагоприятни бъдещи сценарии. Тогава осъзнах, как за много кратко време можеш да си помислиш толкова много глупости.
    Естествено на моя въпрос беше отговорено единствено с поглед. Някак си не ми се искаше да задам въпрос "И ся кфо?" По-скоро от страх какъв ще е отговора, отколкото от притеснение за селянията. След внимателен подбор на думите попитах "И какво ще правим?"

    Очевидно и тя имаше отговор, колкото и аз. Отмина първоначалния шок и след кратка викторина на прости въпроси и прости отговори стана ясно, че е в 6та седмица. По-фрапантното за мен беше, че е знаела от 2 седмици насам. Имах нужда да се завържа за масата. Вътрешното ми аз все по-настоятелно повтаряше "Бягай, докато имаш шанс." Реших да изиграя един лек блъфи и попитах "Мислиш да го задържиш ли?" Отговора ме остави като методично и садистично пребит с мокър парцал - "Защо, да не би ти да не искаш?" Трябваше да отговоря бързо и решително на този въпрос...Да, ама не. Естествено, че не искам. Та ние дори нямаме връзка. Какви бебета, какви чудеса!?! Но пък от друга страна се обади моралната ми страна. Все пак това е мое дете...Кофти... Оглеждам се за червения хикс горе...уви, няма хикс за мен. Докато текат тези мисли, некоординираната ми уста реши да изстреля "Да.Не." Тъп поглед...Събери си мислите.

    След няколко минутен размисъл казах, че с не искам и няма да й попреча да го задържи, но предвид възрастта и отношенията ни, това не е най-добрия вариант. "Добре." Кое му е добрето? Как така добре? Току що ти казах с мили думи направи аборт. Как ще е добре. Отново мълчание...времето тече бавно. Имам нужда от въздух. Въздух си има и тук, ама я да изляза да подишам малко... Излизам пред кафето. Паля цигара... Тая цигара наистина гори бавно... Усетих как някой ме хвана за рамото, обърщам се и гледам Стефи ухилена до уши - "Бъзикам се бе, глупчо." Тогава разбрах, какво са смесени чувства... Хем да ти олекне на душата, хем да искаш да извиеш нечий врат с ненормално тъпо чувство за хумор... Хубавото е, че отново всичко си е както преди, всичко си е на мястото

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  2. #2
    Повече от фен Аватара на valll
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    308
    ох само ме държа в напрежение, все едно на мен ми се случваше. ама едно не разбирам. защо го е направила? то е ясно, че не е дошло ей така на момента, щом така ти го е казала по телефона, после на гарата и т.н. ама защо пък тогава?

  3. #3
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Честит първи априииил. Тъкмо щях да кажа, че стана мно'о " Стъклен дом" тая работа и да ти пиша в скайпа
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  4. #4
    На мен ми стана дързост и красота...

    Иначе защо - замислили го този пъклен план с некфа нейна приятелка, решили да си направят майтап с мен... ужасни са

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  5. #5
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Слава богу, че е само шега. Умело написана история, GJ
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от cranberry696
    Първата ми реакция: ХАХААХАХАХАХХААХ..!
    Втората: DAMN! Трябва и аз да го пробвам това някой път!!!
    Горкия човек...

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    Човек...до последно бях ей-така - + ,като честно казано преобладаваше второто
    Хубаво са те насадили. Да не му се случва на човек ....

  8. #8
    Повече от фен Аватара на valll
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    308
    ама аз си мисля, че все пак с тея неща шега не бива.

  9. #9
    Абе то шега дали бива или не нз, ама чак така да се шегуваш с някой не е човешко просто

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  10. #10
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Къв е извода???
    Винаги ползвай дъждобран за малкия приятел. Чиста работа.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  11. #11
    Дъждобрани не обичам аз. Тва е като да ядеш баничка с найлона.
    И тва само за да се пазя от 2ри такъв номер? А не. Вече ще искам 1во теста

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  12. #12
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    ^ Ммм, добре, но не бъди изненадан, ако чертичките са две.
    И дано само това да е проблема.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  13. #13
    Супер фен Аватара на pitfall
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Самоков/София
    Мнения
    1 200
    Леле, това ме държа в напрежение до края, добре са те метнали.

    Между другото пишеш много увлекателно, имаш талант.
    Аз ще ти говоря тихо,
    да ме чуеш само ти.
    За мъничко до мен се спри.


  14. #14
    Бая си се филмирал...
    Супер интересна история. Не очаквах такъв край.
    Дано да няма подобни изненади в живота.
    Обичам те.

  15. #15
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720
    Добре че пак май си реагирал адекватно. В момента, който ми каже че всичко е било шега, щях да й се стоваря от горе като самосвал с чакъл.
    - Всички авто-части на едно място!

  16. #16
    ^^ Mина ми през ума

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си