Искам да ви помоля за вашето компетентно мнение..![]()
за да ходя на уролог трябва ли ми направление.. и има ли шанс нашите да разберат ? че нещо се притесних като се рових из нета.. и мисля че нещо не е наред с "малкия".Водя полов живот без проблеми нито ме боли нито нищо .. но примерно четох в нета че "пишока трябва да е в забелено състояние постоянно /така било нормално/" а на мен не ми е.. и някакви такива глупости.. и въпроса ми е ТРЯБВА ЛИ МИ НАПРАВЛЕНИЕ да ходя при чичко доктор.. да ме поправи и нужно ли е съгласието на нашите смисъл примерно би ли ме оперирал без нашите да знаят .. се пак обикновено тия операции се правят.. за няколко минути и то само с местна упойка и са някакви рутинни .. та помагайте че се притесних![]()
![]()
![]()
Доколкото съм чувала ти трябва направление и операцийте се правят със съгласието на родителите ти.. Но все пак нека мъжката част да се изкаже..![]()
Женско съм!![]()
^^Първоначално написано от Ванката
![]()
![]()
Когато ми трябваше направление за гинеколког просто отидох при личната и ми даде, нямаше нужда от родителско съгласие. Предполгам е по същия начин и за уролозите.
Първоначално написано от FeelMyPain
Първоначално написано от mim4enceto00
Първоначално написано от Millionaire
Можеш и без направление,но прегледа е скъп. Със направление няма да плащаш(мисля). Отиди,нека те прегледа. Може притесненията ти да са напразни. Ако е нещо сериозно просто попитай лекаря дали да казваш на ваще. Всички ги е страх, но докторите(особено тези) са големи пичове и ти влизат в положението. Не се чуди,а отивай.
~девойче съм~
ясно ами след празниците ще отида до лекаря.. но ако трябва да казвам на нашите просто не знам... на 16 съм.. и ми е някакво много смутирано да им кажа че ми трябва операция примерно.. щото ще разберат че водя полов живот а мен ме е срам .. просто някакво странно ми е да говорим на тая тема.. или въобще да я споменаваме..
Стигне ли се до операция, родителското съгласие ти е conditio sine qua non.
Щом си на 16, ако лекарката ти е принципна, на амбулаторния лист трябва да се подпише родител/настойник. Ако не е стриктна, ще минеш метър.
Местя темата.
Чудиш се дали си бременна? Кажи:
1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!
Шофирай разумно- стигни жив!
Според мен ти няма нищо. Не е задължително постоянно да е забелен.