.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Голям фен Аватара на Ivan4o0o0
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    682

    Малко Фантастика - Книги !!!

    Така сега дайте малко интересна фантстика, примерно магии, мутации и други такива. Хари Потър съм го чел така, че дайте нещо друго.


    ПП. Чудя се за "Какавидите", но не съм сигурен кажете дали е интересна
    >>> Lineage II - Asterios - Hunter <<<
    >>> Minecraft <<<
    През 2012 се очаква да свърши света.. Ако искаш да оцелееш - ела в България, тук сме с 30 год. назад...!!!

  2. #2
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Не съм чела "Какавидите", но ако обачиш фантастика ще ти препоръчам "Властелинът на пръстените" или романите на Стивън Кинг.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  3. #3
    Голям фен Аватара на Ivan4o0o0
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    682
    И Властелина съм чел за Стивън ще прегледам сега
    >>> Lineage II - Asterios - Hunter <<<
    >>> Minecraft <<<
    През 2012 се очаква да свърши света.. Ако искаш да оцелееш - ела в България, тук сме с 30 год. назад...!!!

  4. #4
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Мисля, че "То" е най-интересната му книга.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  5. #5
    Голям фен Аватара на Ivan4o0o0
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    682
    Добре, а друга фантастика да знаеш
    >>> Lineage II - Asterios - Hunter <<<
    >>> Minecraft <<<
    През 2012 се очаква да свърши света.. Ако искаш да оцелееш - ела в България, тук сме с 30 год. назад...!!!

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    "Пикник край пътя" на Аркадий и Борис Стругацки е много добра книга в сектор "Фантастика"; Оригиналното заглавие е "Пикник на обочине". Ако я прочетеш и ти стане интересно можеш да изиграеш игрите от поредицата S.T.A.L.K.E.R - самата идея от книгата е въплътена в трите части на играта. По книгата е правен и филм - "Сталкер" - руски, от 1979 година.

    Струва си да се прочете, ако не си ги чел

  7. #7
    Май някой не прави разлика между фантастика и фентъзи...

    "Пикник край пътя" е задължителна за четене просто..

  8. #8
    Авторе - добре си се ориентирал към "Какавидите". Невероятна книга е, заслужава си наистина много

    Братя Стругацки, сега напоследък нашумялото Метро 2033 също е добро, нещата на Клифърд Саймък. Също така нещата за "Дюн", както и каквото гепиш на Зелазни (освен "Амбър", което си е фентъзи).

    Кинг и Толкин нямат никакво място тук.

  9. #9
    Метрото го търся да го прочета - имам играта, а днес ми попадна Метро 2034, ама искам да си го почна...

  10. #10
    Горещо препоръчвам трилогията на Джон Броснан за Небеснтие господари. Чудесна фантастика.
    активизъм/превенция; писане; музика

  11. #11
    Голям фен Аватара на Ivan4o0o0
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    682
    Цитирай Първоначално написано от xBadxApple
    Авторе - добре си се ориентирал към "Какавидите". Невероятна книга е, заслужава си наистина много

    Братя Стругацки, сега напоследък нашумялото Метро 2033 също е добро, нещата на Клифърд Саймък. Също така нещата за "Дюн", както и каквото гепиш на Зелазни (освен "Амбър", което си е фентъзи).

    Кинг и Толкин нямат никакво място тук.
    А други като какавидите да знаеш, нали примерно мутации и други такива супер сили ?!?! Казвай ако знаеш
    >>> Lineage II - Asterios - Hunter <<<
    >>> Minecraft <<<
    През 2012 се очаква да свърши света.. Ако искаш да оцелееш - ела в България, тук сме с 30 год. назад...!!!

  12. #12
    Прочети "Очите на дракона"-страхотна.
    Умният човек не казва и половината от това, което знае докато глупавия не разбира и половината от това, което казва.
    * http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=398724 *

  13. #13
    Ами препоръчвам ти "Капан за сънища" на Стивън Кинг! Много фантастика /за мен е добре де /,психарска е и дори има и известен ужас..Ако не тая,вземи прочети нещо като "Триъгълникът на дракона" /забравих на кой беше / или нещо друго на г-н Кинг като сборника от разкази "Понякога те се ззавръщат" , което е много интересно Дано съм помогнала
    Remmember! I will always be here,as long as you hold me in your memory! Just Remmember Me!

  14. #14
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    Саймък да ! Както и Азимов а и много други имена ми изникват на прима виста . Просто зависи какво точно ти се чете ноо за фантастиката трудно може да има магии и прочие
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  15. #15
    ^Апф, как ме подсети!

    Изпуснах най-великия и един от любимите ми автори изобщо!

    Азимов! Огромен! Потърси и каквото и да прочетеш, няма да сбъркаш!

    (Но препоръчвам Фондация, ако имаш нерви, хех)
    активизъм/превенция; писане; музика

  16. #16
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    нерви и време че са доста книги
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  17. #17
    Препоръчвам ти:
    Майкъл Крайтън - Жертвата
    Майкъл Крайтън - Фатален Срок

    Е, няма какавиди там, но има не по-малко интересни неща Също можеш да прочетеш и КОШЕРЪТ и БАРИЕРАТА САНТАРОГА

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си