.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 45
  1. #1

    Подарък за гадже момиче за 20та годишнина до 500+ лева

    Здравейте приятели имах акаунт но може би е минало прекалено много време от както не съм влизал и явно са го изтрили
    много съм щастлив с приятелката ми познаваме се от повече от година но от 3 месеца сме заедно средата на май навършва 20 години и ми се щеше да и поднеса купя някакъв запомнящ се подарък искаше много един телефон Samsung Galaxy около 700 лева и се бях подготвил да и го взема за рождения ден, но се получи така че го получи предварително от родителите си като подарък, та се чудех какво да взема което силно да я впечатли парите не са важно но все пак най-много до 500-700 лева мога да заделя
    давайте идей и Ви благодаря предварително

  2. #2
    Повече от фен Аватара на elizabethg
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    429
    Защо не и купиш примерно някоя маркова чанта.Нещо такова,стига разбира се тя да носи чанти Или някоя хубава огърлица...Не е толкова важно колко ще е скъпо,важното е,че е от сърце

  3. #3
    чанта може секи път да и купя като излизам да се разходим в някой мол да гледаме някой филм так помежду другото знам че парите не са важни но си мислих че е важно за да добият и хората представа за колко скъп подарък става въпрос

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Не и подарявай нищо предметно...по-добре с тея пари я заведи някъде, покажи й нещо, което ще помни винаги...
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  5. #5
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    Искаш да й купиш нещо, за да могат хората да видят колко е скъпо ?????
    Все едно "Вижте как си купих приятелката"...

    Или я заведи някой уикенд на почивка или й подари семпли сребърни (или каквито носи) обици. Без кичове. Swarovsky may be..

  6. #6
    А ако мацката реши да си организира РД-то и да покани други хора? Тогава как да я заведе където и да било...

    Купувай годежен пръстен с 3 карата диамант батка...Не е шайни от километри да се вижда, ама е долу-горе баш по бюджета ти

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  7. #7
    питай комшията

  8. #8
    Заведи я някъде за уикенда Например в Гърция

  9. #9

    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    nQk1dE tAm.. :d
    Мнения
    147
    Не и купувай предмети,чупят се и т.н..по добре я заведи на специално място..организирай романтична вечеря..трябва да е нещо което да изживее...винаги се помни това..предметите се чупят и рядко остава спомена за тях..но ако я заведеш на дадено място ще го помни вечно

  10. #10
    Супер фен Аватара на umri
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Студентски град
    Мнения
    2 914
    Толкова пара за жена да хвърли... Знай, че колкото повече се опитваш да купиш една жена, толкова повече никога реално няма да я имаш. Искала телефонче за 700лв., разбираш ли... Насадил си се яко. Не ти казвам да си стиснат, просто недей се опитва да впечатляваш и купуваш жена с пари

    Ако е от тоя тип жени, които обичат да се хвърля много пара по тях, и тя вече е свикнала с идеята, че ти трябва да хвърляш пари по нея... тогава си я втасал, но всеки сам си носи кръста.

    Виж какво ще направиш, и съм напълно сериозен. Като дойде рожденния й ден я изведи някъде на ресторант, но не много скъп, че да не се насереш. Купи й да кажем пръстен (не годежен), обици, някакъв гердан или гривна, но не скъпи, едно от тия неща да е. След това на рожденния й ден я извеждаш на ресторант, подаряваш й един букет цветя, след това обикаляте къдет ще обикаляте и се прибирате. Недей й дава подаръка и й следи реакцията. Прави се все едно нищо не си й купил и чак на сутринта, след като й е минал рожденния ден й подари подаръка. Това го направи за да видиш дали на рожденния си ден ще ти се разсърди, че нищо не си й взел. Всеки човек е материалист в известна степен, но когато подаръкът ти се оценява по това колко е скъп, тогава проблемът е сериозен и на твоята глава.
    Temet Nosce

    벨야카

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL
    Не и подарявай нищо предметно...по-добре с тея пари я заведи някъде, покажи й нещо, което ще помни винаги...
    нещо подобно имах предвид но исках да ми дадете идей примерно за някво много романтично местенце

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от djipsito
    Искаш да й купиш нещо, за да могат хората да видят колко е скъпо ?????
    Все едно "Вижте как си купих приятелката"...

    Или я заведи някой уикенд на почивка или й подари семпли сребърни (или каквито носи) обици. Без кичове. Swarovsky may be..
    определено чувствата ми не се изразяват с пари и последния път като и купих едни обеци на swarovski за 50тина лева щеше да ме обие понеже били много скъпи исках да отидем някъде но е трудно понеже точно тогава и 2мата сме в сесия и ще трябва да учим иии тя ще си празнува рожден ден и с нейни приятелки

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от umri
    Толкова пара за жена да хвърли... Знай, че колкото повече се опитваш да купиш една жена, толкова повече никога реално няма да я имаш. Искала телефонче за 700лв., разбираш ли... Насадил си се яко. Не ти казвам да си стиснат, просто недей се опитва да впечатляваш и купуваш жена с пари

    Ако е от тоя тип жени, които обичат да се хвърля много пара по тях, и тя вече е свикнала с идеята, че ти трябва да хвърляш пари по нея... тогава си я втасал, но всеки сам си носи кръста.

    Виж какво ще направиш, и съм напълно сериозен. Като дойде рожденния й ден я изведи някъде на ресторант, но не много скъп, че да не се насереш. Купи й да кажем пръстен (не годежен), обици, някакъв гердан или гривна, но не скъпи, едно от тия неща да е. След това на рожденния й ден я извеждаш на ресторант, подаряваш й един букет цветя, след това обикаляте къдет ще обикаляте и се прибирате. Недей й дава подаръка и й следи реакцията. Прави се все едно нищо не си й купил и чак на сутринта, след като й е минал рожденния ден й подари подаръка. Това го направи за да видиш дали на рожденния си ден ще ти се разсърди, че нищо не си й взел. Всеки човек е материалист в известна степен, но когато подаръкът ти се оценява по това колко е скъп, тогава проблемът е сериозен и на твоята глава.
    не се опитвам да я купя, тя въобще не иска да и купувам нищо дори в заведенията се караме като оставя пари за сметка но просто беше споделила че този телефон и е харесал и родителите и го взеха по рано за рождения ден просто имам повечко пари заделени и си мислих някой да ми даде идея не е задължително подаръка да е толкова скъп просто ДО толкова пари мога отделя за подарък не е нужно да е точно 700 може и да е 100 лева но да е нещо което да и хареса

  14. #14
    Супер фен Аватара на umri
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Студентски град
    Мнения
    2 914
    За 700 й вземи един Москвич.
    Temet Nosce

    벨야카

  15. #15
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    шампанско,рози и някое хотелче на боровец примерно..с джакузи,сауна,басейн и рум сървиз..и секс ^^ 100% ще се изкефи максимално.. и някое дребно бижу за спомен

    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от cranberry696
    Аз бих се зарадвала и на саморъчно изработена картичка!
    това беше миналия път подаръка ми

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF
    шампанско,рози и някое хотелче на боровец примерно..с джакузи,сауна,басейн и рум сървиз..и секс ^^ 100% ще се изкефи максимално.. и някое дребно бижу за спомен

    най-добрата идея за сега

  18. #18
    Повече от фен Аватара на SoAfraid
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    InYourEyes
    Мнения
    496
    Слабо ме вълнува, че нямаш кирилица на телефона.

    Кирилицата е З А Д Ъ Л Ж И Т Е Л Н А !

    GregoryHouse
    Forever trusting who you are and nothing else matters!!!

  19. #19
    Голям фен Аватара на xinfamous
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    937
    Брат,най-якия съвет който мога да ти дам е да й купиш едно скъпо кученце! Някой мопс например,или нещо такова.. Пак е скъпо,пак е подарък,ама не е някой тъп предмет който ще счупи ами е животинче което ще е до нея когато теб те няма и супер мн ще му се кефи,повярвай ми! Има цял куп скъпи кученца за които пyтките направо си умират!
    Can It All Be So Simple ?

  20. #20
    Мега фен Аватара на fear4o
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    sf
    Мнения
    4 538
    Идеята за домашен любимец е добра, но ми се струва, че все още връзката им е крехка(е те си знаят може и да не съм прав), в смисъл, че не са толкова много време заедно.

    Заведи я на вечеря(към 7-7:30 г/д) после направете една нощна разходка из някой парк и тогава й дай подаръка(Пръстен, колие етц.)
    Цветята са за препоръчване да не кажа задължителни.
    Може и да измислиш някоя картичка която да е по-разчупена в смисъл да не са обичайните клишета. Нещо което сам си нарисувал примерно или някоя по-детска изцепка. Ще я изненадаш приятно.

    ПС: Не се изхвърляй много да я водиш в скъпи ресторанти и да купуваш скъп подарък, защото ако сега хвърлиш много пари на следващия по-голям празник ще трябва да дадеш още повече.
    thegreenzombie- ma lil' sis
    Цитирай Първоначално написано от dinqta
    за растеж на ръста
    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota
    заразени вируса.

  21. #21
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    грабо.бг

    там има разни оферти за почивка.

    грегърихаус, може да не я заведе на същия ден, бе, някой друг, к'во толкова.

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Значи ти си на 20? Тя е на 20? И ходите от 3 месеца? И искаш да и подариш нещо което е $500? 1 средна заплата в България?

    Ти ненормален ли си? Изперкал нещо? Я си седи на гъзо!

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Цитирай Първоначално написано от xinfamous
    Брат,най-якия съвет който мога да ти дам е да й купиш едно скъпо кученце! Някой мопс например,или нещо такова.. Пак е скъпо,пак е подарък,ама не е някой тъп предмет който ще счупи ами е животинче което ще е до нея когато теб те няма и супер мн ще му се кефи,повярвай ми! Има цял куп скъпи кученца за които пyтките направо си умират!

    Това е възможно най-лошият вариант!

    Не й взимай куче. Това е животно, а не играчка. Иска адски много грижи, също и средства. Ако е искала куче, да си е взела да си гледа. Не може да й натресеш животинка и тя да се чувства задължена да го гледа или пък по-лошо - да го изхвърли на улицата.


    И според мен най-добре е спа почивка. Ще й хареса и със сигурност ще е приятно изживяване и за двамата.

    И стига сте се месили на момчето колко пари да харчи. Негови са си и ще ги дава за каквото си поиска, вие си гледайте собствените финанси.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  24. #24
    Голям фен Аватара на xinfamous
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    937
    Цитирай Първоначално написано от Violenza
    да го изхвърли на улицата.

    Искам да те видя как го изхвърляш.


    Can It All Be So Simple ?

  25. #25
    Мега фен Аватара на teenems
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    5 663
    малка екскурзия
    спа уикенд
    а ако държиш да е материално-маркови обувки,хубава рокля,обици Swarovski
    JUDGE ME
    & i'll prove you wrong.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си