.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 45 от общо 45
  1. #26
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    Подарък домашен любимец е добра идея, само че и аз мисля, че връзката им трябва да е наистина стабилна. Мисля, че двойките, които си взимат домашен любимец, са тези които още не са готови да имат деца и животинчето е тяхното "бебе". Един вид се упражняват да са грижовни и т.н...

    Заведи я някъде, не е казано, че трябва да е ТОЧНО на датата когато е родена...

  2. #27
    Матраци Тед , защото са удобни !

  3. #28
    По-добре я заведи някъде.Дори да не е на рожденния и ден, може да си отделите един уикенд да идете само 2-мата.Повечето момичета биха харесали много повече това, отколкото някакъв подарък, само защото е скъп.
    Иначе според мен е безмислено да харчиш толкова пари.Можеш да и покажеш това, което искаш с подаръка, по други начини, които не включват пари.
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  4. #29
    Цитирай Първоначално написано от xinfamous
    Брат,най-якия съвет който мога да ти дам е да й купиш едно скъпо кученце! Някой мопс например,или нещо такова.. Пак е скъпо,пак е подарък,ама не е някой тъп предмет който ще счупи ами е животинче което ще е до нея когато теб те няма и супер мн ще му се кефи,повярвай ми! Има цял куп скъпи кученца за които пyтките направо си умират!
    за съжаление си има пинчер

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от Violenza
    Цитирай Първоначално написано от xinfamous
    Брат,най-якия съвет който мога да ти дам е да й купиш едно скъпо кученце! Някой мопс например,или нещо такова.. Пак е скъпо,пак е подарък,ама не е някой тъп предмет който ще счупи ами е животинче което ще е до нея когато теб те няма и супер мн ще му се кефи,повярвай ми! Има цял куп скъпи кученца за които пyтките направо си умират!

    Това е възможно най-лошият вариант!

    Не й взимай куче. Това е животно, а не играчка. Иска адски много грижи, също и средства. Ако е искала куче, да си е взела да си гледа. Не може да й натресеш животинка и тя да се чувства задължена да го гледа или пък по-лошо - да го изхвърли на улицата.


    И според мен най-добре е спа почивка. Ще й хареса и със сигурност ще е приятно изживяване и за двамата.

    И стига сте се месили на момчето колко пари да харчи. Негови са си и ще ги дава за каквото си поиска, вие си гледайте собствените финанси.
    мерси за подкрепата кученцето отпада понеже си има вече едно

  6. #31
    По-добре купи нещо символично. Ти знаеш какво харесва и познаваш хобитата и, по тази тема никой не може да ти помогне.
    Аз лично бих и гравирал пръстен, огърлица, или дори бих поръчал портрет на двамани, но се постарай да намериш добър художник, защото много от тези които рисуват евтино, ще те нарисуват като нещо излязло от хорър филм.

  7. #32
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Купи и някоя 10 годишна барака така че да може да си врътка гъза из града. Много ще и олесниш живота, и ще е единствения подарък за $500 който си заслужава!

  8. #33
    Към първите коментари Umri е горе долу прав ... все пак сте заедно от 3 месеца ... и ти си готов да дадеш 700 кинта за нея ... мерси ама не
    аз ако съм на твое място ... ще го направя просто и стилно ... скромен символичен подарък с голям букет цветя и картичка ... и за бонус накрая на вечерта един дълъг минет :P :P :P тва ти е !!!

  9. #34
    anonymous708973
    Guest
    Въх, не се изхвърляй.
    umri е супер прав. Ако имаш съмнения, че е от тези, които държат да пръскат пари по тях, й дай подаръка на следващия ден

    Иначе аз супер много бих се зарадвала да ме заведе някъде на ваканция. Не е нужно да е в чужбина или да е супер скъпо. Може да е уикенд в спа хотел във Велинград, Банско или нещо такова.
    Виж това

  10. #35
    Голям фен Аватара на xinfamous
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    937
    Цитирай Първоначално написано от da6kata
    за съжаление си има пинчер
    значи залагай на пръстен/обеци.
    Can It All Be So Simple ?

  11. #36
    Сега на мода са зайчета , може да и подариш зайче

    ДЕКОРАТИВНО разабира се

  12. #37
    И зайче става да ... поне като и писне може да си го сготвиш

  13. #38
    Мега фен Аватара на MiMcHeToOo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там
    Мнения
    3 192
    Може да й подариш звезда. От тия глупости там със сертификатите. Било много модерно


    Животът е адът описан в Библията!

  14. #39
    недей да харчиш много ако искаш да е запомнящо поръчай да на някой художник да ви нарисува взимаш една ваша снимка и готово това е чудесен подарък или да е само с нейния лик ще ти струва към стотина лева ако не и по малко

  15. #40
    Голям фен Аватара на mMemories
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    MaiNa TowN
    Мнения
    586
    След като сте заедно едва от 3 месеца не се изхвърляй с подарък за 500 лева. Пък ако държиш да е скъп най-добрата идея дотук беше на почивка. За да е по запомнящо се да бъде в чужбина, но не е задължително- може и някъде в бг.

  16. #41
    Супер фен Аватара на pitfall
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Самоков/София
    Мнения
    1 200
    напълно съм съгласна с umri
    Все пак сте заедно от малко време, не е някаква дълга връзка и няма смисъл да се изхвърляш толкова много. Ако бях на твое място бих й взела плюшено куче или мечка (по-голямо, до 100-120 лева) и отпред на него да сложиш ваша снимка. Тоест няма да лепнеш снимката, ще съобразиш играчката да е с някаква блузка, на която може да се отпечати снимка и бих написала "За да е до теб, когато мен ме няма" или нещо подобно. Това е супер мил подарък, няма как да не се зарадва.
    Аз ще ти говоря тихо,
    да ме чуеш само ти.
    За мъничко до мен се спри.


  17. #42
    Предварително се извинявам, че се набутвам в чужда тема, но се чудех дали някой от вас има идея къде в София мога да открия магазин за дървени изделия,орнамени и тн... Защото много търся дървено сърце, а пък нямам идея къде мога да намеря нещо такова...
    Мерси par avance !
    Everyone seems normal until you get to know them!

  18. #43
    Според вас колко е нормално да заделиш като бюджет за подарък за подарък за жената , с която си от около 6 месеца и има рожден ден? Става въпрос за обикновено момиче, не е някаква кифла, но искам хем да бъде нещо супер яко, хем да не изглежда прекалено (имам достатъчно средства и бюджета не е проблем).

  19. #44
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    Цитирай Първоначално написано от beautyhair Виж мнението
    Според вас колко е нормално да заделиш като бюджет за подарък за подарък за жената , с която си от около 6 месеца и има рожден ден? Става въпрос за обикновено момиче, не е някаква кифла, но искам хем да бъде нещо супер яко, хем да не изглежда прекалено (имам достатъчно средства и бюджета не е проблем).
    Не са важни парите а жеста, може да е дори картиичка или нещо символично, ако не е материална няква или да я заведеш някъде на почивка, защо всичко сега се измерва в пари не знам ако се обичат двама материалното не е толкова важно. Нещо специално за нея да е не просто някаква купена вещ според мен не че разбирам много от жени и връзкии де...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си