.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: Безсъние

  1. #1

    Безсъние

    първо искам да се извиня ако допускам правописни грешки защото в моемнта съм яко пиян.

    та проблема е следният,не мога да спя.По 3-4 дена мога да карам без да ми се доспи,чак към 5-тия почва да ми се приспива не знам на какво се дължи това не пия напитки съдържащи кофеин и т.н.
    Дори почнах да пия по много само и само да заспя и не става и не става,най-гадното е че след като мине 2-3 става адски скучно и все едно е спрял часовника...няма минаване.
    Ужасно е,посъветвайте ме какво да правя.

  2. #2
    Фен Аватара на Serphent
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Пазарджик
    Мнения
    122
    еми спри пиенето спортувай малко хаби повече енергия и пий по-малко алкохол
    You are not a beautiful and unique snowflake. You are the same decaying organic matter as everyone else, and we are all part of the same compost pile .

  3. #3
    Голям фен Аватара на xinfamous
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    937
    Цитирай Първоначално написано от Serphent
    хаби повече енергия
    Can It All Be So Simple ?

  4. #4
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Спортувай.
    DaughterOftheDevil
    CherryBell13 <3
    icebullet14 <3

  5. #5
    е спортувам....плуване/футбол/волейбол

  6. #6
    Може би имаш инсомниа?

  7. #7
    Повече от фен Аватара на Red_Hair
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    454
    дядо ми е билкар ако мога така да се изразя и има много книги някой от които съм чел,и честно казано аз съм голям фен на хомеопатията и използване на билки като естествен заместител на синтетичните лекарства.понеже дядо ми също страдаше от безсъние и вместо деазепами си спомням,че сиправече чайчета,които наричаше "бурен" заливаше листенца от хмел с вряща вода или си правеше чайче от salvia officinalis ако не се лъжа беше точното име на видът салвия,поне такава беше снимката в книгата.може да потърсиш в нета предполагам има нещо за тях как се правят чайчетата кога се пият и прочие,но това в което мога да те уверя е че помага повече от лекарствата,и за разлика от тях които помагат на едно а противопоказанията са за 10 други неща,билките само помагат а не вредят

  8. #8
    благодаря ще се поразровя.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си