.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Важно - питане за епилепсия и алкохол?

    имам един въпрос моля отговорете ми без подигравки

    така като малак съм имам епилепсия ама тя ми е отминала аз сега съм на 14 наскоро пробвах трева и майка ми ми каза че през пубертета има вероятност от тревата да ми се върне тая епилепсия също и от алкохола ама аз на няколко партита се бях напил и отвреме на време джаскам по някоя бира и сега ще се събираме в един авер и 100 процента ще се пий няма как и да питам може ли от алкохола да ми се върне или само ме е оплашила да за да не пия кажете ми моля нали за тва е за теенвъпроси

  2. #2
    Ами избирай купона или здравето?Не знам,не разбирам много от епилепсия,само знам че в период на промени в тялото-пубертет,бременност и менопауза,може да се появи епилепсия.А тревата не е полезна за никого и без това,така че...
    Diamonds,Mexico,Tequila

    Момиче съм,по кое не ми личи?

    http://www.facebook.com/pages/Rainy-...205109?sk=wall

  3. #3
    Чувал съм, че е възможно... ти си знаеш де, повечето хора предпочитат да си строшат главата и после да се вайкат...

  4. #4

  5. #5
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Като цяло почти всичко, което ти въздейства на мозъка по някакъв интензивен начин може да причини припадък.

    Все пак епилепсията не се лекува и не изчезва, защото все пак е липсваща тъкан в мозъка, а не вирус.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  6. #6
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Ако си на запой до късно и на другия ден станеш рано, липсата на пълноценен сън ще си каже думата.
    Лекарства пиеш ли?

    Малко навреме се включвам, ама карай.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  7. #7
    не като бях малък някаде около 7 - 8 годишен ги спрях лекаствата майка ми каза че е отминало но от алкохол може да се върне защото съм в пубертет и такива ама се чудя дали ми го каза за да не пия или

  8. #8
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    За предпочитане е да не рискуваш.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  9. #9
    Какво ще ти стане, ако не пиеш или пушиш?
    Audio ergo sum

  10. #10
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от ArrowsOfDeath
    Какво ще ти стане, ако не пиеш или пушиш?
    Нали е на 14- ако не се прави на свиня, ще го отлъчат от компанията.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  11. #11
    Да ги зарязва тея глупости и да се хване да ходи по лостове да тренира. След време ще има да му завиждат другите лапета-пияници за тялото, а пък и ти ще се чувстваш много по-добре без алкохола.
    Audio ergo sum

  12. #12
    уау на 14 пие/пуши яката..аз едва 20 год. опитах алкохол...явно съм доста спрял.
    Money was never a big motivation for me, except as a way to keep score. The real excitement is playing the game!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си