.
Отговор в тема
Страница 90 от 91 ПървиПърви ... 4080868788899091 ПоследнаПърви
Резултати от 2 226 до 2 250 от общо 2261
  1. #2226
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Не просто в женското мислене няма и грам логика за това няма как и едва ли някога ще ги разберем! Мъжете като им харесва секса и искат са готови на какво ли не, а жените когато им харесва нещо се дърпат колкото се може повече, в това пък ако има някаква логика? Демек харесват секса, но не искат да го практикуват? Явно мъжете са склонни на повече компромиси относно сексуалните си партньори, докато жените не са склонни на такива!
    Хайде не говори на изуст, дай ми пример за една жена, която познаваш, на която да и харесва секса и да отказва да го практикува. А това че мъжете не подбирате, а сте готови на компромиси е само на думи, щото дори и ти не би се занимавал с някоя грозна и дебела, независимо дали е готова веднага да преспи с теб или не.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  2. #2227
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Единият вид секс, който е обвързан с пари е когато си плащаш за секс, при другият вид е нужна възбуда и сексуално привличане между двамата, там парите едва ли играят някаква роля
    Напротив, играят роля и то голяма, макар и индиректна! За да стигнеш до секс с една "нормална" и "порядъчна" жена, трябва да имаш и да похарчиш много повече пари, отколкото е цената на един обикновен "сеанс" с обикновена "жрица"!
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Интересно ми е според твоите разсъждения означава ли, че преди да измислят парите никой никога не е правил секс?
    Абе сладур - коя е най-старата професия ?! Тя съществува още преди да измислят парите! Тогава срещу секс са се разменяли стоки и услуги - нищо ново под слънцето! В бардаците на запад можеш да плащаш и с банкова карта! Това промеля ли същността на нещата?!
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    по ненормалната ти логика в България секс не трябва да се прави
    Не съм казвал такова нещо! Прави се секс, само че жените искат да го правят с едни и същи мъже. Защо мислиш има толкова изневери?!
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    и сигурно тва е главната причина да намаляваме по численост
    Точно така е - това е една от основните причини!
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    а сиганите са към 5 пъти по-богати от всички българи
    Там мащабите са други Папи, иначе историята е същата - циганката която живее в коптор сигурно се навива за шише евтина ракия .
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Грозни иска да ебе високорангови мадами.
    То всеки иска, но аз съм реалист. Аз съм съгласен и на под-средно-статистическа, но истината е че и те не ме харесват. Нямам достатъчно пари, които да компенсират недостатъците ми.
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Ако се огледа за мадами от неговото обкръжение и на неговото ниво в социалната стълбица, може и да ебе. Ако има обкръжение де.
    Почти нямам обкръжение и в него всички жени са вече заети .
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Съвсем естествено е жената да се стреми към най-успешния мъж, до който има достъп, дори тя да не му е на нивото. Природа. Парите са просто следствие и белег за успешност.
    Всъщност потвъждаваш думите ми !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Папугай ли остана единственият смислен в този форум???

    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Не просто в женското мислене няма и грам логика за това няма как и едва ли някога ще ги разберем!
    Логика има, но техните цели са различни от нашите!
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Явно мъжете са склонни на повече компромиси относно сексуалните си партньори, докато жените не са склонни на такива!
    Жените по принцип не са склонни на никакви компромиси - не само в секса, но и в живота като цяло!
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Йоана преди 2-3 страници я питах нещо, ама то човек като няма желание да комуникира няма никакъв начин да го накараш, а когато много хора избягват да говорят с теб вече става подозрително!
    Йоана е фейк на същия човек като Рабалка и още поне 5-6 други!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #2228
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Абе,всезнайковци (изключам Папугай).
    Темата е друга.
    Какви глупости плямпате вие,особено ти,"Убав"?
    Знаем че не си топвал чушката от оня изнвестен път с оная простотутка,тъй че не знам какво дириш в тая тема и в целия форум,кат цяло.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  4. #2229
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    дай ми пример за една жена, която познаваш, на която да и харесва секса и да отказва да го практикува
    Те искат да го практикуват само с някой "идеален" в техните очи или някой по-добър (богат, як и т.н.).
    Дай ми пример за една жена, която е направила компромис със секса или връзката си! Жена която е направила отстъпка, примирила се е с нещо, за да приеме да е с някой! Няма такова животно!
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    А това че мъжете не подбирате....
    Това ако не е компромис, здраве му кажи!
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ...дори и ти не би се занимавал с някоя грозна и дебела, независимо дали е готова веднага да преспи с теб или не.
    Аз бих, ако е поне малко симпатична и поддържана. Все става за един път. Ако ми хареса може и за повече !
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Абе,всезнайковци (изключам Папугай).
    Поне стана ясно, че Папугай не знае нищо !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #2230
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Поне стана ясно, че Папугай не знае нищо !
    Абе.
    "Умник".
    Ще хванеш ли некой път иронията или треа ти обяснявам като на някъв супер м*а*л*о*у*м*е*н за*др*ъ*с*т*е*н*я*к?

    и по темата
    Скоро беше.
    Последно редактирано от deitona22 : 06-29-2017 на 20:15
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  6. #2231
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Аз бих, ако е поне малко симпатична и поддържана. Все става за един път. Ако ми хареса може и за повече
    хохохохохох
    девствения веднъж не е чукал, ама си прави сметки да чука някоя поне два пъти

  7. #2232
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Хайде не говори на изуст, дай ми пример за една жена, която познаваш, на която да и харесва секса и да отказва да го практикува. А това че мъжете не подбирате, а сте готови на компромиси е само на думи, щото дори и ти не би се занимавал с някоя грозна и дебела, независимо дали е готова веднага да преспи с теб или не.
    Казах готови на компромиси, а не че ще легнем с всяка срещната, все пак ако няма привличане не може да се получат нещата ще трябва да се ползват стимуланти егати, а това е вредно! Аз не познавам ни една къде да има желание да го практикува или да показва, че и се иска пък не знам, как тогава да дам пример! Идеята е, че често жените казват, че харесват секса повече от мъжете, а аз не виждам такова желание в тях по-скоро се оплакват, че мъжете само секс искали и какви били и т.н.

  8. #2233
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това ако не е компромис, здраве му кажи!
    Еми не е, компромис е когато имаш друг избор и ти се примириш с това, в твоя случай beggars can't be choosers

    Цитирай Първоначално написано от sladura89
    а аз не виждам такова желание в тях
    Честно казано и ти и грозният когато и да вляза във форума все сте тук, къде/кога очакваш да срещеш някоя?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  9. #2234
    Голям фен Аватара на HardJ
    Регистриран на
    Nov 2015
    Мнения
    735
    Всеки път, като се връщам във форума ударно посрещане хахахаха
    "Gold, Money, Bitches Im So Used To This"
    - Future

  10. #2235
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Честно казано и ти и грозният когато и да вляза във форума все сте тук, къде/кога очакваш да срещеш някоя?
    Ми как няма да съм тук къде да съм, ако не съм тук съм на бачкане! Понякога излизам и нанякъде, ама резултат няма, а да се запознаеш с някой в нета май също няма как да се случи!

  11. #2236
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Грозни иска да ебе високорангови мадами. На гол тумбак - чифте пищови. Ако се огледа за мадами от неговото обкръжение и на неговото ниво в социалната стълбица, може и да ебе. Ако има обкръжение де. Съвсем естествено е жената да се стреми към най-успешния мъж, до който има достъп, дори тя да не му е на нивото. Природа. Парите са просто следствие и белег за успешност.
    +100
    Няма как да не предлагаш нищо, а да изискваш много. Все едно да се сърдя на Мерцедес, че не искат да ми продатат последната си s класа за 1000лв. Нормално е една жена да търси сигурност, особено за по-сериозна връзка, точно както ние търсим качества, които да дават предпоставка за добро поколение и семейство. Парите са въпросната сигурност в днешният свят, а външният вид, характера и домакинските умния са въпросните предпоставки за здравопоколение и добро семейство. Заложено си ни е генетично да ги търсим тези неща и е абсолютно естествено. Друг е въпросът, че голямата част от хората, които не са доволни от стандарта си на живот са адските натегачи и е трудно дори да ги търпиш.

  12. #2237
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Еми не е, компромис е когато имаш друг избор и ти се примириш с това, в твоя случай beggars can't be choosers
    Много хубаво го каза и потвърди думите ми, че вие жените предпочитате да сте сами, вместо да направите компромис с каквото и да било ! Виждал съм го много пъти - жени искат някой, когото не могат да имат, въпреки че имат много други кандидати, които не са "идеални", но не са и някакви пропаднали! Просто такива не са интересни на жените! Чакат "идеалният" да бъде с тях, като изневери на сегашната си. После - "ама той ми изневерява, всички мъже сте еднакви"! Това ми е любимото !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Честно казано и ти и грозният когато и да вляза във форума все сте тук, къде/кога очакваш да срещеш някоя?
    И да срещнем какво от това?! Няма никакъв смисъл ! Тука поне е по-забавно .
    Не ми е забавно да се унижавам и да досаждам на непознати жени, които очевидно не искат да имат нищо общо с мен.
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Понякога излизам и нанякъде, ама резултат няма, а да се запознаеш с някой в нета май също няма как да се случи!
    Правилно - ако си губиш времето, по-добре да е приятно, вместо да те режат и да се унижаваш!
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    +100
    Няма как да не предлагаш нищо, а да изискваш много.
    Работата е там, че аз не искам почти нищо! Искам да бъда харесван. Свалил съм критериите до дъното и няма никакъв резултат! Истината е, че не ме харесват, защото съм грозен и без пари, всичко останало са празни приказки!
    Ако както казваш жените търсят преди всичко пари, ти ми кажи това какви ги прави !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #2238
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Истината е, че не ме харесват, защото съм грозен и без пари, всичко останало са празни приказки
    Мисля, че изпусна нещо много по-важно от първите две и това е самочувствие, ако то ти е на 0 няма как да станат нещата!

  14. #2239
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Правилно - ако си губиш времето, по-добре да е приятно, вместо да те режат и да се унижаваш!
    Не е баш така, защото на живо дори и да не ходя да свалям мадами, поне ги виждам много по-добре от колкото в нета, поне съм убеден, че не е фейк профил, може да усетиш излъчването и да видиш движенията и, поведението и, маниерите и т.н. може да забележиш дали ти хвърля погледи или хич не те и забелязва! И е доста по-добре да ги заглеждам така от колко в некви сайтове, къде никой не ти отговаря и не те разглежда!

  15. #2240
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Мисля, че изпусна нещо много по-важно от първите две и това е самочувствие, ако то ти е на 0 няма как да станат нещата!
    Самочувствието е свързано с парите и външния вид! Самочувствие изградено въз основа на други критерии не върви пред жените и те ще ти кажат, че си без покритие !
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    на живо дори и да не ходя да свалям мадами, поне ги виждам много по-добре от колкото в нета, поне съм убеден, че не е фейк профил, може да усетиш излъчването и да видиш движенията и, поведението и, маниерите и т.н. може да забележиш дали ти хвърля погледи или хич не те и забелязва! И е доста по-добре да ги заглеждам така от колко в некви сайтове, къде никой не ти отговаря и не те разглежда!
    И какво от това? Резултат има ли ? Очи пълни - ръце празни!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #2241
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    грозния възприема жените като празни опаковки и се опаква, че те му отвръщат по същия начин

    http://www.imdb.com/title/tt3230454/

    даже тоя изглежда по-адекватен в сравнение с Иван Грозний

  17. #2242
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Очи пълни - ръце празни!
    Е при тебе и очи и ръце празни!

  18. #2243
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Е при тебе и очи и ръце празни!
    главата също

  19. #2244
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Е при тебе и очи и ръце празни!
    Аз също се заглеждам, но не си губа ума като теб !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #2245
    Бат Грозния винаги е в тая тема

  21. #2246
    Едно видео така ако изпратиш също няма да е лошо.

  22. #2247
    Голям фен Аватара на HardJ
    Регистриран на
    Nov 2015
    Мнения
    735
    Успех с мишлето ти
    "Gold, Money, Bitches Im So Used To This"
    - Future

  23. #2248
    Ако го намери и не е скрило

  24. #2249
    Banned Фен
    Регистриран на
    Dec 2016
    Мнения
    281
    Вчера вечер и имам леки болки в кръста днес

  25. #2250
    Преди малко
    Животът има такъв смисъл, какъвто аз пожелая да му придам.

    Паулу Коелю

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си