.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117

    Преводачески услуги на разумна цена

    Такам, закъсал съм я с един превод от английски (политическа теория, по-специално федерализъм), от 2 дни се мъча с него и се видях в чудо. Нито терминологията ми е напълно ясна, нито някои чисто английски изрази (а уж владея езика на прилично ниво). Кажете някой ползвал ли е преводачески услуги на фирми в София и можете ли да ми препоръчате някоя, която работи добре и на относително приемливи цени (студент съм).

    Обемът е малък (3 печатни листа по 42 реда всеки), но преводът ми трябва до сряда следобед или в най-лошия случай вечер (дискусията в университета е в четвъртък сутрин).
    Welcome to the Jungle...

  2. #2
    Брате, я метни на ЛС примерен абзац, аз може да ти помогна донякъде, ако не стане инак работата. )

  3. #3
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Прилична цена...обикновено, като ми се е налагал външен превод на документи, са ме тръскали 10 кинта на страница от днес за утре...устройва ли те? Ако да, ще потърся фирмата и ще ти кажа, но са все в тоя порядък.

    Иначе и аз бих помогнал с текста, но нямам време.

  4. #4
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Между другото точно за теб се сетих първо, главно заради познанията ти в областта на политическите науки. Но по-скоро като консултант (неудобно ми беше да натоварвам който и да е с моите глупости). Иначе се намери кой да ми помогне и мисля, че ще се справи(м).
    Welcome to the Jungle...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си