.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29
  1. #1

    Как ще е по-добре?

    ..

  2. #2
    Фен Аватара на Serphent
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Пазарджик
    Мнения
    122
    емиии пробвай се да го заговориш и без да казваш ,че го харесваш ако не ти се получи с говорене кажи на приятелката ти да ви запознае и се разкарайте
    You are not a beautiful and unique snowflake. You are the same decaying organic matter as everyone else, and we are all part of the same compost pile .

  3. #3
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    По-добре просто се запознайте.Времето ще покаже дали си допадаете.Там навъртай се около него,заговаряй го.Иначе,ако приятелката ти директно каже според мен може да го изплашиш,ако не се познавате...
    DaughterOftheDevil
    CherryBell13 <3
    icebullet14 <3

  4. #4
    Запознайте се по-добре. Все пак щом имате обща приятелка, не е трудно, а тоя втория план изглежда мааалко много неуместен.

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Missmarch
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Шоколандия.
    Мнения
    474
    Ооо по добре не го мисли, ако е писано изведнъж ще те озари мисъл..
    ``О господи, дари ме с ум, със сърце, сега ще ги използвам за мое добро!`` .. с две думи.... ще направиш нещо просто изведнъж.. като ти~прищрака.... така да обмисляш, че как да го гледаш, че кво да кажеш.. НЕДЕЙ !!! Остави съдбата... може да мине време за да се престрашиш, може и веднага да го направиш.. и тогава действаш дай скайп дай фб, дай тва дай он`ва... и така малко или много ще те обикне


    .. DaKid ..


  6. #6
    Първо се запознайте.Ако приятелката ти му каже,че го харесваш още преди да сте се запознали,най-вероятно нищо няма да излезе..
    Oh how I wish to go down with the sun... sleeping,weeping ... with YOU !

  7. #7
    ^И аз си мислех, че ще е по-добре да се запознаем първо..
    Но все пак защо мисриш, че нищо няма да излезе по другия начин?

  8. #8
    Мега фен Аватара на nepowtorima
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    ^___^
    Мнения
    3 549
    .. защото момчето ще се стресира.. та той не те познава.. ако някой ей там фанат от пътя .. те харесва и ти кажат .. как ще реагираш ще му се хвърлиш на врата без да го харесваш..
    запознайте се .. лафете си , излизайте.. с времето всичко може да се развие.. в твоя полза.. търпението му е майката..

    ~ ` всяка минута, в която сu тъжен,
    губuш по една мuнута щастuе..
    ♥♥

  9. #9
    Голям фен Аватара на xinfamous
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    937

    Re: Как ще е по-добре?

    Цитирай Първоначално написано от MissNothing
    или направо приятелката ми да му каже, че го харесвам
    и да го пита дали иска да ходите!!
    Can It All Be So Simple ?

  10. #10
    По-добре пъро се запознайте..или нещо ще се получи, или накрая може и ти да решиш, че не го харесваш и да си останете само познати все пак не гледай само външния му вид..!!

  11. #11
    Най-добре първо се запознайте,иначе няма да излезе нищо...излезте тримата на кафе и преди това помоли приятелката си да си тръгне по-рано,измисляйки някакво извинение....и той е твой

  12. #12
    Аватара на Grommash
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Провинцията
    Мнения
    745
    Щом си срамежлива, накарай приятелката ти да ви запознае. :P Другото малко лапешко ми звучи.




  13. #13
    Голям фен Аватара на Pa3yMeH
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    655
    Молиш приятелката ти да започне да си говорят нещо, ти се намесваш в разговора и си готова. Мале колко съм умен, от два отговора избирам 3ти


  14. #14
    Пусни му.

  15. #15

  16. #16
    първо се запознайте, иначе става кофти

  17. #17

  18. #18

  19. #19

  20. #20
    Повече от фен Аватара на w0lf
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    443
    Аз бих ти предложил да се видите няколко пъти и тогава, иначе може да се изплаши и да те отблъсне. Дай му малко време и той да хлътне.
    madafaka

  21. #21

  22. #22
    Повече от фен Аватара на w0lf
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    443
    виж ся...супер индивидуално е
    попринцип ако излизам с това момиче следователно ще имам симпатии към нея...пък аз не съм точния пример щото лесно се влюбвам и би ми допаднало това че и мацката ме харесва - с бившата ми беше точно така
    бяхме играли доста време белот, бирички работи някъде към месец
    след това на една дискотека ми каза че ме харесва пък и мен ми допадаше, тръгнахме

    е още ми липсва а се разделихме преди 3 месеца(тва вече е друга история)

    ТЪ целия ми съвет е - виждайте се създайте малко по силна връзка, както казах и той да хлътне, и се взимайте
    madafaka

  23. #23
    ейй момиче тва е супер тъпо второто наистина.НИКОГА не казвай на момче ,че го харесваш.ОСОБЕНО ако не го познаваш !
    1.Ще си вирне носа до небето
    2.Ще си играе с теб.
    Заговори го.. (:
    I promise to love you every moment of forever..

  24. #24
    Ако говориш за първия пост, прочети мненията ми на втората страница.

  25. #25
    Повече от фен Аватара на w0lf
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    443
    почти съм сигурен че ше тръгнете ако почакаш още 2 срещи
    madafaka

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си