.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 57
  1. #1

    Любима.. напитка

    Вчера отидох на едно кафенце вечерта и реших да дам шанс на стахотната сервитиорка да ми избере коктейлче и да ме изненада! И к'во?! Тя ми донесе MOJITO.. беше доста гаден... Е, споделете вие к'во пиете и като коктейли и като сокове, кафета или к'вот се сетите. Дайкирито също не ме радва. Обожател съм на уиски, ама то кой ли не е .. Иначе кафе пия 3 в 1 и дълго със сметана. В жегата се разхлаждам с фрапе. Е, вие сте!
    Научно е доказано, че жената може да бъде задоволена и само с 8,5 сантиметра... И няма значение дали картата е Виза или Мастеркард.

  2. #2
    Обожател си на уискито?
    Бира пия аз или уиски с лед.

  3. #3
    Голям фен Аватара на BlueKnife
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    615
    чешмяна вода брои ли се?
    the sky is the limit.

  4. #4
    А аз обичам Дайкири и мохитоо .. попринцип пия nestea кола .. фанта портокал..аа сутрин пия лаваца и тва е

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от reoffender
    Обожател си на уискито?
    Бира пия аз или уиски с лед.
    Мдам. Много приятно влиза, а лед му слагам само като е топло, гледам да избягвам да слагам лед на уискито, но мразя да го пия топло. Обичам студен алкохол.


    Веднъж в диското пих цяла вечер бири... мога да кажа най-спокойно, че бях във WC -то повече от колкото в диското Също и червеното вино ми е на сърце.
    Научно е доказано, че жената може да бъде задоволена и само с 8,5 сантиметра... И няма значение дали картата е Виза или Мастеркард.

  6. #6
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Дайкири, ако е добре направено, е страхотно.

    Пия винаги Кола Лайт (не защото е Лайт - това изобщо не ме интересува - а заради разликата във вкуса между лайта и обикновената). Ако няма - Спрайт.

    От алкохолите харесвам само и единствено уиски. От по-масовите - 10г. малцов Бушмилс, 15г. Дъмпъл. Те ми харесват най-много, защото са по-меки. Бира, водка, джин, мастика, мента, текила, ракия и всякакви подобни ненавиждам.

    Кафе и всякакви производни не пия, чай - рядко. Обичам зелен с лимон или някой с горски плодове. Мляко с какао обичах, но не ми се занимава да си го правя.

    И пия много, ама много вода. 2 литра на ден минимум.

  7. #7
    ОК!

    Не обичам айрана си без мастика! Но иначе мастика не обичам.

    И по-добро нещо от домашната рикия, няма.

    ----------------------

    Предният ми пост беше безцеремонно изтрит. Който го е направил, е неестет и анти-културамиянко.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    Коктейли мразя .... всякакви. Първо че е смешно мъж да държи подобна чаша ,и второ че обикновено на цвят го докарват на верото ,с което си мия чиниите...

    По темата - уиски естествено , водка ОБОЖАВАМ ,текила и биричка много обичам да си пийвам ,ама тя ми е както едно време количката - излизаш с приятели и отиваш за биричка после още една и така.

    От соковете вече само на натурален я карам ,че газираното много вредно...стига ми пушенето ,няма нужда и с друго да се тровя . Само Капи и едни турски Оптима ,дето са набъкани с 1 кило захар (то това ми харесва в тях ) ии само и единствено праскова.

    Колкото до кафето - чисто с едно захарче ,че иначе ми остава кисел вкус в устата.

    Оу щях да пропусна - от по-рядко употребяваните обожавам узу ,мента ,вино (всякакво ,макар че бялото повече ми се нрави ,особено ако пия за удоволствие ,а не за да се напия ) и най-вече ликьор .... като се сетя ииии ... пфф трябва да се напия утре баси Петък вечер е ,а аз седя да обяснявам кво ми се пие ....

    Джин примерно мразя ,защото някакси има вкус на прах за пране ... или е от мен ,знам ли lol

    Аа впрочем едно време продаваха едно като 7up - Mountain Dew . Супер много ме кефеше ,ама го спряха ;(

    Айде стига ти толкова.

    ПС: ^amk ,ти си луд с тая Кола лайт. един човек не познавам ,който да я харесва. Не знам в Сащ-ско как е ,ама тук е ...... блахххх.

  9. #9
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    От коктейлите не съм пробвала много,защото не ми харесват,само Секс на плажа ми допада...
    Уиски и водка пия..но не ми харесват на вкус ;д
    Вино също обичам..шампанското ми харесва на вкус ..
    Иначе 3в1 пия много,кафе по-рядко,кола обожавам и сокчета...

  10. #10
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Аз във всички такива теми го пиша, ама какво да се прави. Обожавам безалкохолни коктейли с по няколко сока, топка сладолед, сметана и плод отгоре. Няяям

    От безалкохолните и айрян, иначе ако ще е алкохол - пия водка със сок, бира или вино.

  11. #11
    JD с Кола и бира, предимно.
    И къде без джин Victory
    Fly like a butterfly, sting like a bee.
    Muhammad Ali

  12. #12
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Биричка...Иначе съм фен също на уиски с Nestea праскова,или горски плодове и 3 ледчета-уникално става
    DaughterOftheDevil
    CherryBell13 <3
    icebullet14 <3

  13. #13
    Да бе кой изтри поста на ГрайндБлардианНулаНула? А? ПИТАМ?

    И аз обичам пичата киселина!
    Пичата киселина за венците е добра!
    Сладоледа да го духа щом жената не е суха!
    ...

  14. #14
    Пия мнооого вода - поне 3 литра на ден. Харесвам зелен чай - студен или топъл. От газираните напитки фанта портокал. Мента с мляко или със спрайт лятото много уважавам. И биричка А с портокаловия сок нищо не може да се мери

  15. #15
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    1 710
    Вода естествено-само това пия нищо друго

  16. #16
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Отвращават ме силно алкохолните напитки с по-силен аромат. Давам за пример уиски, ракия, мастика...
    Ако ще се пие - светла бира, вино (за предпочитане червено) или бейлис.
    От безалкохолните обожавам кола, спрайт, нестий горски плодове и сокчета мултивитамин.

  17. #17
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    Сутрин пия кафе с мляко и захар. Правя си го като 3 в 1 с едната разлика, че захарта е по-малко. От безалкохолните в последно време 7ъп джасам иначе кола лайт хах и фанта харесвам. Много обичам и айс кола, но скоро не съм пила.
    От алкохолните в последно време ако пия, пия бира. Класацията ми по любимост хаха е такава:
    1. Becks
    2. Tuborg
    3. Heineken
    4. Загорка

    От по-тежките предпочитам водка (само Smirnoff), но пък не всеки път мога да пия по-тежко. Някой път 1 път в годината си поръчвам водка. На моменти е.
    Те така.
    Опа и енерджи напитки по много пия
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  18. #18
    Любими напитки по кафетата - късо кафе, ако много ми се спи, нескафе фрапе бяло <3, фрешове. Много обичам фреш от грейпфрут, язък че е скъпо. По принцип си поръчвам вода с много лимон и лед, даже понякога са ми таксували лимоните. Обичам да пия и топло - чай, мляко с какао. Чай - всякакъв, защото съм импровизиран любител.
    Спрайтче от време на време.

    От алкохолните напитки нямам ясно изразена любима. Аз не съм голяма пиянка или ценител, но обожавам Бейлис и всякакви ликьори, всъщност. Не разбирам манията по уискито, явно не е алкохол за мен или не съм го преоткрила още
    Бира харесвам, ама не ми е мания като на някои хора. Всъщност не разбирам хората, които са "влюбени" в бирата, снимат се с бира, пишат стихове за бира и т.н. Но си е освежаваща и супер приятна де.

    Вкъщи - домашен айрян ftw. И чайче, разбира се... Всякакъв го пия, от най-обикновения до някакви изчанчени комбинации, бял чай и т.н. Май се повтарям.

    Изобщо не признавам студените чайове, неститата и т.н. Не обичам работи с E-та и подсладители вътре в тях. Винаги си мисля как да пия възможно най-здравословно, затова рядко пия шоколадови работи или газирано (Спрайтът е изключение) и т.н.
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  19. #19
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    Кафетата се опитвам да ги ограничавам до 1 на ден от много време - или нес без захар или 3в1 + пакетче нес, не мога да си спомня откога не съм пила капучино, шоколад и всякакви подобни...лятото от време на време пия ледено лате, ама мноооогоо рядко. Чай не пия - само черен, когато много ме боли гърлото.

    Сокчета не пия, дразнят ме на консистенция, особено тея с парченцата. Пия много сода, понякога кола.

    Бира обичам много - студена и от бутилка - Загорка и Старопрамен, много рядко тъмна или жива

    Най-често, ако е твърдо, пия джин - с тоник, рядко с фанта лимон или сок грейпфрут. Случва се и мента (с мляко или с джин и спрайт). Уиски със сода, водка с кола/ сок портокал - ама не са ми особено любими....
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  20. #20
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от Auriss
    ПС: ^amk ,ти си луд с тая Кола лайт. един човек не познавам ,който да я харесва. Не знам в Сащ-ско как е ,ама тук е ...... блахххх.
    Еми въпрос на вкус...Аз я харесвам, защото е по-сладка по един много готин начин. Обикновената кола вече изобщо не я усещам като сладка.

    В Америка пия Dr.Pepper. Тук се намира изключиииително трудно. Даже ще помоля някой, ако знае къде се продава, да сподели. Червени кенчета ще трябва да е...

  21. #21
    Супер фен Аватара на prettyIdeath
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Somewhere in the deaths of your dirty imagination...
    Мнения
    1 206
    Газирано - Ред Бул или Тоник
    Алкохол - бърбън и ром
    Сок - вишна, банан, портокал
    Почитателка съм и на бирата, но в умерени количества, че ми е мъчно когато се отделя от организма ми през 10 мин.
    МОМИЧЕ СЪМ !
    PEACE ||//
    Suzuki - Way of life!

  22. #22
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    Това ми е единствената любима напитка !

    Добре направено бяло фрапе !
    To infinity and beyond.

  23. #23
    Наръчник: Как се пие уиски
    Уискито наистина го пия чисто без нищо.

    А имате ли любимо мезенце към алкоООоола
    Аз - шамфъстък или бадемки.
    Научно е доказано, че жената може да бъде задоволена и само с 8,5 сантиметра... И няма значение дали картата е Виза или Мастеркард.

  24. #24
    Супер фен Аватара на pitfall
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Самоков/София
    Мнения
    1 200
    от алкохолите пия уиски, лятото може и да разнообразя с някой коктейл
    иначе 3 в 1, вода, сокове, и бяло фрапе
    Аз ще ти говоря тихо,
    да ме чуеш само ти.
    За мъничко до мен се спри.


  25. #25
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от Kinghood

    А имате ли любимо мезенце към алкоООоола
    Аз - шамфъстък или бадемки.
    Макадамия
    Бразилски орех
    Кашу
    Лешници
    Бадеми

    Точно в такъв низходящ ред на харесване. Особено макадамията...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си