.
Отговор в тема
Страница 2 от 8 ПървиПърви 123456 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 177
  1. #26

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Планетата Нибиру
    Мнения
    83
    Цитирай Първоначално написано от Mojito0
    Аз съм от Марс и ше живея до 700 години
    Докато аз съм жива, света няма да свърши.Не бойте се
    Марсианците бяха също като хората нисша раса,но малко по-напреднала от вас хората.Вижте ги сега къде са.Вижте и планетата Марс.Вижте във вашето бъдеще !
    Това ще сте вие.Скоро ще настъпи този момент.Ние също бяхме създатели на марсианската раса.Марс е петото поред космическо тяло от Слънцето и петото космическо тяло от Плутон отзад напред.Планетата създател на Слънчевата система е Нибиру.Тя се намира след Плутон.Това е нашата планета.Древните са я знаели още преди 6000 г,а вашите "ВЕЛИКИ" учени откриха Плутон преди едва 80 г ,а Нибиру дори още не е открита.Няма и да бъде скоро.Орбитата й е веднъж на всеки 3600 г.Чакайте учените си само още 1600 г.

    Земляни, запомнете едно:
    КОГАТО ЕДИН ДЕН НАУЧИТЕ ИСТИНАТА , ЩЕ НАМРАЗИТЕ УЧЕНИТЕ СИ !

  2. #27
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    ^ бе я некой да му даде БАНан на този чикиджия че вече дори не е смешно
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  3. #28
    Фен Аватара на Mojito0
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    in your sub consciousness
    Мнения
    109
    Цитирай Първоначално написано от gandalfepi4
    ^ бе я некой да му даде БАНан на този чикиджия че вече дори не е смешно
    На мен ми е, не за друго, човека борави приличнос фактите.Ама има големи пропуски и си пише наизуст половината неща.Няма страшно де.
    Мир вам анунаки, козунаки и каквито сте.

  4. #29
    Цитирай Първоначално написано от ANNUNAK
    Цитирай Първоначално написано от Mojito0
    Аз съм от Марс и ше живея до 700 години
    Докато аз съм жива, света няма да свърши.Не бойте се
    Марсианците бяха също като хората нисша раса,но малко по-напреднала от вас хората.Вижте ги сега къде са.Вижте и планетата Марс.Вижте във вашето бъдеще !
    Това ще сте вие.Скоро ще настъпи този момент.Ние също бяхме създатели на марсианската раса.Марс е петото поред космическо тяло от Слънцето и петото космическо тяло от Плутон отзад напред.Планетата създател на Слънчевата система е Нибиру.Тя се намира след Плутон.Това е нашата планета.Древните са я знаели още преди 6000 г,а вашите "ВЕЛИКИ" учени откриха Плутон преди едва 80 г ,а Нибиру дори още не е открита.Няма и да бъде скоро.Орбитата й е веднъж на всеки 3600 г.Чакайте учените си само още 1600 г.

    Земляни, запомнете едно:
    КОГАТО ЕДИН ДЕН НАУЧИТЕ ИСТИНАТА , ЩЕ НАМРАЗИТЕ УЧЕНИТЕ СИ !
    Почти да ти повярвам, че си реален...и се издъни! Нибиру вече не съществува...унищожена е...а ние (евентуално) виждаме само сянката й...
    Иначе си много прав(тука съм честен)...
    Im back...

  5. #30

  6. #31

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Планетата Нибиру
    Мнения
    83
    Цитирай Първоначално написано от TheMightyNadenica
    Цитирай Първоначално написано от ANNUNAK
    Цитирай Първоначално написано от Mojito0
    Аз съм от Марс и ше живея до 700 години
    Докато аз съм жива, света няма да свърши.Не бойте се
    Марсианците бяха също като хората нисша раса,но малко по-напреднала от вас хората.Вижте ги сега къде са.Вижте и планетата Марс.Вижте във вашето бъдеще !
    Това ще сте вие.Скоро ще настъпи този момент.Ние също бяхме създатели на марсианската раса.Марс е петото поред космическо тяло от Слънцето и петото космическо тяло от Плутон отзад напред.Планетата създател на Слънчевата система е Нибиру.Тя се намира след Плутон.Това е нашата планета.Древните са я знаели още преди 6000 г,а вашите "ВЕЛИКИ" учени откриха Плутон преди едва 80 г ,а Нибиру дори още не е открита.Няма и да бъде скоро.Орбитата й е веднъж на всеки 3600 г.Чакайте учените си само още 1600 г.

    Земляни, запомнете едно:
    КОГАТО ЕДИН ДЕН НАУЧИТЕ ИСТИНАТА , ЩЕ НАМРАЗИТЕ УЧЕНИТЕ СИ !
    Почти да ти повярвам, че си реален...и се издъни! Нибиру вече не съществува...унищожена е...а ние (евентуално) виждаме само сянката й...
    Иначе си много прав(тука съм честен)...
    ЗЕМЛЯНИНО,очаквах,че пак някой от твоята нисша раса ще използва нищожният си мозъчен капацитет,за да ми срича,но ти си отчасти прав. Нибиру отдавна е унищожена,но не цялата.А дори да беше унищожена напълно ,това не би променило факта,че ние идваме оттам.Ако сега те взема и те закарам на Марс,а ние унищожим тази планета ти откъде ще си-няма ли да кажеш,че си от планетата Земя,макар да е унищожена.
    На тази планета живеем освен ние и вие и много други раси.Не всички са добронамерени към вас и ви търпят,заради договорите на вашите представители пред другите напреднали раси.Някои от точките в тези договори са ужасяващи за вашата раса,която има статут на "храна",на нисша раса човекоподобни животни.Имайте в предвид това,че в последните 50 години напреднахте доста за ниското си ниво и той най-вече благодарение на нас и другите раси,но хората плащат по различни начини-най-вече за храна и опити,които имат за цел да внедрят още повече същества от различните раси чрез специални интеграционни програми и тестове,които са задължителни за всяко почовечнено същество преди да се внедри при вас хората без да забележите разликите.1/3 от учителите в скъпите училища в САЩ са такива същества.Има и в политиката,шоубизнеса,арми ята,медицината и науката-за това напредвате в едно,но се проваляте като раса в 1000 други неща.

  7. #32
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от ANNUNAK
    Цитирай Първоначално написано от TheMightyNadenica
    Цитирай Първоначално написано от ANNUNAK
    Цитирай Първоначално написано от Mojito0
    Аз съм от Марс и ше живея до 700 години
    Докато аз съм жива, света няма да свърши.Не бойте се
    Марсианците бяха също като хората нисша раса,но малко по-напреднала от вас хората.Вижте ги сега къде са.Вижте и планетата Марс.Вижте във вашето бъдеще !
    Това ще сте вие.Скоро ще настъпи този момент.Ние също бяхме създатели на марсианската раса.Марс е петото поред космическо тяло от Слънцето и петото космическо тяло от Плутон отзад напред.Планетата създател на Слънчевата система е Нибиру.Тя се намира след Плутон.Това е нашата планета.Древните са я знаели още преди 6000 г,а вашите "ВЕЛИКИ" учени откриха Плутон преди едва 80 г ,а Нибиру дори още не е открита.Няма и да бъде скоро.Орбитата й е веднъж на всеки 3600 г.Чакайте учените си само още 1600 г.

    Земляни, запомнете едно:
    КОГАТО ЕДИН ДЕН НАУЧИТЕ ИСТИНАТА , ЩЕ НАМРАЗИТЕ УЧЕНИТЕ СИ !
    Почти да ти повярвам, че си реален...и се издъни! Нибиру вече не съществува...унищожена е...а ние (евентуално) виждаме само сянката й...
    Иначе си много прав(тука съм честен)...
    ЗЕМЛЯНИНО,очаквах,че пак някой от твоята нисша раса ще използва нищожният си мозъчен капацитет,за да ми срича,но ти си отчасти прав. Нибиру отдавна е унищожена,но не цялата.А дори да беше унищожена напълно ,това не би променило факта,че ние идваме оттам.Ако сега те взема и те закарам на Марс,а ние унищожим тази планета ти откъде ще си-няма ли да кажеш,че си от планетата Земя,макар да е унищожена.
    На тази планета живеем освен ние и вие и много други раси.Не всички са добронамерени към вас и ви търпят,заради договорите на вашите представители пред другите напреднали раси.Някои от точките в тези договори са ужасяващи за вашата раса,която има статут на "храна",на нисша раса човекоподобни животни.Имайте в предвид това,че в последните 50 години напреднахте доста за ниското си ниво и той най-вече благодарение на нас и другите раси,но хората плащат по различни начини-най-вече за храна и опити,които имат за цел да внедрят още повече същества от различните раси чрез специални интеграционни програми и тестове,които са задължителни за всяко почовечнено същество преди да се внедри при вас хората без да забележите разликите.1/3 от учителите в скъпите училища в САЩ са такива същества.Има и в политиката,шоубизнеса,арми ята,медицината и науката-за това напредвате в едно,но се проваляте като раса в 1000 други неща.
    Еми да! Аннунаките са от Нибиру...аз не съм твърдял обратното! Но просто казвам какво се е случило...
    А я кажи...ти какъв си??? Смесица м/у рептил и човек...?
    Иначе си прав...като цяло за човечеството!!! Това е един от най-нисшите видове...дори и на Земята! Ние сме достатъчно глупави сами да се унищожаваме!!!
    Но не знам...още не си ме убедил, че си аннунак...
    А защо се агресираш на коментарите...ДА вярно, че рептилската раса са кръвопиици, агресивни, с жажда за власт...но аз ако храната ми се подиграва, аз нямаше да се агресирам, а точно обратното, защото знам, че е обречена...Защо показваш тази слабост???
    Я кажи...Марс и Земята нали са си разменили позициите???
    Я кажи...как се е сътворила Вселената(една от многото) в която живеем....?
    Я кажи...Как мога да стана посветен в тайното познание????
    Im back...

  9. #34
    Аватара на GreenEye
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Близко до Трансилвания
    Мнения
    26
    Ти измислил филма Мъже в Черно.-Честно!Други раси?Остава да кажеш, че зелени човечета се разхождат около нас в костюми.Природата е по-висша от нас, но ние едва ли сме за храна.Храна за кой?За нас самите?Човекоядците са в митовете.... PEACE!!!
    Радвайте се на живота, а не на неговия смисъл - Фьодор Достоевски

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от GreenEye
    Ти измислил филма Мъже в Черно.-Честно!Други раси?Остава да кажеш, че зелени човечета се разхождат около нас в костюми.Природата е по-висша от нас, но ние едва ли сме за храна.Храна за кой?За нас самите?Човекоядците са в митовете.... PEACE!!!
    Под "храна" не се разбира физическа храна...а духовна, енергийна...И да...прав е - храна сме...Е това, че той е аннунак, не ме е убедил още...Чакам да ми отговори на миналия пост!!!
    Im back...

  11. #36
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Цитирай Първоначално написано от TheMightyNadenica
    .Е това, че той е аннунак, не ме е убедил още...Чакам да ми отговори на миналия пост!!!
    АХАХХХАХАХ

    Трола явно постигна целта си

  12. #37
    Цитирай Първоначално написано от ZipFail
    Цитирай Първоначално написано от TheMightyNadenica
    .Е това, че той е аннунак, не ме е убедил още...Чакам да ми отговори на миналия пост!!!
    АХАХХХАХАХ

    Трола явно постигна целта си
    Ти членоразделно на български можеш ли да пишеш??? 90% от постовете ти са двусмислени и неразбираеми...
    Im back...

  13. #38
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Много неразбираем пост наистина, много силна метафора вложих в него

  14. #39
    Цитирай Първоначално написано от ZipFail
    Много неразбираем пост наистина, много силна метафора вложих в него
    Просто нареждаш думи на случаен принцип...
    Im back...

  15. #40
    Мега фен Аватара на Concussion
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 499
    Това е демон, тази тема е сатанинска!!! Има такива подземни обежища където се отвличат хора от тайните общества (масони, илюминати...), които също са слуги на сатана. Планетата Нибиру също е сатанинска, на падналите ангели.
    Моля, прочетете това:
    3 И яви се друго знамение на небето, и ето голям червен змей, който имаше седем глави и десет рога, и на главите му седем корони.
    4 И опашката му, като завлече третата част от небесните звезди, хвърли ги на земята; и змеят застана пред жената, която щеше да роди, за да изяде чадото й щом роди.
    7 И стана война на небесата: Излязоха Михаил и неговите ангели да воюват против змея; и змеят воюва заедно със своите ангели;
    8 обаче, те не надвиха, нито се намери вече място за тях на небето.
    9 И свален биде големият змей, оная старовременна змия която се нарича дявол и сатана, който мами цялата вселена; свален биде на земята, свалени бидоха и ангелите му заедно с него.
    Сатана и ангелите му са тук, на земята за да представят най-големите си шедьоври, с които, ако може да заблудят и избраните. Темата е пусната от демон. Ние може би не ги виждаме. Целта не е да ги виждаме с физическите си очи. САТАНА, ИЗЧЕЗНИ В ИМЕТО НА ИСУС!!!

  16. #41
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938

  17. #42

  18. #43

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Планетата Нибиру
    Мнения
    83
    Цитирай Първоначално написано от TheMightyNadenica
    Цитирай Първоначално написано от GreenEye
    Ти измислил филма Мъже в Черно.-Честно!Други раси?Остава да кажеш, че зелени човечета се разхождат около нас в костюми.Природата е по-висша от нас, но ние едва ли сме за храна.Храна за кой?За нас самите?Човекоядците са в митовете.... PEACE!!!
    Под "храна" не се разбира физическа храна...а духовна, енергийна...И да...прав е - храна сме...Е това, че той е аннунак, не ме е убедил още...Чакам да ми отговори на миналия пост!!!
    Ако искаш вярвай,ако искаш не.Няма какво да ти доказвам.
    Не всички Аннунаки сме чисти Нефилими.Всъщност генетично имаме и рептилоидни гени.Да,в известна степен сме агресивни,Както и да е.
    Рептилоидите не са извънземна раса,а обратното-от милиони години живеят на Земята,много преди ние да ви създадем.Имаха 27 подвида същества,от които сега са останали едва 3.Пред тази земна раса са се кланяли велики народи-инки,ацтеки,маи,египтяни и т.н.Смятани са за демони,най-вече заради зениците им,които са вертикални,но в това няма нищо демонично.Те населяват тази планета от над 65 милиона години,докато ние Аннунаките ви знаехме като маймуни преди малко над 5 милиона години и бяхме дошли на тази планета едва преди около 1,5 милиона години,за да ви репрограмираме ,за да станете по наше подобие.Тъй като оттогава са минали много години ще ви кажа и цялата истина.Нашата цел на тази планета беше,тъй като вие бяхте,а и сега сте животни,но в по-малка степен ,да ви превърнем в роби,за да ви използваме за военни цели.Бяхме уловили хиляди маймуни и те бяха закарани на нашата планета Нибиру,която беше най-бликата ни планета в тази звездна система,но може би никой не знае,че всъщност идваме от



    Пиша го на един от извънземните езици,защото не искам да се знае от вас хората точно откъде сме всъщност.

    Върнахме на Земята някои същества,с по-човешки вид и напуснахме планетата.Човекоподобните маймуни вече владееха сечивата и огъня.После пак идвахме на Земята и още повече променяхме съществата в продължение на около 25 000 години.Те избягваха рептилоидите заради това,че ние им казвахме,че те са зли същества,кръвопиици,каниба ли и страшни хищници.Да,те се нуждаят от повече месо,но ядат и плодове,зеленчуци,както и различни растения.Може да ви стане смешно,но дори и готвят месото преди да го ядат.Разбира се не говорим за ястия,а само за обработка на месото,за да не го ядат сурово.Е,много от тях го ядат сурово.Както и да е.
    Ние ви създадохме.ВИЕ СТЕ СЕДМАТА РАСА НА ТАЗИ ПЛАНЕТА,А НЕ ПЪРВАТА.Конфликта нарастваше.И тук дойде проблема-рептилоидите,които от десетки милиони години живеят на тази планета,не одобриха нас,защото си мислеха,че ние сме на тяхната планета заради суровините и златото,а не за опити и поробване на животни,въпреки,че те въобще не се вълнуваха от вас.В последствие възникна много сериозен конфликт между нас,който прерасна във война с жертви.Ние използвахме мощни звукови оръжия и унищожихме много от подземните им градове.Те пък унищожиха всички наши постройки на Земята и много в орбитата около планетата.От нас беше хвърлена мощна биобомба на тази планета,която унищожи по-голяма част от живота на нея,включително и създадените от нас хуманоидни животни.От тяхна страна пък те унищожиха огромна част от нашата Нибиру.
    Последва оттегляне на рептилоидите от тази планета,както и нашето оттегляне от Земята точно преди 4943 г.В по-късен етап конфликта между нас свърши и те се населиха отново на Земята.Беше проведен разговор с рептилоидите от наша страна и след него пак се появихте вие създадени отново от нас преди малко повече от 2000 г.А сега сме в добри отношения със рептилоидите и живеем както на тази планета,но на км под земята в модерни градове,така и в сградите или във високите няколко км стъклени небостъргачи на Луната.Иначе рептилоидите са интересни същества.Владеят телекинеза,мимикрия и телепатия,но най-интересното,което могат е да влизат в съзнанието на много слабият човешки ум най-вече след като са били заредени на Слънце.Ако рептилоид излезе сред хората и си помисли и зададе телепатична команда,че е човек-човешкият ум ще изпълни командата и ще го вижда като човек.Казвам го това,защото рептилоидите,както и някои други същества,умеят това благодарение на нас Аннунаките,които оставихме човешкият ум без защитни механизми и им показахме необходимият "ключ" за човешкото съзнание.Обратният процес при виждане първо на дадено същество и после команда към мозъка,че е всъщност уж човек,може да причини загуба на съзнание,кома и смърт за човека.Така,че това се прави предварително.Има и способност за убиване с ум ,но е забранено.Имаме и технология,която за човешките същества е невидима.Но при снимане с камера ,или апарат всичко се вижда.Нещо като невидимата инфрачервена светлина от лампичката на дистанционното,когато натиснете дадено копче и не се вижда нищо,но когато включите цифровата камера на телефона и поставите лампичката в кадър и натиснете дадено копче на дистанционното-се вижда,че лампичката всъщност свети.

    Та ние просто ви създадохме,но това не означава нищо друго.В момента на планетата живеят около 55 раси същества.14 от тях са много напреднали.8 от 14-те раси отвличат хора.На Земята живее и една изключително развита раса на възраст над 1 милиард години.Ние не,но Рептилоидите са били в конфликт с тази раса 3 пъти.Расата е дотолкова развита,че дори и ние не можем да си представим мащабите им.Дори само с 1 мисъл биха могли да унищожат и рептилиите и нас и цялата планета.Но те са същества,които никога не са представлявали опасност за никой и нищо.

    А за Вселената-има си причини някои неща да си останат скрити.Не мога да говоря за това.Само бих вмъкнал,че няма реалност,няма планети,има нищо.Всичко е програмирано и заредено правилно.Нищо от това,което виждате,чувате и усещате не е истинско,а е "илюзия" работеща на правилната честота пораждайки в мозъка ви всичко.Само 1 пример.Стисни си силно някой пръст на ръката.Чувстваш болката в пръста си,нали?А всъщност,ако можете да изследвате с подходяща апаратура,ще видите,че чувството на болка въобще не е в пръста,а в мозъка.В същото време човешкият мозък не може да изпитва болка.Както знаете никъде в мозъците ви няма дялове за памет и спомени,но въпреки това вие имате памет и спомени.При опити с мишки и отстраняване,рязане,размен яне,стриване,кълцане и дори пасиране на мозъците им и поставяне обратно в главите им-те не губят нито памет нито спомени,а дори се нормализират напълно.Дори при отстраняване на 99 % от оптичните нерви и зрителната кора-животното без проблем вижда и изпълнява сложни зрителни задачи.Много са факторите.Но разбира се най-важната роля играят очите ви.При гледане излъчвате и приемате честоти.Обектите,които виждате всъщност не са там,където си мислите.
    Добре,ще издам 1 тайна.Ако разбиете материята на все по-малки и по-малки парченца,в крайна сметка ще стигнете предела- точката,в която атоми,протони,неутрони и т.н. имат свойствата на "нищото."Електроните нямат измерение.И още една тайна-електроните може да са частици,но може и да са вълни.И когато са вълни имат своиства,които нито една друга частица не може.Това са квантите-от това е "изградена" Вселената.Мислех да спра дотук,но ще ви кажа още една важна тайна.Квантите са изграждащи частици само,когато се наблюдават.Тук отново идва ролята на очите.Когато не се гледат са винаги вълни,а не частици.Най-прост пример е когато сънувате.Очите ви са затворени,не гледате към нищо,вие сте в леглото,а всъщност сте някъде другаде,чувате,виждате,гов рите,смеете се,а най-важното е,че го чувствате като истинско нещо.
    Това е което мога да кажа за Вселената.

  19. #44
    Не го слушайте този анунак! Старае се да смъкне самочувствието на нашия вид използвайки празно самохвалство! Изказванията му нарушават пряко тайния дипломатически код между двата вида.
    ANNUNAK, с предположение, че Сте действали от незнание, а не от недобросъвестност, Земното посолството е готово да Ви удостои с възможността да се извините преди да се наложи да бъдете санкциониран както следва, като ви гарантира мисловен имунитет.

  20. #45
    Мега фен Аватара на Concussion
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 499
    ANNUNAK, писах ти на лично. Моля да получа отговор поне на част от въпросите, защото знам, че много от нещата все още не ми влизат в работата. Моля те, пиши ми на духовно ниво, поне до такова, че да мога да те разбера. Знам, че нямам право да хуля славните същества нито за неща, които не зная и не разбирам все още.

  21. #46
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    Неймлес ,Неймлес ,путьо - ВИЖ ,
    как религия да съградиш ,
    куп тъпаци да сбереш
    и към тъпотата да ги поведеш.



    Някак отвърте ми дойде. Ама е мн показателно тва дето се случва тука

  22. #47

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Планетата Нибиру
    Мнения
    83
    Цитирай Първоначално написано от Concussion
    ANNUNAK, писах ти на лично. Моля да получа отговор поне на част от въпросите, защото знам, че много от нещата все още не ми влизат в работата. Моля те, пиши ми на духовно ниво, поне до такова, че да мога да те разбера. Знам, че нямам право да хуля славните същества нито за неща, които не зная и не разбирам все още.
    Знаеш ме кой съм.
    Знаеш защо съм на тази планета.
    Знаеш откъде идвам.
    Знаеш моята цел.
    Знаеш,че съм просветен във физиката.
    Знаеш,знаеш,знаеш...
    Като толкова знаеш:

    1.Обясни ми ти какво разбираш под думата "Бог".
    2.Кой мислиш,че те е създал,кога и откъде е дошъл?
    3.Защо във вашият ДНК код има 223 извънземни гена?

    Ако ми отговориш на тези 3 въпроса,аз също ще отговоря на твоите !

  23. #48
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Цитирай Първоначално написано от Auriss
    Неймлес ,Неймлес ,путьо - ВИЖ ,
    как религия да съградиш ,
    куп тъпаци да сбереш
    и към тъпотата да ги поведеш.



    Някак отвърте ми дойде. Ама е мн показателно тва дето се случва тука
    Религията е за умни хора
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  24. #49
    Мега фен Аватара на Concussion
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 499
    Цитирай Първоначално написано от ANNUNAK
    Цитирай Първоначално написано от Concussion
    ANNUNAK, писах ти на лично. Моля да получа отговор поне на част от въпросите, защото знам, че много от нещата все още не ми влизат в работата. Моля те, пиши ми на духовно ниво, поне до такова, че да мога да те разбера. Знам, че нямам право да хуля славните същества нито за неща, които не зная и не разбирам все още.
    Знаеш ме кой съм.
    Знаеш защо съм на тази планета.
    Знаеш откъде идвам.
    Знаеш моята цел.
    Знаеш,че съм просветен във физиката.
    Знаеш,знаеш,знаеш...
    Като толкова знаеш:

    1.Обясни ми ти какво разбираш под думата "Бог".
    2.Кой мислиш,че те е създал,кога и откъде е дошъл?
    3.Защо във вашият ДНК код има 223 извънземни гена?

    Ако ми отговориш на тези 3 въпроса,аз също ще отговоря на твоите !
    За разлика от теб, аз не съм толкова просветена, така е. Знаеш много добре за какво ти говоря, казах ти, че тези твои методи при мен не действат. Създадена съм от Господ, като теб, Той е вечен и не е идвал от никъде, Него просто го има. Не ме омайвай с въпросите си, не се получава. Не съм като другите, моето мнение се различава толкова много с това на другите. Ти знаеш, че аз зная...

  25. #50
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    религията е за умни хора
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си