- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Училище и приятели
- Пред поправителен изпит в 8ми клас..
Здравейте, това ми е първата тема тукНякой от вас оставал ли е на изпит ? Изпита съдържа въпроси от 2рия срок ли само ? Общо взето всичко за поправителния изпит... Мисля че ще остана по математика и по немски.. Математиката ще я оправя... ама немскияяяяяяя хал-хабер си нямам. А на наще не им се дава пари за частни уроци, даскала по немски не ме харесва много много понеже преди бях проблемен ученик. 8ми клас съм и за 1ва година уча немски. Моля ви трябват ми вашите съвети! И моля без глупави коментари да сядам и да уча немски, защото първите 2 месеца от годината съм ги пропуснал, понеже не бях в това училище, ходих на частни уроци, ама там толкова много материал ти дават, та нямаш време да го усвоиш, все едно 2 месеца за 10 часа да го вземеш.. нестава...
Благодаря предварително![]()
aha
Според мен си сууууууууууупер жалък.Извинявай пич,но аз също имам такива в моя клас.Когато обсъждаме нещо във форума,ние сме една общност тука,и всеки малко или много разбира другия,а аз ще ти кажа,че те разбирам и теб.Винаги тук във форума повечето хора са добронамерени и за това и дават някакви положителни коментари на изключителни олигофрени.Ти си бил проблемен ученик,не учиш,нищо не си правил.Аз знам френски,немски,испански,ан лийски и руски и не съм ги учил много много.Ти за 1 година знаеш ли защо не го знаеш?Защото не си седнал и за минута да видиш какви са ти новите думи,какво има да учиш и така нататък.Значи за 1 година не си седнал да учиш,проблемен ученик си,ще останеш на изпит по 2 предмета и искаш да ти кажем как да изкараш що годе добра оценка,НО без да сядаш да учиш!Ти луд ли си бе приятел,не виждаш ли какви ги пишеш?Като не ти се остава на изпит сядай да учиш,това е,средно положение няма - или сядаш или повтаряш.И аз често не барам по нищо,но пак съм пълен отличник,защото в час слушам,ама ти си и проблемен ученик,та и това не правиш..ами извинявай,но направи някакви усилия,не само да ми седиш на компа и да се оплакваш.
Благодаря за милите думи, ама не се имам за 'пълен олигофрен' . Все пак когато се прибера от училище или отивам да на лостове или да тренирам нещо. Занимавам се със спорт, бойни изкуства, плуване и гребане. Попринцип не познавам Отличник който да е спортист, а и понеже се правиш на остроумен ще ти кажа, нашите се разведаха, цяла година с майка ми от квартира на квартира. Ту един месец при баща ми стоя, ту един месец при майка ми. Ами, отворко, намери ти покой да УЧИШ при такива обстоятелства. А под проблемен нямам предвид че се бия в училище, а защото в началото се бях събрал с утайката на училището, но 2рия срок се отделих от тях и си намерих свястни момчета, Така че мисля да запазим добрия тон
Та ако не съм ясен пак да питам :
1) Някой оставал ли е на изпит по немски или математика?
2) Какви са въпросите (от цялата година или втория срок)
3) и всичко друго
aha
Jessrabbit,тихо там майната ти зубърска,селска комплексарска като ше обиждаш не давай съвети,ясно ? Дейба и писна ми от комплексирани селяндури дето техните ги пердашат да учат и после,ако някой има проблем избиват форумни комплекси.
Пич,просто се стегни,учи и се опитай да изкараш 3ка за срока,ако не поправителния.Аз доколкото знам поправителните са много лесни и са само от най-лесните задачки,които сте решавали,смисъл не е нищо особено и,ако седнеш ще ги направиш![]()
DaughterOftheDevil
CherryBell13 <3
icebullet14 <3
Jessrabbit, знаеш ги тези езици ти друг път.. Ако те пуснат в държавата ще гледаш като теле..
Авторе, помоли някой, който разбира математиката и немския да ти помогне поне с основните неща. Ходи, моли се да те изпитат, пиши си домашните, това прави впечатление, защото даскалите виждат, че се стараеш.
Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..
Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
Изключения: недочувам, недовиждам..
Да верно,дай да те поизпитам на падежите в руския като си толкова отворен/а ? Ше мълчиш кат пън селяндур със селяндур всезнаещ и всеможещ такъв...
DaughterOftheDevil
CherryBell13 <3
icebullet14 <3
Моя съвет е да направиш всичко по силите да не останеш на изпит по немски.
От тоя предмет по-тъп и труден за учене не знам да има. Макар да съм по-голям от тебе, някъде от първия месец в 9ти клас спрях да уча по немски и ако сега ми се наложи в 10ти примерно да остана на изпит не ми се мисли. Математиката ще я оправиш някак, ама с тоя немски не си е работа.
Greenday нещо много скокна като го написах това,май и ти си същия като автора.И не знам,защо се хвана за езиците,просто казвам,че език се учи с упражнения,а като не е сядал цяла година да учи,за 1 месец няма да се оправи,и то без да учи..лол
Не ми се прави на жален и аз се изнесох с майка ми на боклушка квартира и не се виждам с баща си.Първоначално написано от qnkata5
Всъщност аз се хванах за езиците, ама карай.. Езиците се учат в държавата, никой не може да ме убеди в противното....Първоначално написано от Jessrabbit
Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..
Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
Изключения: недочувам, недовиждам..
Не съм казал,че ги знам перфектно,но за да ти пишат 3 не ти трябва перфектно,дори и МНОГО МНОГО ама МНОГО зле да си пак пишат 3 по милост,трябва ептен нищо да не знаеш ..
Именно.. не ги знаеш перфектно, а с такова самочувствие го заяви... Както и да е, няма да издребняваме..![]()
Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..
Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
Изключения: недочувам, недовиждам..
![]()
![]()
На тва знание ли му викаш...И плюс тва,не не съм като автора,по всички предмети имам 5-6,само по математика ще завърша с 3ка сигурно,щото просто не виждам с какво ще ми помогне в живота "Питагоровата теорема" да речем и просто не уча...И мога да ти кажа,че авторът ще е много по-успешен в живота,щото ще е видял зор поправителни и други глупости,докато ти цял живот ще си живееш в розовия свят и ще лижеш задници за оценки,докато някой ден някой проблем не ти се срути върху главата като тухла 4ка
![]()
DaughterOftheDevil
CherryBell13 <3
icebullet14 <3
За твоя информация не лижа задници.Имам 6-ци по абсолютно всичко без мат ,без да уча много много,в училище си научавам нещата още.За твоя информация няма да ми падне като тухла 4ка,защото и аз ще имам 3 или 4 за годината по Математика.Но по нататъка изобщо няма да кандидатствам с това и няма да я уча повече,карам я колкото да мина.И доста тъпо се изказа.Значи аз съм тъп,че имам пълно 6 по всичко освен примерно по математика,естествено всеки си има слаб предмет,а той ,че не може да върже една 3ка ще успее в живота?И в живота не се успява като си останал на поправителен изпит.3ка се изкарва много лесно,а той и нея не може да изкара,това значи,че изобщо не бара нищо и не слуша в часовете,така няма да успее.Като те гледам как пишеш,и в български ще имаш 3.И стига си обиждал,че с тези селски обиди ти приличаш повече на селянин,не аз..Вие изобщо чухте ли каква глупост изтърси той ?Че иска да мине,но без да учи,защото не можел.Е колко трябва да учиш за да си вдигнеш оценката на 3?Пък и грийн,не ми се прави на големия помагач,защото като те гледам как обиждаш хората в другите теми и как хейтваш,и ти си същият.Първоначално написано от Greennight
Към автора:Виш сега,пробвал ли си да отидеш при госпожата и да и кажеш,че искаш поне 3 да имаш за да не те остави на изпит ?Примерно да ти даде някой урок да подготвиш и да ти пише 1 шестица и да минеш?Няма толкова безсърдечен учител,че да не иска да го направи и да иска да те остави на изпит.
Това с езиците.Исках да кажа,че знам 3-4 езика,без да уча много много,просто си учиш думите и с малко упражнения това се научава!Не идеално,не да го говориш перфектно,но се научава,достатъчно да имаш 3ка!Имаш 1 месец още и можеш да научиш,просто питай госпожата.Какво скачате и вие.
Greennight, поведението ти наистина е тъпо.. За кво скачаш и се наемаш не мога да разбера.. Не можеш ли като нормален човек бе?
Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..
Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
Изключения: недочувам, недовиждам..
Та така сельо,първо ти научи българския език и тогава ми прави забележки,ок ? Аз си го знам перфектно,но специално за теб няма да тръгна да си поправям всяка грешка.Ае сега се самозакривай.Поправил съм ти грешките,ако не разбраПървоначално написано от Jessrabbit
![]()
DaughterOftheDevil
CherryBell13 <3
icebullet14 <3
Не е "Й" ,защото трябва да е с апостровче отгоре ,а това е "И КРАТКО" , и какви са тези стилистични грешки дето ми поправяш,това все пак е форум,а не класна по български език.Докато ти правиш много правописни грешки,защото си неграмотен.
Неграмотният ти поправи грешките![]()
![]()
А по твойта логика пак,щото не е класна по БЕЛ,а форум,няма да седна да си редактирам всеки пост
![]()
DaughterOftheDevil
CherryBell13 <3
icebullet14 <3
Това,че се мислиш за най-гоУемия ще ти изиграе лоша шега някой ден "сельо" .Пък и ти си този,който псува и обижда,така че ти си най-големия селянин тука.Аз може да правя грешки,като да изпусна някоя запетая или нещо такова,но ти правиш още по смешни грешки,който не би трябвало да ги правиш от обща култура.Не помагаш на автора като отваряш спорове,а напротив,говориш глупости,за да си трупаш мнения.
Първоначално написано от Jessrabbit
Пак се изказа селския...И аз не съм селянин за разлика от теб.То си личи от километри къв си.Даже знам,че си от източна България
Ае намери ми толкова фрапиращи грешки като твойте бе,селски ?
DaughterOftheDevil
CherryBell13 <3
icebullet14 <3
Прочетох всички коментари и не видях някой да даде точен отговор на момчето .. Пич , един мой приятел миналата година беше на поправка и по двете и даскалката му даде по математика 3 най-елементарни примери със системни уравнения и 2 задачи ама хипер лесните от вписан ъгъл .. По немски ми каза ,че са му дали да спряга някви глаголи и да слага пак глаголи в 5 изречения и по двете завършил с 4 , защото учителите били много доволни от това как ги е решил ... Относно математиката в 8-ми клас по тъпо и скучно нещо едва ли има на света (знам защото и аз съм 8 клас и съм момиче да не питате) .. ии гледай все пак да искараш някоя тройчица .. Ако не с учене винаги става с подмазване ..![]()
![]()
jaass ли си къф си, айде млъквай вече, разбрахме че си мега гъзара и че не си селянин. Айдееееееееее чао!
vakanciqta 10x![]()
aha
Браво,бравоПървоначално написано от Jessrabbit
![]()
![]()
![]()
+1
+1
+1
Напълно прав си,по дяволитеЩом не е учил цяла година (като се има предвид,че в езиковите гимназии първата година липсват предмети като физика,химия,география и тем подобни,следователно едва ли е имал проблеми с многото предмети),няма как да го научи за ден-два.
П.С Автор,не се обиждай,просто коментирам![]()
Не съм в езикова гимназиявсички предмети ги имам
aha