.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    ъпгрейд на вградена видеокарта intel 4500 gma intel g41-256

    Значи имам вградено видео интел гма 4500 с интел г41 чипсет 256 мб видеокарта и процесор интел целерон 3300 2.5 гхз.И как да си ъпгрейдна видеокартата съвети за да играя гта4 по-добре щото видях че гта 4 върви(играе се) на 256 мб интел гма 4500 на уиндолс хп.И ДАЙТЕ ДА СИ ЪПДЕЙТНА ДРАЙВЕРИТЕ И ДРУГИТЕ РАБОТИ НЗ КОИ НА ВИДЕОКАРТАТА.

  2. #2
    Супер фен Аватара на MrCreeper
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 122
    Виж сега, дай първо да започнем с момента за учтивостта, така както си го написал най много да си изпросиш гаврата, да си включиш тостера защото е по-мощен от РС то ти, трябваше да кажеш поне едно "моля", както и да е. Как така имаш вградено видео Intel GMA4500 с Intel G41 чиспсет 256 МБ рам. Формулирай си правилно изреченията. Сега ако не се занимавах с РС та от 11 годишен когато клокнах за първи път проца(процесора) с звездните 200МХз ( ) нямаше да те разбера. Та за да ти помогнем ние на теб трябва и ти да ни помогнеш. В твоя случай кажи си целия хардуер ПОДРОБНО. За да ти е по-лесно трябва да кажеш каква ти е рамта, размера ѝ, тактовата ѝ честота и вида ѝ (ддр, ддр2, ддр3). Също така какво ти е дъното, и с какво захранване си. Също така кажи колко пари имаш, за да сменяш хардуер (ако имаш такива де ) А и забравих кажи какво ти е захранването, защото ГТА4 иска процесор и може и да трябва да го оверклокнеш.
    Don't hate the hacker,
    hate the code!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от MrCreeper
    Виж сега, дай първо да започнем с момента за учтивостта, така както си го написал най много да си изпросиш гаврата, да си включиш тостера защото е по-мощен от РС то ти, трябваше да кажеш поне едно "моля", както и да е. Как така имаш вградено видео Intel GMA4500 с Intel G41 чиспсет 256 МБ рам. Формулирай си правилно изреченията. Сега ако не се занимавах с РС та от 11 годишен когато клокнах за първи път проца(процесора) с звездните 200МХз ( ) нямаше да те разбера. Та за да ти помогнем ние на теб трябва и ти да ни помогнеш. В твоя случай кажи си целия хардуер ПОДРОБНО. За да ти е по-лесно трябва да кажеш каква ти е рамта, размера ѝ, тактовата ѝ честота и вида ѝ (ддр, ддр2, ддр3). Също така какво ти е дъното, и с какво захранване си. Също така кажи колко пари имаш, за да сменяш хардуер (ако имаш такива де ) А и забравих кажи какво ти е захранването, защото ГТА4 иска процесор и може и да трябва да го оверклокнеш.
    ето ми го пс-то:
    Процесор интел целерон е3300 2.50 гхз 2 гб ддр2 рам памет интел гма 4500 256 мб интел г41 чипсет

    ДЪННА ПЛАТКА G31M, FSB1600, DUAL DD2 2x800M

    и нямам ненужни пари за ъпгрейд на пс-то искам вие да ми помогнете да го клокна.

  4. #4
    Супер фен Аватара на MrCreeper
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 122
    Чакай сега веднъж г41 сега г31м разликата е огромна и това е вида чипсет не самото дъно
    Don't hate the hacker,
    hate the code!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от MrCreeper
    Чакай сега веднъж г41 сега г31м разликата е огромна и това е вида чипсет не самото дъно
    еми нз как да проверя кажи как и ще проверя защото от технополис дето го купих няма пс-то

  6. #6
    Супер фен Аватара на MrCreeper
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 122
    Изтегли си Everest Ultimate Edition и провери от него.
    Don't hate the hacker,
    hate the code!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от MrCreeper
    Изтегли си Everest Ultimate Edition и провери от него.
    http://prikachi.com/images/812/3355812J.jpg


  8. #8
    Супер фен Аватара на MrCreeper
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 122
    Тц цъкни на Motherboard над Memory
    Don't hate the hacker,
    hate the code!

  9. #9

  10. #10
    Супер фен Аватара на MrCreeper
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 122
    www(.)foxconnsupport(.)com/download.aspx?models=en-us0000463&category=C000000001&series=en-us0000002&keywords=&sort=BIOS
    Виж тук за драйвъри.
    Don't hate the hacker,
    hate the code!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от MrCreeper
    www(.)foxconnsupport(.)com/download.aspx?models=en-us0000463&category=C000000001&series=en-us0000002&keywords=&sort=BIOS
    Виж тук за драйвъри.
    pff намери ми ти квото трябва и ми дай.И ми кажи как да си овърклокна процесора и видеокартата дай скайп да се разберем плс

  12. #12
    Тая видео карта не знам как ще я ъпгрейднете, освен да и вдигнете малко честотите на ядрото.. без особен ефект. Лично мнение, не се занимавай, няма смисъл.
    Дай му на лумпена злоба,
    окъпи глупака във власт,
    пусни го в тъмната доба,
    да раздава правда за нас.

    My Blog / Update 22.09.2011

  13. #13
    Супер фен Аватара на MrCreeper
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 122
    На човека мерака му е ГТА4. Тази игра се нуждае повече от процесор не от видео карта. Ако успее да го клокне и с 500 МХз ще е добре

    Edit: e3300 се клоква до 4 ГХз при добра бройка. С въздух сиг ще стигне до 3ГХз
    Don't hate the hacker,
    hate the code!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от MrCreeper
    На човека мерака му е ГТА4. Тази игра се нуждае повече от процесор не от видео карта. Ако успее да го клокне и с 500 МХз ще е добре

    Edit: e3300 се клоква до 4 ГХз при добра бройка. С въздух сиг ще стигне до 3ГХз
    Казвай как и да го клокваме до колкото може.

  15. #15
    Супер фен Аватара на MrCreeper
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 122
    Еми при рестарт цъкаш F8/DEL за да влезеш в биоса и от там търсиш от къде се повишава FSB вдигаш го с по 10 рестарт и проверяваш как са температурите след 2.75 можеш да вдигнеш и с 1 стъпка волтажа на процесора
    Едит: сложи делителия на рамта от 1:2 на 1:1.6667
    Don't hate the hacker,
    hate the code!

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 392
    абе как ще прави overclock на дъно с вградена видео карта ? и как ще прави overclock на вградената карта ?

    koko не се хвърляй пак във филмите

  17. #17
    Голям фен Аватара на RadioMan
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Добрич
    Мнения
    786
    За всяка игра си има Рам по добре не прави експерименти аз като съм по голям от тебе не разбирам и не пипам където трябва

    ПЦ-Ти само ГТА4 ли играеш знаеш ли колко е огромна 14 ГБ как ти са свиди заради една тъпа игрица да хабиш толкова място има много по якИ гта от тази маи брат ти я играи не ти до такъв извод стигам

  18. #18
    Супер фен Аватара на MrCreeper
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 122
    Цитирай Първоначално написано от RadioMan
    За всяка игра си има Рам по добре не прави експерименти аз като съм по голям от тебе не разбирам и не пипам където трябва

    ПЦ-Ти само ГТА4 ли играеш знаеш ли колко е огромна 14 ГБ как ти са свиди заради една тъпа игрица да хабиш толкова място има много по якИ гта от тази маи брат ти я играи не ти до такъв извод стигам
    Чакай сега как така за всяка игра си има рам АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ програми се нуждаят от оперативна памет(рам) за да работат. Най-простия пример аз това е виндовса или коя и да е операционна система. Рамта се използва при ctrl+x/c за копиране. Също така и когато включиш няколко програми/ за да слушаш музика/ гледаш филм. И какво от това че играта е 14 ГБ игри от сорта на Драгон Ейдж: Ориджинс с добавките стават около 35 ГБ?
    Don't hate the hacker,
    hate the code!

  19. #19
    От последните постовев тоя раздел стигам до следните неща:

    - коко май е епик трол и яко ни тролва всички вече сигурно цяла година... Пита едни и същи въпроси от 1 година. Гледа ни сеира и как разни хорица rage-ват срещу него

    - ако коко не е трол, RadioMen = koko по ментъл кейпъбилити.

    ПТ: Дори и да се клокне тоя проц...пак няма да можеш да разцъкваш ГЕТЕА4. Картата е уникално слаба. Не е направена да се играят нови игри на нея... А да не говорим, че коко едва ли ще успее да си клокне сам професора. (това, ако не е трол разбира се)

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  20. #20
    Супер фен Аватара на MrCreeper
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 122
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    От последните постовев тоя раздел стигам до следните неща:

    - коко май е епик трол и яко ни тролва всички вече сигурно цяла година... Пита едни и същи въпроси от 1 година. Гледа ни сеира и как разни хорица rage-ват срещу него

    - ако коко не е трол, RadioMen = koko по ментъл кейпъбилити.

    ПТ: Дори и да се клокне тоя проц...пак няма да можеш да разцъкваш ГЕТЕА4. Картата е уникално слаба. Не е направена да се играят нови игри на нея... А да не говорим, че коко едва ли ще успее да си клокне сам професора. (това, ако не е трол разбира се)
    Еми да се пробва човека, да види че нищо не става и да се откаже. То е ясно, че с някъв чипсет трудно ще подкараш добро заглавие от 2006 насам.
    Don't hate the hacker,
    hate the code!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си