.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Момчета помагайте :р

    Другата седмица приятелят ми има рожден ден, а аз нямам идея какво да му купя...нямам и мн пари и се колебая между някаква дреха или другия вариант да го викна у нас и да го побъркам...да му позволя да прави с мен каквото иска...да му дам да сбъдне всички свои най- мръсни представи и мокри сънища. Та въпросът ми е вие какво бихте предпочели...дреха или по- мръснишко държание от страна на момичето :P
    П.П. питам вас защото знам, че за повечето момчета секса е на първо място
    n0 mus1с, n0 l1f3

  2. #2
    Супер фен Аватара на Luci
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    2 779
    Погледнато от естетическа гледна точка според тебе кое е по-доброто ?
    "You were deceived"

  3. #3
    Ами не знам...той има много дрехи, но и със секса не изоставаме, но той попринцип е по обикновен (секса) , а сега мисля нещо по- нестандартно да е
    n0 mus1с, n0 l1f3

  4. #4
    Супер фен Аватара на Luci
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    2 779
    От гледна точка на това, че секса е "безплатен" хаха може да му купиш дреха и после да правите див секс.
    "You were deceived"

  5. #5
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Понеже нямаш пари, подаряваш секс???
    Толкова неща можеш да му подготвиш без пари или поне с минимални средства.
    Ма тва е то. Липса на фантазия и непознаване на половинката...
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  6. #6
    Ами, не знам на колко си години, но като си народите дечица, сексът Ще си спомняте все за обикновения секс. И тогава ще си подарявате многоооооооооооо дрешки, копчета, игли ...

    Схващаш ли? Правете секс като диви животни, че да се нарадвате, докато не се подложите на 18 годишното изпитание "лишаване от секс". Така че второто.

    И на мен ми дойде идеята - ако си +18 си купи еротично бельо, за да му стане още по-интересно, или му купи на него.

    Но задължително второто.

    И още една идея . Купете си секс играчки.

  7. #7
    ^На баба ти футболните гащи, както се казва...

    "Правете секс, докато сте на 14, щото на 15 вече не става..."

    Купи му/направи му (в сми на "създай", не да му духаш) нещо лично, секс се прави всеки ден и секс-изненада също може всеки ден да се направи.

    В сми, хубавите изненади са по-хубави, когато не са свързани с определени дати и събития, особено когато е нещо интимно като секса.

    А ако сексът не е точно в сферата на интимното за вас... Тогава не знам.

  8. #8
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Ти сигурна ли си, че си готова да му изпълниш и "най-мръсните" желания въобще. Не ми е ясно как става това днес да имаш задръжки с гаджето, а за утре вече да му кажеш да нямате никакви.

    За дреха, то и те не са евтини, така че можеш да доразвиеш първата идея като и накупиш разни неща примерно или ги подготвиш/осигуриш. Постарай се все пак. Едното по-мръснишко държане не е подарък, то или ти идва отвътре или не.

  9. #9
    Ми нямам никакви идеи...изобщо не ме бива в подаръците, аз попринцип давам пари, но някакси не върви да му дам . Ако имате идеи или нещо, което вие сте правили, с по- малък бюджет, ще приема идеите ви с радост
    n0 mus1с, n0 l1f3

  10. #10
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Парфюм,банално е,но влиза в употреба,ако знаеш вкуса му де
    Пуши ли? Има много хубави подаръци за пушачи (особено за мъжете..)
    Сексът пак можете да си го направите,а и повярвай ми-не би направила всичко....

  11. #11
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от shadow4e
    Ти сигурна ли си, че си готова да му изпълниш и "най-мръсните" желания въобще. Не ми е ясно как става това днес да имаш задръжки с гаджето, а за утре вече да му кажеш да нямате никакви.

    За дреха, то и те не са евтини, така че можеш да доразвиеш първата идея като и накупиш разни неща примерно или ги подготвиш/осигуриш. Постарай се все пак. Едното по-мръснишко държане не е подарък, то или ти идва отвътре или не.
    Това ме подсеща за един епизод на "Сексът и градът". Любовникът на Кари я пита дали би направила всичко за него, след като тя отговаря 'да', той й шепне, че искат да отидат в банята, да се разгорещят, след което да си вземат един освежаващ душ и накрая той да се изпишка върху нея.

    Иначе по темата ще кажа, че щом това е неговият рожден ден, подаръкът не би трябвало да е обвързан с някакъв запомнящ се момент или подарък, напомнящ за теб - за това има свети валентиновци, и разни други любовни празници (хаха), когато става въпрос за рожден ден, според мен трябва да е нещо, свързано с него за него си. Нещо, от което ще се зарадва, което му е необходимо, което иска и т.н.


    Мен много ме зарибява и увлича да чета из нета какви подаръци си подаряват дългогодишните обвързани с/без брак. На моменти имам чувството, че като че ли техните подаръци са най, най. Например една двойка много дълго време опитвали да си направят бебе. Накрая жената забременява, пази го в тайна от мъжа си и за не помня какъв празник или без повод май, подарява на съпруга си снимка от видеозона на бъдещото им съкровище. Така се разциврих, след като го прочетох, да не ви говоря.
    Или една друга мадама занесла снимка на починалия баща на съпруга й да я реставрират, след което да я направят на голям портрет, понеже мъжа й адски много обичал и уважавал баща си и бил съкрушен след смъртта му, и това му го подарила за рожденния му ден.
    Ей това са подаръци за мен. Нещо, което ти отнема доста време от свободното ти такова, въображение, мисъл, действия, подготовки, а не да влезеш в магазина, да вземеш нещо, да излезеш и край.

    Може и торта да му направиш, банално, ама жеста се цени. (както мойто кюфте, както един съфорумник го нарече )

  12. #12
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Сексът,сексът...Дрехата може да не му хареса,ама секса,ако е от сърце няма кой да не му хареса
    DaughterOftheDevil
    CherryBell13 <3
    icebullet14 <3

  13. #13
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    вземи му нещо дребно, което ще му остане и после отидете у вас, където е препоръчително да има ..вечеря например.. или поне нещо за ядене, приготвено от теб..пък после ще се награбвате, не се притеснявай
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  14. #14
    Благодаря за идеите...мисля че най- големия проблем е, че не яде торти , също и гривни не носи , но пък има мотор който обича повече от всичко на света....да взема да му подаря някоя гума или туба с бензин
    П.П. сори че се обърнах за мнение само към момчетата
    n0 mus1с, n0 l1f3

  15. #15
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Зимаш 1 сметана,намазваш го целия и го облизваш :P
    DaughterOftheDevil
    CherryBell13 <3
    icebullet14 <3

  16. #16
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    купуваш му една книга.

    fap fap fap.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  17. #17
    Напиши му списък с причини моторът ДА НЕ Е по-добро гадже от теб.

    Започни с половите си белези и ще го зарадваш, като осъзнае разни ралти.

  18. #18

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    244
    Цитирай Първоначално написано от Greennight
    Зимаш 1 сметана,намазваш го целия и го облизваш :P
    мотора :Д

  19. #19

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Банкя
    Мнения
    14
    добре де са в крайна сметка кжо направи.

  20. #20
    Супер фен Аватара на ohluv
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Maina Town
    Мнения
    2 636
    Секс и му сготви пиле с ориз или мусака да се наяде човека после грух-грух
    Creative Technologie

  21. #21

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Банкя
    Мнения
    14
    ми браво тогава
    Било е запомнящ се рожден ден :P :P

  22. #22
    абе той рожденият ден не е дошъл още даваха ми идеи да му подаря нож, ама било на лошо...и мотора ще продава и аз продължавам да нямам идеи
    n0 mus1с, n0 l1f3

  23. #23

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Банкя
    Мнения
    14
    Еми значи само едно пстава.... :P :P

  24. #24
    Той кара мотор, а ти мислиш да му подариш... секс.
    И разни лумпени те подкокоросват да го направиш...

    толкова ли не се познавате, че да знаеш какво би го зарадвало.




    ПП. Тъжното е, че само един човек предложи книга, но това беше подминато с презрение...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си