.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1

    Телефонен тормоз

    Здравейте,
    на някой от вас случвало ли му се е изведнъж непознат номер да почне да звъни непрестанно - буквално. Само като си изключа телефона звъни веднъж(получавам съобщение от оператора си) и спира. А после като си включа телефона примерно след минута почва да звъни отново. Някакви идеи имате ли? Мерси много!

    ПП. телефонът ми няма опция за блокиране :S

  2. #2
    Голям фен Аватара на CherryBell13
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    741
    Има един код брат ми по-късно ще ми го издиктува в него пишеш и номера който те притеснява след това когато този номер ти звъни ще му излиза че телефона ти е изключен. Извинявай че не мога сега да ти го кажа но когато брат ми го намери веднага ще ти го напиша!

  3. #3
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    А защо не му вдигнеш да видиш какво иска?
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  4. #4
    Защото не е нужно - знам, че непознат номер, който звъни без прекъсване не ме интересува, а искам да разбера как да спре да звъни просто, без въобще да се занимавам с човека/компютърната програма, която звъни.
    Освен това имам чувството, че телефонът може да ти набутва сметката, когато вдигнеш.
    Надявам се само на идеи дали на вас/ваши познати им се е случвало и как може да се спре това?
    Благодаря за бързите отговори иначе

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Продавачи.... Вдигаш, псуваш и затваряш! Проблем решен!

  6. #6
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    вдигни, напсувай го едно хубаво и докато не се е усетил затваряш и слагаш на вибрация, ако продължи пак вдигаш и учтиво молиш да те остави на мира...заплаши го с нещо и така
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  7. #7
    Според мен не е възможно това да е човек, а по-скоро някаква програма, защото започва да звъни веднага след като си включа телефона, дори това да е в 24:00 както стана току що - няма много смисъл да псувам.

  8. #8
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Отиди до мобилния оператор, там трябва да имат решение на проблема ти.
    Welcome to the Jungle...

  9. #9
    хахахахах, тва са от тия телефонните прецаквания, вдигни не е нищо страшно...

  10. #10
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Каква програма бе, когато някой ти звъни докато ти е изключен телефона, получава смс когато си го включиш.

  11. #11
    Верно сигурно е от прецакване, правили са ми го 5-6 пъти...

  12. #12
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    От прецакванията номерата са скрити/частни или както ви е там превода на съответния жисием. Тук случаят е с непознат.
    Моме, грабваш се и отиваш в офис на оператор. Оттам най-вероятно ще те насочат да подадеш оплакване в полицията, обаче какво ще напишеш в жалбата? Реално нито те е заплашил, нито ти е писал СМС-и. Остават вариантите или да го напсуваш /според мен това да е за десерт, ако не вдене от софт/, да поговориш с него да спре да звъни или да дадеш жисиема на по-голям брат или баща/муйчо/чичо (каквото имаш под ръка) да си поговорят по мъжки.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  13. #13
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Дигаш казвваш:Добър ден,обаждате се в 5то районно,с какво мога да бъда полезен ? И ти затварят
    DaughterOftheDevil
    CherryBell13 <3
    icebullet14 <3

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    От прецакванията номерата са скрити/частни или както ви е там превода на съответния жисием.
    При мен се изписва като обикновен номер.

  15. #15
    дай на тате да дигне

  16. #16
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Веднъж така непознат номер ми звъня доста време и аз не исках да вдигна.Дадох на приятеля си той да вдигне и той напсува човека от др страна и затвори.След 5-10 мин пак погледна номера и каза 'Ама колко си тъпа,тва е от Мтел'

  17. #17
    Всички сме на едно мнение - вдигни да видиш за какво става дума.
    1.Ако е тормоз и някой ще те заплашва - нека да стане ясно.
    2.Ако е програма ще имаш информация и ще се търси решение
    3.Ако е прецакване ще се успокоиш макар че те не са толкова настоятелни и наистина смятам че не е прецакване.

    Никой няма да те изяде по телефона. Спокойно.

    И още нещо - ако му вдигаш постоянно ще бъде прекрасно защото ще го набутващ - дали е машина или човек - все тая. Набутай го с няколко стотин лева пък да види. А оплакване в полицията не можеш да подадеш защото разговорите реални не са се осъществили и едва ли има записани логове. За това вдигай - всяко вдигане регистрира обаждане в оператор, а и полицията има основание за действие. Аре, успех.

  18. #18
    Голям фен Аватара на vilityyy979
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    594
    Е , какво стана ?
    Passion is Fashion ;]

  19. #19
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Как може човек да го е страх да дигне телефона, понеже разбираш ли било непознат номер ? О.о

  20. #20
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Дигаш и викаш "МВР" и те сами затварят Един път едни приятели се бъзикаха с мен и 2 пъти дигнах и затворих, а на третия път направих така и те се спекоха и не звъняха повече
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  21. #21
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Цитирай Първоначално написано от ZipFail
    Как може човек да го е страх да дигне телефона, понеже разбираш ли било непознат номер ? О.о
    Всичко може, когато си глупав и филмиран представител на женския пол.
    Welcome to the Jungle...

  22. #22
    Супер фен Аватара на Shia
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 665
    Щот не знаят какво да правят.Не е толкова голямо унижение да вдигнеш на непознат номер нали ти звъни като го гледаш,че е български дигаш,разбираш се и затваряш.
    Земи да се окаже(примерно) нейн познат,ама да няма как да й звъне от неговия номер и го напсува,какво правим ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си