.
Отговор в тема
Страница 1 от 18 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 438

Тема: А ти колко

  1. #1

    А ти колко

    набирания на лост правиш (не става дума за рекорд, а просто за обичайна тренировка) и уточнявай какъв точно вид







    IHR SEID AN DER REIHE
    fan of SHAKIRA

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Не правя.

  3. #3
    6-7 с широк хват, гърба ми е от по-слабите групи, а и едва от няколко седмици правя набирания, преди изобщо не съм правил

  4. #4
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 678
    Аз вече спрях да ги броя , защото ми омръзнаха и станаха лесни.
    Та правя набирания на края на тренировката и в серии докато се уморя...

  5. #5
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    Придържам се 3х7 за бицепс и широк хват 3х3
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  6. #6
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    За бицепс правя 3х4
    За гръб 3х3

    Никога не са ми били силна страна,поне на мен.
    DaughterOftheDevil
    CherryBell13 <3
    icebullet14 <3

  7. #7
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    набиране за бицепс... моля вии казвайте в прониран хват подхват или надхват. Иначе за да ви е по лесно аз правя 5х5 за гръб, не защото немога да направя 8 от един път а защото ме мързи :Д

  8. #8
    Ех как махнаха казармата...щехте да прави по 20 след като викнехте УВО

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от SolomonIceberg
    Ех как махнаха казармата...щехте да прави по 20 след като викнехте УВО
    fan of SHAKIRA

  10. #10
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Рядко ходя на лостове (главно карам колело и в даскало играя волейбол), но примерно доста пъти по 5 обикновени, като правя и други упражнения като кофички, там за гръб и така Не съм силен, но както казах - ходя рядко. Взехме си лост за вкъщи, но няма кой да го монтира, ако го сложим някакси ще започна по-често да тренирам на него.
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    467
    така е Максиме и аз съжалявам че махнаха казармата ...виж как от нас направи хора
    а иначе тези които не са ходили ,пишат глупости като кофички за гръб....
    вълк или куче,свободен или на верига..? въпрос на личен избор..

  12. #12
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 678
    Казармата само ви е размътила и развалила мозъците (osobeno по време на дядо ми )
    И какви ви 20 набирания от раз.

    Малко са , ако бяха най-широкия хват - може ,ама с войнишкия - слаба работа..
    Ама има нещо такова ,че в казармата задължително се правили по 18 набирания ...

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    467
    според теб 20 набирания от раз са много ???
    значи живеем в различни светове приятелю..или имаме различно разбиране за тренировка и сила
    а за казармата -не говори,ако не си бил там ..все едно аз да говоря за космоса...замълчи ,и само можеш да съжаляваш че не си минал оттам..
    между другото за отличен в казармата се правеха 12 чисти набирания ,а не 18
    вълк или куче,свободен или на верига..? въпрос на личен избор..

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от loveca777
    Казармата само ви е размътила и развалила мозъците (osobeno по време на дядо ми )
    И какви ви 20 набирания от раз.
    Що?
    Виждат ти се непосилна бройка ли, ханибале

    Цитирай Първоначално написано от loveca777
    Малко са , ако бяха най-широкия хват - може ,ама с войнишкия - слаба работа..
    Малко са, да.Аз толкова правя с 25 кг допълнителна тежест.Само да ме светнеш какъв е тоя "войнишки хват"?Щото аз се сещам за едно друго нещо - любимо упражнение на тийнейджъри и войници

    Цитирай Първоначално написано от loveca777
    Ама има нещо такова ,че в казармата задължително се правили по 18 набирания ...
    12 за отличен.Всяко едно направено "от-до".

  15. #15
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 678
    БЕ ВИЕ СТЕ МНОГО ЗЛЕ!!!

    ЧЕТЕТЕ ПО-ВНИМАТЕЛНО КАКВО СЪМ ПИСАЛ!!!!

    ТОЧНО ОБРАТНОТО КАЗАХ В ПРЕДИШНИЯ МИ КОМЕНТАР , ЧЕ 20 ОБИКНОВЕНИ НАБИРАНИЯ - НАДХВАТ , РЪЦЕТЕ НА ДЪЛЖИНАТА НА РАМЕНЕТЕ (ТОВА СА КЛАСИЧЕСКИТЕ ВОЙНИШКИ) НАБИРАНИЯ СА СЛАБА РАБОТА!!!

    По-време на баща ми са правили всички в казармата задължително по 18
    Който не е можел - докато не ги научил оставал да ги прави

    А аз правя над 30 набирания - ШИРОК ХВАТ , и всякакви други видове набирания на които не им знам имината ( като се набера широк хват - започвам да си местя тялото от едната ръка към другата и в края качвам рамото си над лоста и така..)
    Освен тово както казах набирранията ми станаха ЛЕСНИ и започнах да правя КОРЕМНИ , СИЛОВИ И се уча за задна , предна везна, флаг и офицерското превъртане
    С тежести не съм пробвал да се набирам , но правя кофички с 10 кг ка краката ми

  16. #16
    Супер фен Аватара на firstdiesel
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    село Горно надолнище
    Мнения
    1 545
    ти верно говориш като ловец, или лъжеш или няма никъв смисъл
    8-6-4-2-1-1-1-1-1-9

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    467
    Цитирай Първоначално написано от loveca777
    БЕ ВИЕ СТЕ МНОГО ЗЛЕ!!!

    ЧЕТЕТЕ ПО-ВНИМАТЕЛНО КАКВО СЪМ ПИСАЛ!!!!

    ТОЧНО ОБРАТНОТО КАЗАХ В ПРЕДИШНИЯ МИ КОМЕНТАР , ЧЕ 20 ОБИКНОВЕНИ НАБИРАНИЯ - НАДХВАТ , РЪЦЕТЕ НА ДЪЛЖИНАТА НА РАМЕНЕТЕ (ТОВА СА КЛАСИЧЕСКИТЕ ВОЙНИШКИ) НАБИРАНИЯ СА СЛАБА РАБОТА!!!

    По-време на баща ми са правили всички в казармата задължително по 18
    Който не е можел - докато не ги научил оставал да ги прави

    А аз правя над 30 набирания - ШИРОК ХВАТ , и всякакви други видове набирания на които не им знам имината ( като се набера широк хват - започвам да си местя тялото от едната ръка към другата и в края качвам рамото си над лоста и така..)
    Освен тово както казах набирранията ми станаха ЛЕСНИ и започнах да правя КОРЕМНИ , СИЛОВИ И се уча за задна , предна везна, флаг и офицерското превъртане
    С тежести не съм пробвал да се набирам , но правя кофички с 10 кг ка краката ми
    ами ..пак говориш за неща коиито не с ати ясни,баща ти най вероятно е служил в казармата когато и аз така че за отличен се правят 12 бр..и това е от към 45 година насам...освен ако не си син на Дънкан Маклауд
    вълк или куче,свободен или на верига..? въпрос на личен избор..

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    592
    Зависи за коя казарма става дума. В поделението, където баща ми е бил например, нормативът е бил 18 или 20.

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    467
    в армията на ( Народна) република България.,ФП нормативите за покриване във всички поделения бяха еднакви ..и важаха за всички
    освен баща ти да е служил в някоя друга армия,а не в Българската
    и нека не спорим за нещо за което ти си чувал,а някои като мен са се позанимавали известно време от живота си с него
    вълк или куче,свободен или на верига..? въпрос на личен избор..

  20. #20
    Момчета, казармените нормативи не са променяни от поне 35 години.
    Имаше изисквания към сержантския и офицерския състав, които бяха по-високи от войнишките.Ся, ако на някой баща му е бил във военна училище е друг въпрос.Или ако е кандидатсвал на вътрешноармейски изпит в МСРО(ма тва силно, силно ме съмнява - там набирания не искаха )

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    592
    Прав си, че ти си бил в казарма, а аз не съм, но аз съм прав в това, че поделения като това, в което е бил баща ми (пенсионер е вече), в България има по-малко от пръстите на едната ми ръка. Там нормативите са по-високи във всяко едно отношение, защото се водят "акули" (прощавай, терминът не ми е известен как е точно, но мисля, че бяха еквивалент на U.S. Navy Seals).

    Поздрави

  22. #22
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    1 710
    До 2-3 ги докарвам

  23. #23
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 678
    Цитирай Първоначално написано от navar
    Цитирай Първоначално написано от loveca777
    ами ..пак говориш за неща коиито не с ати ясни,баща ти най вероятно е служил в казармата когато и аз така че за отличен се правят 12 бр..и това е от към 45 година насам...освен ако не си син на Дънкан Маклауд
    Баща ми е на 50 години...
    Всички постове и стажове в казармата не е ли различно.
    Може да се бъркам с времената на дядо ми или да е преувеличил малко.
    Но казармата по време на дядо ми е била за ПРОМИВАНЕ НА МОЗЪЦИ .
    Командващите я лица са били пълни простаци - така обяснява дядо ми.
    Иначе и аз съм, за да има поне малко казарма и сега, че като гледам колко гейчета женствени се навъдиха на всякъде...

  24. #24
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 678
    Цитирай Първоначално написано от firstdiesel
    ти верно говориш като ловец, или лъжеш или няма никъв смисъл
    Истинските ловци са най-големите природозащитници , природолюбители, еколози , природоизпитатели!
    Макар че такива ловци вече са по- малко.
    -------
    НЕ ЛЪЖА, който иска да ми вярва и съм на 16 години още .
    ------------
    За дъртите - да не ми се хвалят с колко кг са се набирали във фитнеса .

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    467
    Цитирай Първоначално написано от 1n5ub0rd1na73
    Прав си, че ти си бил в казарма, а аз не съм, но аз съм прав в това, че поделения като това, в което е бил баща ми (пенсионер е вече), в България има по-малко от пръстите на едната ми ръка. Там нормативите са по-високи във всяко едно отношение, защото се водят "акули" (прощавай, терминът не ми е известен как е точно, но мисля, че бяха еквивалент на U.S. Navy Seals).

    Поздрави
    тва ще е някакво секретно поделение в БГ армията,ама толкова секретно че само баща ти знае за него еквивалент на морската пехота в БГ,по времето на баща ти -не ме засмивай..
    ясно е че хабер си нямаш от армията въобще,така че недей да пишеш врели некипели ,особено като си нямаш идея какви и кои са хората срещу теб

    а ловецо-искаш ли да се пробваш с някой от "дъртите" на лост,успоредка,клек,лег, тяга или каквото решиш
    вълк или куче,свободен или на верига..? въпрос на личен избор..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си