.
Затворена тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: Minecraft

  1. #1

    Minecraft

    Има ли начин да играя MINECRAFT напълно безплатно и online (multiplayer) ?? На доста места търсех и навсякъде е offline (singeaplayer)... или има някакви сложни обяснения :# (Трябва да отидеш в еди коя си директория и там да създадеш еди какъв си файл и после да изтеглиш 200 програми и после сичко си е е*ало майката) !! Моля дайте някакви лесни и прости стъпки ! Много ми се играе в сървар с други хора а не ми се дават 30 лева да си я купя, а и нямам кредитна карта! В момента съм изтрил изцяло играта..поне така мисля ! Разчитам на вас да дадете някаква идея ! :)

  2. #2
    Супер фен Аватара на MrCreeper
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 122
    Пиши по скайп :d3st0y3r
    Имам 1.6.6 сървър.
    Don't hate the hacker,
    hate the code!

  3. #3
    Пратих ти заявка !

  4. #4
    Тегли това .h.t.t.p.:././w.w.w.m.e.d.i.a.f.i.r.e.c.o.m./.?.4.m.9.2.r.a.h.4.e.u.j.c.o.w.c. отваряш файла на име MinecraftSP Даваш force update изчакваш докато се упдате и влизаш се така може да ти дава грешки като пускаш MinecraftSP ( цъкай докато не те пусне)


    За да оправиш линка само махни точките където трябва ти ще видиш каде!

  5. #5
    влезте в Minecraft, изберете Multiplayer от главното меню, щракнете върху бутона Add Server и въведете IP или уеб адреса на този сървър (Hypixel, Cubecraft, Skycade, Minecraft Techbigs)

  6. #6
    Аватара на petoff
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    6
    Това още ли се играе?
    Veni, vidi, vici

  7. #7
    Всеки може да изтегли minecraft мод в aptoide приложение

  8. #8
    Аркадно приложение / игра Master of Minecraft (Pocket Edition) беше пуснато на - Mod Launcher v2.2.2 APK open 1562928909. Изтеглете MoD и Master of Minecraft (Pocket Edition) Инсталирайте Open Master Mod Launcher v2.2.2 APK файл (24.42 MB) .Отключване на мина (Pocket Edition) Основна версия 2.2.2 v2.2.2 за Mod Launcher.

    https://apkink.com/de/master-for-minecraft-launcher-mod

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си