.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 56 от общо 56
  1. #51
    Мега фен Аватара на Priceless
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Варненска чайка
    Мнения
    4 599
    Не съм чела предишните коментари, стига ми, че прочетох цялата история. Та според мен си прекалила. Той не те харесва и ти го е казал, но ти не си разбрала от веднъж. Затова като си качила снимка на блока му в фейсбук ( ?!?!?!?!??!?! ) е реагирал така. То е като с животните, докато не бъдеш груб с тях и ясно не им покажеш, че не ги искаш ... те не си тръгват. Просто се стегни и продължи напред, но за в бъдеще знай, че момчетата не са длъжни да те харесват и ако не те харесват не можеш да направиш нищо по въпроса освен да си вдигнеш главата и да продължиш напред. Не да се унижаваш с какви ли не глупости, снимки, скайпове и т.н.
    Не ми пука за мнението на обществото, шото за мене едва ли му пука на някой от обществото ; ))

    Hilary_


    КФ'О КЪТ ГЛААТА МИ Е ПРОСТЪ, НАЛИ УГЪВАМ ЛОСТЪ..!!

  2. #52
    Мега фен Аватара на nepowtorima
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    ^___^
    Мнения
    3 549
    Абе ей момиче.. от къде си паднала?? Защо така си се унижавала. Толкова ли е нямало друг начин да постъпиш с него, а си правила такива.. детински глупости. Осъзнай се!! Ти не знаеш ли, че всяко момче иска то да ухажва момичето, той да я гони, той да и казва, че я обича. И доколкото разбирам тая твоя приятелка ти е дала тая напразна надежда, че те харесвал тоя. И ти от там си си дала надеждата, че ще се получи тъй като вярваш на някакви измислици на приятелки, които се опитват да ти донесат радост, но всъщност ти съсипват живота!! Не е трябвало нито да му казваш, че го обичаш, нито да го псуваш и т.н. Ти си си дробила тая попара, ти ще си я сърбаш!!! Продължи си живота и се надявам, че със следващото момче /което и да е / няма да постъпиш и с 1% от всички тея глупави и детински постъпки!!

    ~ ` всяка минута, в която сu тъжен,
    губuш по една мuнута щастuе..
    ♥♥

  3. #53
    Лелее Доста жалка гледка. УЖАС !!!!
    "Абе не моа се запра"- е за тебе ... защо като виждаш че момчето не те иска има си основателна причина, а ти продължаваш. Нахална си и си жалка. Поне така изглежда отстрани. Земи се в ръце и го забрави както ти е казала приятелката ти. Няма смисъл да ходиш по него. Доста глупаво е да обиждаш човек, да водиш "войни", да слагаш някакви снимки и да се вкарваш у филми и веднага след това едва ли не не му падаш на колене да му се молиш за прошка и тем подобни. Е няма как да стане. Има само една възможност: СПРИ !! 8ми клас няма как да си открила момчето на живота ти Смешно е просто колкото и да не вярваш. Дано да си прочела всички коментари които ти пишат хората. Трябва да го забравиш. Трябва да спреш да искаш да си с него. Може просто ей така да си го харесваш Айде успех и мила излез от този филм, крайно време е

  4. #54
    Здравей.Ще се съглася,че трябва да си ми върнеш и на мен 3-те минути.Историята ти има начало и среда но ти сама трябва да напишеш края и.
    Би трябвало да разбереш,че несподелената симпатия (тук няма да напиша любов защото за теб ''любов'' е твърде непозната дума) е унижаване от страна на харесвача..Да ще кажеш,че за ''любовта'' няма граници,но за нахалството има.Мисля,че момчето се е държало твърде мило с теб и това,че те е напсувал не те прави жертва.Направо е трябвало да ти бие шута ..Щом един човек не иска да е с теб остави го намира..Ти го ''обичаш'' но той теб-не.Разбери,че ти не си достойна дори да му бъдеш добра приятелка щом си толкова настоятелна..Жалко,много жалко!
    Усмихни се на деня,за да ти се усмихне и той!!! [sunn]

  5. #55
    Забрави го,не се занимавай с него,не виждаш ли,че не иска да има нищо общо с теб . .

  6. #56
    Цитирай Първоначално написано от icebulllet14
    даа в 8 клас си срещнала момчето на мечтите си ... единствения и неповторим принц на бял кон ... въпреки че на мен ми се струва, че по-скоро си срещнала магаре, яздено от поредния Бай Ганьо ... айде, не се вкарвай толкова във филма, не е последния кретен на света, има още много такива спокойноо
    Ааа тва ме разбии ...

    По темата: И в моя живот има момче, което може би обичам .. казвам го така, защото съм малка 6 за 7-ми клас .. За мен той си е моето момче , имам чувството, че на него мога да кажа всичко , при него се чувствам сигурна , а когато ходеше преди време с едно момиче болката беше неописуема , а сега като гледам колко много момичета го заобикалят .. просто имам чувството, че нещо в мен умира .. но както и да е аз съм малка и може би тва е просто увлечение (беше несподелено) .. да се върнем към темата - трудния начин да го забравиш е да се оставиш на течението и може би малко по - лесния като излизаш с приятелки , забавляваш се, ходиш по дискотеки и като тръгнеш с друг. Но по - горе ти го казаха .. жалка си като ходиш пред блока му, чакаш го, надяваш се да го видиш , но и той е един шибан келеш щом те псува за това, че го обичаш .. !!
    Сълзите ще си скрия маската на щасливо момиче ще си сложа болката и любовта ще отричам ще съм щаслива външно а отвътре ще плача ..

    ЖЕНСКО СЪМ !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си