.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    колан за отслабване има ли ефект ??

    коланите за отслабване помагат ли за плоско коремче ?? имам корем и искам да го махна да имам плоско какво бихте ме посъветва ли ??
    мерси предварително !!

  2. #2
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    С мързел нищо не се постига,а този колан е за изключително мързеливи хора
    Прави коремни преси,върти обръч,бягай ... Също така може да прочетеш някоя статия за намаляване обема на стомаха,защото има хора,които нямат мазнинки в тази област,но пак имат стомахче,а това се дължи на неговото разширяване.
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  3. #3
    За неопреновите колани ли питаш или за онези, които "вибрират" ?

  4. #4
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Една приятелка има вибриращ колан и каза, че й е помогнало да си свали излишните "сладкости" от определени трудни места, но е съчетала с диета и тичане . Аз също имам такъв, но не мога да се хвана да го използвам редовно. А и в началото супер много ме сърби като си го сложа и започна да " тренирам" с него. След няколко пъти вече не е така.
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  5. #5
    Супер фен Аватара на millmii
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 027
    Аз лично не съм ползвала, но леля ми има такъв вибриращ със сауна ефект . Честно казано не е много доволна ..
    Не можеш да изтриеш човек от мислите си, когато сърцето ти не го пуска ..!!

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Sofiq
    Мнения
    119
    аз ползвам такъв.. вече месец и нещо.. но правя и по 600 коремни на ден.. и 3 пъти в седмицата тичам... да ти кажа определено прави нещо.. ноо си трябват много усилия

  7. #7
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Забелязвам че ефект от него имат само тези, които в същото време и спортуват .... И баба има такъв колан ... единcтвеното за което и помага е да я кара да ходи по често до тоалетна ...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от elinchica
    аз ползвам такъв.. вече месец и нещо.. но правя и по 600 коремни на ден.. и 3 пъти в седмицата тичам... да ти кажа определено прави нещо.. ноо си трябват много усилия
    Не знам много много ще ме послушаш ли ама както искаш . По -добре не ги прави толкова много коремни. На мен не ми помогна особено примерно няй-много 200 за 2-3 седмици и вече коремчето ти е плоско

  9. #9
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Абе вие добре ли сте 97 набор с колани за отслабване ?!?!?! Тва е направено за дърти хора.На 13 години с колани за отслабване Просто излез да тичаш майка му стара и не яж в Мак Доналдс!И не,не мисля,че помагат особено...
    DaughterOftheDevil
    CherryBell13 <3
    icebullet14 <3

  10. #10
    това че съм написала стели97 не значи че съм на 14 ..... на 17 съм

  11. #11
    Не се лъжи. Ходи да бягаш от време на време. Не само ще отслабнеш но и ще се чустваш добре. Яж повече плодове. Например заменяй шоколада с череши, портокали, кивита и т.н. Пий повече вода. Това е от мен : )) Пожелавам ти успех ;*

  12. #12
    Не естествено.. прави кардио и ограничавай храната. По-добре да дадеш 100лв. за карта в плувния басейн, отколкото за тази вибрираща глупост. Казвам ти го от личен опит.

  13. #13
    Познавам едно момиче,което имаше такъв колан със сауна ефект и определено не й помогна

  14. #14
    Супер фен Аватара на magiie
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    1 112
    Точно за корема не го ползвай този колан..
    Лекарката ми каза, че от тези вибрации, на един мъж единия му бъбрек се преместил до другия.. За това според мене прави коремни преси и спазвай някаква диета..
    Just be yourself!

  15. #15
    Пробвай някоя диета, малко упражнения. Може да си дръпнеш от нета. Тия колани нямат особено голям ефект. При някои хора изобщо нямат. А ако имат е само временен и може да стане и по-зле. Майка ми си овиваше корема с прозрачно фолио и имаше по-голям ефект от тея колани, които не са много евтини.
    Цитирай Първоначално написано от FlashMX
    Аз най се кефя на Лъвовете... Няма човек който да познавам да е лъв и да е некъв тъпанар, злодей или нещо от сорта.
    marto98 написа:
    не съм циганин ве а и ко кат съм 98 ? иначе ся детето в корема на прияталката ми нема ли да умре????? нали кат пиеш ескапел умира и пикае кръв после ????

  16. #16
    Аз имам такав колан, не вибрира. Ако искаш да си свалиш излишните тластинки от корема ходи 3-4 пъти на седмица да тичаш. Обелчи се добре. Например с теиска над нея колана и отгдре елече яки сл и т.н. Ска4аното на въжи също помага .. УСПЕХ

  17. #17
    Хапчета за отслабване - https://acaiberry900.com Благодарение на тези малки капсулки отслабнах с цели 6 кг в първия месец, а в следващия с общо 8кг.

  18. #18
    Голям фен Аватара на ОР
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    933
    Ако си дебела - не

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си