Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her
Цитирай Първоначално написано от CherryBell13
Аз на такива им викам к**ви.
Наричаш к***а момиче, което знае какво иска и нещо по-важно - как да го постигне? Момиче, което има нужди и не иска връзка?
Пф. Не може всички да си играем на шикалки, да гледаме срамежливо и да чакаме момчето да направи първата крачка, а когато я направи, да почнем с правенето на недостъпни или "Не съм готова, ако ме обичаш, ще ме чакаш". При което момчето съвсем разбираемо търси секс другаде, а ние да изпадаме в истерия и да пишем теми по форумите, в които всички нареждат пича, а ние затваряме темата и си лягаме доволни, че сме оплюли този мизерник и се радваме, че не сме му "пуснали", щото, видиш ли, не го заслужавал.
Какво толкова трябва да е направил, че да заслужи да си отвориш краката, е съвсем друг въпрос.

На момичето й се е правило секс, видяла го е, харесала го е, замъкнала го е у тях. Какво лошо има? Откога сексът трябва да е на свещи, с тиха музика и с шепнене на "Обичам те"?

Успокойте се малко и спрете да лепите етикети.

++++++++