Цитирай Първоначално написано от koshtramba
Цитирай Първоначално написано от TeenSpirit
Koshtamba, не всички имаме кумири.
Наистина от спора смисъл няма.
на две съвсеем крайни мнения сме.
Съгласна с теб само за това, че наистина някой по-пълни момичета не се обличат подходящо.
Тогава защо направи темата?

Smirnoff, както доброто е добро по необясними причини, така и слабото е добро по същите тези. Калокагатия, кво да се прави.
А ти щом задаваш този въпрос... задай си въпроса колко пъти си искала да изглеждаш по-слаба? И сега си отговори? Истината е някъде там!
Задавала съм си този въпрос доста рядко. Спортувам, тичам, правя упражнения, чувствам се добра така. и се старая да се храня здравословно. Не от мерак за отслабване, а защото ми доставя удоволствие да спортувам.
Ама дай да се застрелям, щото имам едър кокал, както и баща ми.

Просто коментарите ви са гадни, отправени към пълните хора. Както каза TeenSpirit пуберите лесно се влияем от негативни коментари, от чуждо мнение и т.н.
Избирайте си думите по - добре. Не всички са с манекенски мерки.

И аз пак не получих добър отговор. Подкрепяте каузата "слаби и фини" без няква представа защо точно. Единствените ви доводи са, защото са по - харесвани. Елементарно е т'ва просто.