.
Отговор в тема
Страница 3 от 72 ПървиПърви 12345671353 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 1800
  1. #51
    Здравейте,
    имам записан час при един татуист след няколко дни и искам съвет от вас относно самото татуиране.Аз вече имам една татуировка ,но сега ще си правя друга и едвам се вредих.Както и да е- въпросът ми е в това дали ми пречи да си направя татус ,това,че в момента съм на антибиотик и ще го пия още 10 дни.Лекувам стрептокок в гърлото,който ми докара ангина в момента нямам оплаквания,освен кашлица, но пия АБ.Дали това според вас е пречка..Ще бъда искрено благодарна,ако някой ми отговори или е имало някой в моето положение.....Не е кой знае какъв проблем,но съм страшно запалена по татусите, а трудно се вредих

  2. #52
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Лично според мен няма проблем, но все пак кажи на татуиста си

  3. #53
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Айде и аз да поискам едно съветче. Много ми харесва това, което съм си написала в подписа. Започнах да си мисля дали не мога да си го татуирам, но то е дългичко. Не ми се ще да се вижда много, защото така се случи, че професията ми предначертава общуване с по-консервативни хора занапред ( уча право ). Та , ако някой има идейки къде би стояло добре, да дава от сърце
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  4. #54
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Можеш с много малък шрифт да го напишеш от вътрешната страна на бедрото,на китката от вътрешната страна,но малко по-нагоре..
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  5. #55
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    На бедрото не ме кефи
    А пък на китката ще се вижда през лятото като съм с къс ръкав.
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  6. #56
    Супер фен Аватара на divacheee
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    ...
    Мнения
    1 357
    Josefinne може да си го направиш примерно на това място http://woman.hotnews.bg/static/uploa...r%20Tattoo.jpg .. с по-дребен шрифт.. не мисля, че ще ти пречи в работата

  7. #57
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Ребра, плешка, гръб, кръст, под гърдата надолу, върху стъпалото... облечи си най - изрязаният потник и къса пола, с която би отишла на работа и виж кое остава покрито. И моята работа ще изисква строго облекло, но една риза и пола скриват всичко

  8. #58
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    Както каза divacheee, само че по-надолу мисля, че ще стои много добре.
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  9. #59
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Цитирай Първоначално написано от mimsssssss
    под гърдата надолу
    Ей това е яко място , мерси . Не искам на гърба защото 1во там имам идея за един феникс и второ искам да си го виждам надписа.
    Ето го и феникса
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  10. #60
    От доста време обмислям варианта да си направя татус, един, на прасеца, отзад. Измислил съм го точно какъв е, 11 думи. Чудя се единствено на колко реда да е и какъв шрифт. Моля някой да ми предложи някъкви по-завъртяни шрифтчета и ако може да ме ориентирате за цената на това удоволствие. Става дума за град Бургас.

    Благодаря предварително.

  11. #61
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    В първото мнение на страницата съм пуснала сайт за шрифтове. За цената зависиот татуиста и той как е свикнал да работи. В Бургас мисля, че ще е по - евтино, да речем 50лв.

  12. #62

  13. #63
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    ^ мне
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  14. #64
    ОБОЖАВАМ ГИ ! х333333
    Много , много искам , но мама не дава ;дд ще изчакам още две годинки и ще си направя ^^
    Харесвам татуси , които значат нещо , а не да искаш тату и да си направиш нещо безсмислено.

  15. #65
    Супер фен Аватара на Thrombocyte
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    1 547
    Засега имам 3 на дясната ръка, но до 12-ти клас смятам да стане цял ръкав. Комплексен, а не с един мотив.
    Respect my authoritah

  16. #66
    Може ли да ми предложите някакво по-малко цвете?Нещо такова Искам и на същото място да е.

  17. #67
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    какво значи по - малко? направи си го на пейнта смален формат и готово... ти изобщо знаеш ли кво е тва цвете, символиката му, или просто искаш ей така цвете

  18. #68
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от mimsssssss
    Да, тва е яко "тя вярва, той лъже" ама е грубо... иначе Ивка го беше написала, не знам идеята нейна ли е
    идеята не е моя, от някъде го бях видяла, ама е супер яко!

    аз да попитам, т.к. гледах един сериал където правеха татуси, ама не с игли, ами с някакви бамбукови пръчки или нещо подобно, та на тоя човек му отказа черния дроб. като вкарват мастилото то във вените ли отива или е само под повърхностния слой на кожата?
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  19. #69
    Супер фен Аватара на Sasha2k8
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    San Benedetto del Tronto, Italy / Sofia, Bulgaria
    Мнения
    1 388
    Преди два месеца си направих татуировка на кръста. И сега съм в процес на обсъждане с мама за следващата
    Voglio passare il resto della mia vita con te...




  20. #70
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Иве, т'ва с бамбуковите знам, че Анджелина Джоли си ги прави така и снимки на процедурата съм и гледала. Ами мисля че и мастилото беше отровно и както викаш ти, влиза в кръвта и става инфекция. Абе не си е игра работа, те го правят повече за адреналин, защото знам че е адски болезнено вкарването на мастилото.

  21. #71
    Аватара на HiddenSmile
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    82
    супер тема =D> за моя първи татус обмислям проекта вече повече от година,остава само да навърша 18, защото родителите ми са консервативни и естествено няма да се приеме добре Но и не бързам, защото съм сигурна, че искам точно това и рано или късно ще го направя,а и без това чакам вече година и половина,още малко няма да е проблем
    Иначе и аз имам един въпрос понеже мястото, което съм избрала е под ребрата вдясно, но се притеснявам дали в бъдеще(при бременност примерно) татусът би могъл да се деформира толкова, че да заприлича на .. абе боклук общо взето

    ~ще следя темата с интерес
    Шофирай разумно! Това е отгворност, а не гъзария. Заслужава ли си за няколко секунди адреналин да погубиш живот - НЕ, крайно време е да го осъзнаеш. Ти, твоите приятели, познати, всички... защото може да се случи на всеки!

  22. #72
    Голям фен Аватара на UniCoWN
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    824
    Ако е на място, където при бременност корема се разтяга /отстрани/ много ясно, че ще се разтегне, но ако след като родиш си върнеш обичайното тяло няма да имаш проблем. Все пак не е толкова фрапираща деформацията.

  23. #73
    Голям фен Аватара на dami666
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    511
    Имам 2 татуса аз,есента мислех да ходя да ги повторя и коригирам,че са поизбелели и да им добавя още някои неща..но май пролетта е по добре като гледам,да.
    Believe in yourself.

  24. #74
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Цитирай Първоначално написано от HiddenSmile
    супер тема =D> за моя първи татус обмислям проекта вече повече от година,остава само да навърша 18, защото родителите ми са консервативни и естествено няма да се приеме добре Но и не бързам, защото съм сигурна, че искам точно това и рано или късно ще го направя,а и без това чакам вече година и половина,още малко няма да е проблем
    Иначе и аз имам един въпрос понеже мястото, което съм избрала е под ребрата вдясно, но се притеснявам дали в бъдеще(при бременност примерно) татусът би могъл да се деформира толкова, че да заприлича на .. абе боклук общо взето

    ~ще следя темата с интерес
    Не смятам че ще имаш проблем на ребрата, ако качиш в нормата килограми. Майка ми е качила 6кг през бремеността си с мен, а сестра и, която и е близначка и са с еднакво телосложение е качила над 40кг. Просто си зависи каква ти е структурата и колко ще качиш. Аз когато съм качвала и сваляла в рамките на 10кг съм нямала проблем с татус.

    п.п. иначе това за обмислянето е доста добро, аз имам десетина татуса в проект от 2 години и все ми идват нови идеи. А за родителите да ти кажа, това че ставаш на 18 те няма да са по - малко консервативни

  25. #75
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Цитирай Първоначално написано от dami666
    Имам 2 татуса аз,есента мислех да ходя да ги повторя и коригирам,че са поизбелели и да им добавя още някои неща..но май пролетта е по добре като гледам,да.
    И есен и пролет, все е добре. Лятото кожата е най - открита, а зимата най - навлякана, ама другите 2 сезона са си баш. отивай сега септември - октомври

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си