.
Отговор в тема
Страница 4 от 72 ПървиПърви 123456781454 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 1800
  1. #76
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    HiddenSmile, виждала съм татос на корема на жена, която си го е направила 2 месеца преди да разбере, че е бременна и вече със син на 5-6 годинки и си е нормален. Не знам дали не се е разширил малко, но определено не е накъсан и не изглежда зле.

    А така чаканите 18, няма да те направят по-голяма, а просто по-отговорна към закона.
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  2. #77
    Супер фен Аватара на DesireToFire
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 252
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF
    Цитирай Първоначално написано от mimsssssss
    Да, тва е яко "тя вярва, той лъже" ама е грубо... иначе Ивка го беше написала, не знам идеята нейна ли е
    идеята не е моя, от някъде го бях видяла, ама е супер яко!
    КИРИЛИЦА.
    miminko.
    If ya don’t give a shit ya getcha’ hellyeah
    Throwin’ fists in the pit ya getcha’ hellyeah
    Think you’re fuckin’ with this well hell no.
    Balls, volume, strength getcha come on

  3. #78
    Аватара на HiddenSmile
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    82
    Хах, не сте ме разбрали правилно или по-скоро аз не се изразих добре. Пределно ясно е че дали си на 17 или 18 общо взето е едно и също за пред родители и за това "колко голям се чувстваш", просто след като си имам годините ще мога да го направя въпреки че родителите ми ще са хм 98% против Мисля, че достатъчно време съм го обмисляла и след като за този период не съм си променила мнението и все още съм напълно убедена, че искам точно този татус - само времето ще покаже кога точно ще го направя Притеснявах се за мястото, защото не съм срещала жена прекарала бременност и с татус в тази област - благодаря за отговорите
    Шофирай разумно! Това е отгворност, а не гъзария. Заслужава ли си за няколко секунди адреналин да погубиш живот - НЕ, крайно време е да го осъзнаеш. Ти, твоите приятели, познати, всички... защото може да се случи на всеки!

  4. #79
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    ^ А ти какво ще си правиш? И кога смяташ, защото сега не е много подходящо...

  5. #80
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    някой може ли ориентировъчно да ми каже колко би струвала една такава татуировка http://prikachi.com/images/370/3720370Q.jpg

  6. #81
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    Зависи от града, от студиото.. Отиваш, показваш и питаш на място..
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  7. #82
    Супер фен Аватара на Sarafina
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 025
    Хехе Моята тема

    Искам на китката, ама малко по-долу от вътрешната страна на ръката лапи. Имах много снимки, ама нещо не съм ги прехвърлила на лаптопа. Примерно лапа на вълк или котка...

    Макар че и тези много ми харесват:



    Тях примерно на плешката ли се казва...
    И един надпис - толкова много съм си харесала, но дали ще е на английски, испански, френски, италиански, арабски или персийски, не знам... има време. Знам със сигурност, че не искам нищо на китайски...

    Цитирай Първоначално написано от marin4itu
    А така чаканите 18, няма да те направят по-голяма, а просто по-отговорна към закона.
    \/
    Последно редактирано от mr_teatime : 08-05-2016 на 12:06

  8. #83

    Здравейтее !

    Напоследък обмислям да си направя татоо феникс на ръката от към китката, но в нета не намирам хубави шаблони а и не ми се иска да е обърната наобратно нз... ако някой е намерил някоя хубава страничка с фениксчета татоо нека да каже мерси многоо ! Лек ден на всички!

  9. #84
    Някой може ли да ми намери тату на бедро със някакви завъртулки, ноти, звездички

  10. #85
    Супер фен Аватара на Sarafina
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 025

    Re: Здравейтее !

    Цитирай Първоначално написано от fiorelkaaa
    Напоследък обмислям да си направя татоо феникс на ръката от към китката, но в нета не намирам хубави шаблони а и не ми се иска да е обърната наобратно нз... ако някой е намерил някоя хубава страничка с фениксчета татоо нека да каже мерси многоо ! Лек ден на всички!




    http://www.rankmytattoos.com/picture...hoenix-tattoo/

  11. #86
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Цитирай Първоначално написано от maldini
    някой може ли ориентировъчно да ми каже колко би струвала една такава татуировка http://prikachi.com/images/370/3720370Q.jpg
    Само не разбирам как директно от нета може да видиш нещо и да искаш същото, та даже и на размер. Ама ваша си работа - ориентировъчно 100лв. Ама аз както си правя редовно, примерно ще ми вземат 50лв. Зависи от града, от човека... от теб.

    fiorelkaaa и Bebee66 на първата страница съм пуснала сайтове, потърсете в тях, темата за това е направена... поне си правете труда да прочетете първият пост!

    Sarafina
    ти хубаво си знаеш надписа какъв искаш да е, ама само недей вика китайски, че сигурно ако ти посоча някой канджи и било то японски, китайски или нещо друго, няма да го различиш. Френския и английският не се различават от нищо освен произношение и частиците за ж.р. и м.р. Направи си го на език, който знаеш, за да няма гафове после и вместо "Обичай" да пише "Пепси с лимон".

  12. #87
    Супер фен Аватара на pitfall
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Самоков/София
    Мнения
    1 200
    Здравейте и от мен. Аз окончателно се реших за татус, ще е от лявата страна на реброто - 4-5-то от долу на горе, татуса ще е малък, вече знам точно как ще изглежда, не ме интересува колко ще боли, ще го понеса
    Единствено ако можете да ме ориентирате за някое студио в София, ще съм ви много благодарна. Вече имам впечатления за едно на Витошка, но ако ми предложите някое друго, където знаете, че се работи добре, няма да е лошо. Мерси предварително.
    Аз ще ти говоря тихо,
    да ме чуеш само ти.
    За мъничко до мен се спри.


  13. #88
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Според мен е по - добре някой твой познат да ти покаже свои татус, да видиш как е направен и ако е качествен, да ти предложи студиото. Защото тука във форума всеки ще предложи там където е бил

  14. #89
    Супер фен Аватара на pitfall
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Самоков/София
    Мнения
    1 200
    Проблема е в това, че нямам много приятели с татуси, да не кажа нито един ...
    Аз ще ти говоря тихо,
    да ме чуеш само ти.
    За мъничко до мен се спри.


  15. #90
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Темата е актуална, все някой ще отговори Аз мога да ти кажа заз Благоевград и Стара Загора... А какво ще си правиш точно ?

  16. #91
    Цитирай Първоначално написано от pitfall
    Здравейте и от мен. Аз окончателно се реших за татус, ще е от лявата страна на реброто - 4-5-то от долу на горе, татуса ще е малък, вече знам точно как ще изглежда, не ме интересува колко ще боли, ще го понеса
    Единствено ако можете да ме ориентирате за някое студио в София, ще съм ви много благодарна. Вече имам впечатления за едно на Витошка, но ако ми предложите някое друго, където знаете, че се работи добре, няма да е лошо. Мерси предварително.
    Като цяло ребрата болят най-много!Кожата е много тънка и супер близко до самото ребро.Smokov tattoo е най-доброто студо в София.На мен ми го каза един приятел,когато си търсех.Цените са малко по-високи,но определено си заслужава.Още като видиш мястото отвън ти става ясно,че е добро.НЕ е мизерно като повечето студия.
    пп.Спец. за 2те места на Витошка не ти ги препоръчвам.

  17. #92
    Мерси много !.. да не съм прочела първия пост, сега ще видя.. Лека вечер на всички

  18. #93
    Супер фен Аватара на Sigrina
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 572
    Цитирай Първоначално написано от YouAteMyHeart
    Цитирай Първоначално написано от pitfall
    Здравейте и от мен. Аз окончателно се реших за татус, ще е от лявата страна на реброто - 4-5-то от долу на горе, татуса ще е малък, вече знам точно как ще изглежда, не ме интересува колко ще боли, ще го понеса
    Единствено ако можете да ме ориентирате за някое студио в София, ще съм ви много благодарна. Вече имам впечатления за едно на Витошка, но ако ми предложите някое друго, където знаете, че се работи добре, няма да е лошо. Мерси предварително.
    Като цяло ребрата болят най-много!Кожата е много тънка и супер близко до самото ребро.Smokov tattoo е най-доброто студо в София.На мен ми го каза един приятел,когато си търсех.Цените са малко по-високи,но определено си заслужава.Още като видиш мястото отвън ти става ясно,че е добро.НЕ е мизерно като повечето студия.
    пп.Спец. за 2те места на Витошка не ти ги препоръчвам.
    И аз с две ръце ти препоръчвам студиото на Смокови! Много са добре и двамата, който и да избереш, няма да съжаляваш! Чакаме да покажеш после, какво си си направила :Ь

  19. #94
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Марина, при Иво на завоя срещу американския, за гълъб на глезена, колко ще ми вземе дали имаш идея? ии изобщо мога ли първо да ида да се консултирам с него, смисъл имам въпроси, искам да питам, обаче дали мога? смисъл трябва ли да ме е срам или нещо такова?
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  20. #95
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Хаха, няма от какво да те е срам. Аз там си пробих езика и веждата, ама момчетата са си О.К. Отиваш, сядаш и питаш каквото те интересува. Обикновенно са няколко човека, може да видиш и татуиста в действие, което е още по - добре. А за пари при него нищо не мога да ти кажа, ама за глезена мисля че към 60-80лв ще ти вземе, аз при него още не съм си правила другата година.

  21. #96
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Редактирах първият пост и добавих символиката на цветята и животните. За начало слагам тях като най - обширна група, след това ще добавя и други неща. Надявам се да влезнат в полза на някой при избора му.

    Цитирай Първоначално написано от mimsssssss

    Символика

    Цветя:
    бегония - мечтател;
    божур - предпазва от лоши очи, уроки, магии;
    бръшлян - всеотдайна любов, вярност, приятелство и чувства;
    бяла роза - чар, невинност;
    гербер - любов, която се разкрива истински;
    гергина - достойнство, елегантност;
    гладиола - щедрост
    жасмин - любезност;
    здравец - здраве, радост, дълголетие;
    зюмбюл - радост;
    иглика - предпазва от лоши очи, магии, символизира, че младоженците са си ''лика-прилика'';
    ирис - вяра, мъдрост, доблест, обещание, надежди и мечти;
    кала - величествена красота;
    карамфил - страст, предана любов;
    лале - символ на перфектната любов: споделена любов;
    лилия - цвете на кралете и украшение на девствеността, символ на целомъдрието и на свещените връзки на брака;
    лимонови листа - дълготрайна любов;
    люляк - първи любовни трепети;
    маргарита - непринуденост, невинност, вярност;
    момина сълза - скромност, завръщащо се щастие;
    нарцис - уважение;
    невен - моминско и невестинско цвете, предпазва от злини, магии, уроки;
    незабравка - вярна любов, безсмъртна надежда;
    омайниче - силна любов-омая;
    оранжева роза - страст;
    орхидея - любов и уважение;
    перуника - омагьосваща любов;
    розова роза - съвършено щастие;
    синчец - смирение, справедливост, нежна любов, преданост докрай;
    теменужка - вярност;
    трендафил - хубост, радост, младост;
    фрезия - невинност, красота и чувства;
    хризантема - вярност, но не е цвете, подходящо за сватбен букет, защото легендите го свързват с траура;
    червена роза - силна любов, нежност;

    Животни:
    Лъв - В митологията на много народи в Африка и Азия той е символ на висшата божествена сила, знак за мощ, власт и величие. Приема се, че лъвът олицетворява и ума, великодушието, доблестта, справедливостта, гордостта, победата, бдителността и храбростта. Лъвицата пък е символ на майчинството и въплъщение на сладострастието.
    В будизма лъвът показва храбростта, благородството и постоянството. Смята се, че той ще донесе на своя притежател много щастие и късмет. В Китай той е едно от четирите животни, олицетворяващи идеите на властта.
    Често фигурира в гербовете на различните народи. Изобразен върху тялото, царят на животните символизира твърдост, спокойствие и благоразумие.
    Леопард или пантера - Образът на леопарда е символа на богинята на плодородието. Татуировка с това животно помага на човека да бъде силен, бърз и повишава неговите рефлекси.
    Вълк - предводителя на бойната дружина или на родоначалника на племето. Той е и знакът на богът на В митологията на много народи в Европа и Северна Америка образът на вълка е символ на войната. При индианците вълкът олицетворява света на мъртвите, а за римляните и египтяните той е символ на доблест. Татуировка с изображението на вълк е препоръчителна за хора, свързани с ръководни длъжности.
    Орел - Той е символ на устремения дух. В египетските йероглифи фигурата на орела означава начало, ден, живот. Символизира въздуха и огъня. Олицетворява така също безсмъртието и е въплъщение на божествената любов, проявена на земята. Орелът в света на птиците и играе същата роля, каквато лъвът на земята - той е "господарят на небесата". Татуиран, той гарантира дълголетие.
    Сова - Тя е противоположността на орела символизира тъмнината и смъртта.
    Тигър - Татуировка с глава на тигър символизира жестокост и ярост. Хората, които имат такава рисунка, обичат битките. Обикновено тя се изобразява на гърдите или пък на плещите.
    Дракон - Почти във всички митове той е свързан с плодородието и женската сила. Много богини на смъртта са изобразявани във формата на дракони. В Африка и Индия змеят е свързан с богатства и съкровища. Смята се, че татуиран, той носи късмет и власт на своя притежател. Обикновено дракон избират непоправимите оптимисти, които обичат предизвикателствата.
    Феникс - Той е символ на безсмъртието, вечното обновление и възраждане. Татуираният феникс е знак за търсеща личност. Човекът, избрал възраждащата се от пепелта птица, иска да започне на чисто.
    Делфин - Той символизира свобода, благородство, любов и удоволствие. Обикновено предупреждават моряците за предстояща опасност. Затова и татус с делфин пази от злини.
    В християнската символика делфинът е свързан с образа на Исус Христос като творец и спасител на човешкия свят.
    Риби - Те са олицетворение на плодовитост, изобилие, сексуално сила, мъдрост, а така също и на равнодушие. В Индия и Китай те са символ на раждането. Татуирани риби са знак за вяра и чистота.
    Маймуна,Слон - мъдрост
    Мечка - символ на късмета и на незнанието
    Сокол - воинственост
    Шаран- слелост,издръжливост
    Паяк - символ на безкрайноста на времето и на съзидателната сила Пеперуда - символ на душата и на безсмъртието
    Прилеп - дълголетие, щастие и тайнственост
    Орел - Дущевно извисяване
    Бик - символ на плодовитостта
    Дракон - сила и могъщество
    Пчела - работа и ум
    Делфин - символ на добрите дела и на спасението
    Змия - познание и мъдрост,понякога е символ на злото
    Еднорог - непорочност
    Кон - символ наслънцето
    Сирена - прелъстяване
    Куче - символ на верността
    Саламандър - симво на огъня
    Костенурка - дълголетие
    Скорпион - плодовитоста и на изцелителната сила

  22. #97
    Супер фен Аватара на pitfall
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Самоков/София
    Мнения
    1 200
    Добре, убедихте ме, разгледах сайта им и останах впечатлена от видяното, и наистина мястото не изглежда да е някаква пропаднала дупка.

    Ще ви покажа татуса веднага щом го направя, тоест в началото на октомври. И аз си знаех, че на ребрата боли доста, но това ще е моментна болка, така че ще я изтърпя. Самият татус ще бъде "Never give up", за шрифт малко се колебая, но се надявам и там да ми помогнат малко и крайния резултат да е добър.
    Аз ще ти говоря тихо,
    да ме чуеш само ти.
    За мъничко до мен се спри.


  23. #98
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    И аз имам същият надпис аз си го направих в един такъв момент, в който не ми пукаше много за болката, а и беше само 1 час не цял ден хихи, така че ще издържиш. Според мен пък няма да боли на ребрата кой знае колко, мен на вените ми тече най - много кръв и пак не ме е боляло ужасно, така че ще живееш и честито, че си се навила...

    п.п. винаги някоя болка била татус, пиърс, болка от порязано или зъб, я сравнявам с менстурацията си и просто ми става смешно. Месечните ми болки са доста тежки и до сега съм нямала по - силна болка от тях, а и раждането ще е още по сложно, така че един татус далеч не бива да плаши момичетата/жените щото ние сме повече мъже

  24. #99
    Цитирай Първоначално написано от pitfall
    Самият татус ще бъде "Never give up", за шрифт малко се колебая, но се надявам и там да ми помогнат малко и крайния резултат да е добър.
    typewriting изглежда мн добре!


    http://www.dafont.com/ <- Супер мн шрифтове.Като цъкнеш на шрифта можеш от Custom preview да видиш как ще изглежда твоя надпис. Сложи снимка като направиш татуса!

  25. #100
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    В първият пост съм го сложила сайта
    На мен ми харесват пък по ръкописни, тези печатните не ме кефят

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си