.
Отговор в тема
Страница 62 от 72 ПървиПърви ... 1252585960616263646566 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 526 до 1 550 от общо 1800
  1. #1526
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    ах ти .... илюменат



  2. #1527
    Супер фен Аватара на skate
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    2 354
    Ми даде,ама ако не ми хареса там само дет сам бил път до Варна и съм си запазвал час :Д(при Айдан ще го правя)..мислих с някъв фотошоп да го вида как ще седи,ама нямам идея как се работи с него ;д
    на ръката неща,защото ще се смали и няма да си лечат детайлите
    Последно редактирано от skate : 04-09-2015 на 14:42

  3. #1528
    Много е як, и без чертите е по-добре, но за гърба не знам дали е подходящ, зависи и от размерите де, може и на ръката.
    Ако някой ден реша и аз да си направя, със сигурност ще е нещо подобно, илюминатско.

  4. #1529
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    ми ако ми пратиш снимка на гърба ти може да се опитам да направя колажче :дд
    а на друга част от тялото би ли си я направил, ако не те изкефи на гърба? според мен айдан ще те разбере и заедно ще я измислите чудесно, все пак той е професионалист ;д

  5. #1530
    Супер фен Аватара на skate
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    2 354
    прати ли са снимката?
    за др части нз...може би на бедрото или отстрани на ребрата.Попринцип искам да я по-големичка че да станат всички детайли.

  6. #1531
    Някакви идеи колко ~лв. би стувал този татус? - http://prikachi.com/images/695/8041695z.jpg

    Размери ~30x15cm

  7. #1532
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    зависи при кой си го правиш, дали в студио или домашно.. според мен към 200 лева ;д

  8. #1533
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Между 100 и 200 лв зависимост от татуиста .

    Иначе хубава идея



    Видео с правене на татуировка на забавен каданс
    https://youtu.be/kxLoycj4pJY


    BTWтърсех един татус, който ви го бях постнала тук на един авер и видях че се е изтрил....
    so ....

    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...59f08d3270b107
    Последно редактирано от kaRamella : 04-10-2015 на 19:18


  9. #1534
    Супер фен Аватара на skate
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    2 354
    Евала на пича,да го поздравиш от мен;д

  10. #1535
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Имаше и още една на кирилица, но ме мързи ся да търся пак линкове



    Имам няколко месеца да си нарисувам в главата какво искам за бедрото ( с цветове или без ) и искам нещо голямо за корема...но за там не става всичкооо...много ми е специфично мястото. : S
    Идеи
    И много се двоумя - цветна или не


  11. #1536
    Само да вметна, че и на мен много ми допада китката като място и също като някои от вас се успокоявах, че мога да го скрия с гривна/часовник, но бях доста изненадана, когато научих, че и на двете места, на които работих, носенето на всякакви бижута и аксесоари, с изключение на възможно най-семплите обеци и годежен пръстен/халка, беше абсолютно забранено.

    ЕДИТ: Но за татуировките нямаше правило, хахах

  12. #1537
    Супер фен Аватара на skate
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    2 354
    ^Никога не съм разбирал работодателите,които налагат такива ограничения.Един човек ако си върши работата добре и помага за развитието на компанията,какво значение има колко татоси има или какви бижута носи хаха...единственно,ако човекът се среща с клиенти тогава по-бива,ама примерно ако си в офис на компютър цял ден ,не разбирам какъв е проблемът ;д

  13. #1538
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    И аз мисля , че трябва да важи само за работа с клиенти... Имах един познат със татуирана сълза под окото..еми и аз не бих го взела


  14. #1539
    karmela, приятелката ми до скоро също диреше дизайн за една от зоните които ти си си наумила.

    В крайна сметка си направи почти идентична на тази:

    http://www.tattooideasbase.com/rib-flowers-tattoo/ по тази снимка татуиста и изготвя дизайна


    Нямам представа дали имаш предвид в тази зона, но изглежда адски секси, независимо дали отпред, отзад, или от страни го погледнеш..
    Дано само лятото на плажа я опазя от всички погледи....

    За татуровките на това място постояно се чува едно клише: "След като забременееш на какво ще заприлича"
    Всеки има различно мнение, но в нашият случай приятелката ми се престраши..

    Аз от началото се опитах да я убедя, че нещо подобно би изглеждало по-добре: http://25.media.tumblr.com/tumblr_lm...o0rno1_500.jpg

    Но уви, няма да е нито първата нито последната, която гледа на цветните татуси с едно на ум.
    Последно редактирано от wsxwsx123 : 04-21-2015 на 21:03

  15. #1540
    Темата и мненията за видимите татуировки е доста интересна.....
    Последната година обиколих доста офиси на партии и забелзях, че масово жените, - не зависимо прецедателки на клони или секретарки са масово нашарени....
    Най интересни ми се виждат привърженичките на партията, която управлява в момента.

    И един от клоновете, шефката на местната структура имаше татус от лакътя до върхът на пръста, досущ, като на Кремена Халваджиян.
    В друг град пък, друга служителка на офис на същата партия имаше татус на лицето - нещо като малък трайбъл от окото към ухото.
    Хората масово свикнаха да виждат татуси на всякъде, така че забраните на практика се налагат по навик, и по конкретно тяхното спазване доста често не се следи.

  16. #1541
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Ами аз ще го правя след бременност и да - второто наистина е по-красиво.


  17. #1542
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...e483a1f67d.jpg В тази зона
    Това ми е малко претрупано и определено ще се рисува нещо подобно....та ще видим края на лятото..

    Или пък такова
    и точно в средата ми е пъпа https://img0.etsystatic.com/035/0/92...16820_1ndz.jpg
    Сега разбрах : казва се Mandala
    Последно редактирано от kaRamella : 04-21-2015 на 21:47


  18. #1543
    Супер фен Аватара на skate
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    2 354
    ^Найстина е малко претрупано.Едно момиче от моята компания си направи подобна на корема и й седи доста добре,но пък като я погледнеш отдалеч(15-20 метра примерно) и изглежда все едно има черно петно на корема ;д Прекалено много детайли ,съчетано с много използване на черна боя.
    Последно редактирано от skate : 04-21-2015 на 22:08

  19. #1544
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Точно това искам да избегна. Не искам да е като петно, затова ще търся нещо не толкова оплетено


  20. #1545
    Повече от фен Аватара на Тромбоцит
    Регистриран на
    May 2014
    Мнения
    316
    Дори като бачках с клиенти преди да запиша виШУ нямах проблем. Ризата крие всичко, нищо че част от шаренията ми е почти до китката.
    Сега, ако решиш да си мацнеш няк'ви сълзици под очите или шарении по врата може и да не възприемат част от клиентите, което би могло да те лиши от работа/

  21. #1546
    Alex.T.
    Guest
    Здравейте! Нова съм в сайта и в темата като цяло, но искам малко помощ относно нещо много важно за мен. Рисувам от доста време и от 2 години (вече) искам да стана татуистка,като от няколко месеца наистина сериозно искам да се занимавам с това. Ученичка съм, но мисля, че за да "чиракувам" в студио не е необходимо да имам 18... Разгледах нещата в темата и след като повечето от вас имат татуси, може ли да ми дадете съвет какво да направя? (Познавам само 3-ма татуиста, а те няма как да ме учат). Знаете ли някои татуисти които са съгласни да обучават някого (в София)? Благодаря предварително ^^

  22. #1547
    на колко си години?

  23. #1548
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    доколкото знам плащаш си една стабилна сума и чиракуваш няколко месеца при татуист, но не знам точно как става, трябват връзки и познати ;д

    май месец мисля да си нашаря набързо 2 малки нещица с голямо значение за мен, едното ще е ом символа, другото с на бффто почерка (ще го взема от картички, които ми е пращала) прякора ни, както ние двете само се наричаме от години вече и ще гледам да го вмъкна като в половинка сърце, тъкмо и рд има тя тогава и това ще е като изненада ;д един вид, че винаги ще е до мен и тн ;3

  24. #1549
    Супер фен Аватара на Azoria
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    2 076
    Цитирай Първоначално написано от kaRamella Виж мнението
    Или пък такова
    и точно в средата ми е пъпа https://img0.etsystatic.com/035/0/92...16820_1ndz.jpg
    Сега разбрах : казва се Mandala
    Наясно ли си със символиката? Хубаво е да си много добре запозната когато се шариш с някоя картинка до живот и това,което символизира да се припокрива с твоите виждания и разбирания. (:
    Всяка следваща минута е нов шанс да преобърнеш живота си! (:

  25. #1550
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от Azoria Виж мнението
    Наясно ли си със символиката? Хубаво е да си много добре запозната когато се шариш с някоя картинка до живот и това,което символизира да се припокрива с твоите виждания и разбирания. (:
    Бях дала и двата си лаптопа на ремонт и днес ги взех и започнах да се разучавам. Като събера доста информация ще я постна.


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си