.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Да се обръсна ли ?!

    Здравейте! Нов съм във форума и съм на 12. На 2 другия месец (юли) заминавам на един лагер до Охрид. Обаче аз се притеснявам много, защото там ще се наложи да се събличаме по бански, а аз съм адски окосмен...!! По краката, по лицето, по ръцете, че дори и по гърдите.. Няколко пъти ходих на училище с къси панталони и... съсипаха ме от подигравки! Бил съм много окосмен, не знам си какво, не знам си що... Таа да си дойда на думата: искам да си махна космите поне по краката, защото наистина не се чувствам добре с тях, но ... страх ме е да си ги махна сам, по-скоро не знам как, а ако накарам майка ми .. тя няма да иска, много е консервативна. Едвам я накарах да ми махне космите над горната устна.. Кажете ми, сам ли да си ги махна, майка ми ли да накарам и ако да, как ?! Моля ви сее, помагайте !!

  2. #2
    Фен Аватара на xfakexsmilex
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    L.A. <3
    Мнения
    150
    Отиди на козметик. Няма как да няма козметик в града ти. Там ще ти ги махнат с кола маска за няколко минути и после ще си спокоен..

    Не знам друго решение.
    Pretty Little Liars.
    Glee.
    Supernatural.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Просто се обръсни. Купи си една еднократна и това е. Ако не знаеш как и в интернет има примери за много начинаещи.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  4. #4
    Фен Аватара на xfakexsmilex
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    L.A. <3
    Мнения
    150
    И като се обръсне, да стане като таралеж? ;дд
    Pretty Little Liars.
    Glee.
    Supernatural.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Не си ли чувала, че при епилацията се получава същото? Вдигни си горнището и си епилирай мъхченцата от пъпа към пубиса да видим дали няма да станеш като мъж.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  6. #6
    А защо просто не се опитваш да се бръснеш?Не мислиш ли,че е по-мъжествено да си окосмен?Ако някой ти се подиграва просто му кажи,че завижда и това е

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    486
    ако си супер рунтав в краката с една малка ножичка можеж да си ги подстрижеж . особено по гърдите . много си малък за да си ги махаш на гърдите смисъл че като по пораснеш ще осъзнаеш че така е по - мъжествено .
    Видовете изкуство , което творим , са си просто занаятчийство . Най - великото изкуство е нашият живот - М.К.Ричардс !
    Нещо скрите в нас ни правеше слаби , докато не открихме , че това нещо сме самите ние - Робърт Фрост !

  8. #8
    За обикновена ножичка ли става на въпрос?

  9. #9
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от tanniii
    За обикновена ножичка ли става на въпрос?
    С обикновена ножичка ще станеш на петна от косми и ще е неравномерно. Просто си вземи бръсначка и леко без да натискаш се обръсни.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  10. #10
    А защо не пробваш с 1ви или 2ри номер на машинка за подстригване. Ако имате вкъщи или си купи някоя евтина.

  11. #11
    Голям фен Аватара на notlike
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    801
    Супер! Обръсни си всичкото на 12 и след 10-15 години ела гледай какво става - китайската стена. По-скоро се подигравай на тея, които нямат грам тестостерон и след време не те ще са полови атлети (прочети за тестостерона и влиянието му върху космите. Аз също имам доста по краката и по ръцете, не са убийци, но все пак не са и малко - честно да ти кажа, през оная ми работа е кой какво мисли за тях. Готините хора не ги интересува колко косми имаш, а какъв човек си. Хайде със здраве!
    Прощавам, но не ЗАБРАВЯМ.

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    486
    говорех ти за малка ножичка като такива с които преди са си рязали ноктите . няма да се личат толкова .
    Видовете изкуство , което творим , са си просто занаятчийство . Най - великото изкуство е нашият живот - М.К.Ричардс !
    Нещо скрите в нас ни правеше слаби , докато не открихме , че това нещо сме самите ние - Робърт Фрост !

  13. #13
    Голям фен Аватара на yamaha436
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Тaм където хакер не влиза :D
    Мнения
    556
    12г. има на лицето ?? и на гърдите
    FUCK RULES !!!

    Американски форум - Задаваш въпрос, после ти отговарят.Арменски форум. - Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.Български форум - Задаваш въпрос, после в 50 поста ти разказват какъв си тъпак, че си попитал

  14. #14
    Ти откъде падаш...майка ти ще ти маха мустака...земи си една машинка и ги мини(краката) така че да останат малко(да не си като ПУ^КА).
    The time's for sobieski

  15. #15
    Пич, наистина за 12 год. имаш бая, ама според мен недей по краката, ръцете и гърдите, за мен тва е педе*раска работа, някои си ги махат де, но казвам според мен.

  16. #16
    Ааа по-добре ги махни..... и аз 3 години не ходих с къси панталони ама накрая се престраших и ги махнах! На никой няма да му направи впечатление ,че нямаш! А ако ги оставиш..... ще ти се подиграват! Космите не определят дали си гей или не! Има толкова много обратни които са като мечки..... Днешните момичета предпочитат обезкосмени момчета,а не маймуни.... Ако те притесняват космите,махни ги!!! Не ти слушай тия тук! Как да ги махнеш - с бръснач е най-лесно.... И това че ще мязаш след 20 г на горила не е вярно!!! А и ще ги махаш само лятото! Споко братле! Ще видиш колко по комфортно ще се чувстваш без храсти......
    !ROCK & ROLL!

  17. #17
    Сложи си и червило да са ти мекички устничките,намажи се с кремче иди на козметик да ти прави маски те момиченцата обичат нежните момчета,ама жените обичат мъже.
    The time's for sobieski

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си