.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Голям фен Аватара на tanchu
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Пловдив *
    Мнения
    758

    Козметичка в Пловдив

    Тъй като никой не ми отговори в другата тема за обезкосмяването,реших да пусна нова..И моля да отговорите,а не да нападате..Та кажете добра козметичка в Пловдив,както и цената..Мерси предварително

  2. #2
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    До у-щето "Васил Коларов" в Кичюк Париж има фризьорски салон+козметичка(кола маска и т.н.)+масажи.Салона се казва "Мистик".Иди там и няма да съжаляваш,аз там ходя и съм много доволна.Не помня цени,защото козметичката не я посещавам.Но не е скъпо.

  3. #3
    Голям фен Аватара на tanchu
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Пловдив *
    Мнения
    758
    Предполагам цените са нормални .. 7 лв някъде? за колата

  4. #4
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    7 лв. за цяло тяло ? Това ми звучи абсурдно.
    Те поне 2-3 лв. взимат за мустак...

  5. #5
    Голям фен Аватара на tanchu
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Пловдив *
    Мнения
    758
    Не за цяло тяло,за триъгълник питам..а и за подмишниците ама за тях се чудя още таа други добри козметички в Пловдив?

  6. #6
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    6-7лв е за целия триъгълник,а подмишниците май бяха 3-4лв.

  7. #7

    dobra kozmetichka

    Mnogo dobra kozmetichka Ima v trakia blok 193 . Kolata maska cialo Rali e 25 lv i raboti s italianska mnogo hubava kola s obezbolqvashti v neq . Prosto sam strashno dovolna ot tozi Salon . ( Style Magic se kazva )

  8. #8
    Моята козметичка работи на центъра, до Джумаята и не я сменям за нищо на света. Имам висок праг на болка, много бяла и чувствителна кожа, но никога не ме изгаря с кола маската. Работи само с висок клас и с еднократните ленти. Наскоро се премести в новия салон и не помня името му, но тя се казва Ирина, тел. 0887901413. Най-якото е, че в тази жега след кола кожата ми не пари. Веднъж ме домързя да ида при нея и ползвах кварталната, но....никога повече!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си