.
Отговор в тема
Страница 11 от 40 ПървиПърви ... 78910111213141521 ... ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 994
  1. #251
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    последно време гледах няколко хоръра, но даже не си струва да пиша за тях... пълна бозица. пълнете темата с хубави филми и предложения...
    то густо, то пусто

  2. #252
    Цитирай Първоначално написано от D3NG3rZ0N3
    http://zamunda.net/details.php?id=268355&hit=1
    Това е филмът!
    !!!
    ❝ Аз те моля, затвори очи,
    ти недей да плачеш, знам че те боли,
    от мойта стая бяла с безброй врати
    защо избяга?..❞


  3. #253
    Повече от фен Аватара на Harmonyy
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    332
    Цитирай Първоначално написано от BrainlessROCKBABY
    Цитирай Първоначално написано от D3NG3rZ0N3
    http://zamunda.net/details.php?id=268355&hit=1
    Това е филмът!
    !!!
    +1

    btw преди малко гледах Wrong Turn 4...пълна пародия...не си губете времето..

  4. #254
    Аватара на sensualbella
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Молдова
    Мнения
    62
    !!![/quote]

    +1

    btw преди малко гледах Wrong Turn 4...пълна пародия...не си губете времето..[/quote]


    И аз си го бях пуснала,но не го изгледах...изглеждаше тъп.Добре,че го спрях навреме. Предложете някой наистина уникално страшен филм..не се плаша лесно.Като малка,когато са ми пускали страшен филм,и като изскочи нещо,вместо да се крия под всевъзможни неща,аз си седях права и се смеех.

  5. #255
    О боже мой..кога ще разберете,че не може да чакате на готово някой да ви предложи страшен филм "МНОГО СТРАШЕН" ...омг?Извинявай,но познавам приятели дето гледаха Погрешен завой и не спяха с дни,когато си тръгвахме от къщата в която гледахме щеше да се насерът от страх да не изкочат тея да ги нарежат,а на мен ми нямаше нищо..после с брат ми гледах "ГНЯВ" ,въпреки уникално тъпия си сюжет,той си беше страшен до някъде и той направо щеше да получи инфаркт..не може хората да ви дават готови филми и вие да ги харесате,за да намерите добри филми вие трябва да гледате абсолютно всеки филм,дори и тъп и тогава ще почнете да ги разбирате!А ако искате просто за губене на време,изтеглете си Американски пай..ебати,наистина страшен филм .омг ..всичко зависи от теб и ти какво харесваш.
    както и пича,който оплю Паранормална активност..за мен тоя филм не беше страшен,беше вдъхновяващ,а на теб,беше ли вдъхновяващ?Не ,нали?

    Remember remember the fifth of November
    Gunpowder, treason and plot.
    I see no reason why gunpowder, treason
    Should ever be forgot...

    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL
    you're weird
    i like you

  6. #256
    Голям фен Аватара на shaunaa
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    632
    Почти всички НОВИ американски ужаси са БОЗА !! ЗАтова ти предлагам един азитски - Shutter има сцени които могат да ти изкрат ангелите.
    Някой беше предложил и Писък - този филм единственот страшно в него е музиката която те плаши и тъмнината ДАже повечето му моменти са доста забавни Ако искаш да разпуснеш го гледай Хубавите американски ужаси са старите като:
    - Кошмар на улица ЕЛм (май беше)(всичките стари части без римейка)
    - Чъки куклата убиец (първите части)
    -Петък 13-ти
    - и др.

    ИМа някои добри нови филми :
    -Сиракът (на мен ми допадна)
    - Предизвестена смърт става
    -Тексаско клане - не че е страшен ама самата история е хубава
    - Имаше един хотела на ужасите той беше ацки смешен - сещам се една част на един му отрязаха ПоловияТ член
    - Убийствен пъзел има яки кървища
    - Имаше един по действителен случай за една къща и в нея всички били убити за една нощ - е той беше як , но не се сеща името му

    Това е любимия ми жанр, винаги като ги гледам се отпускам и забравям за всичко !! Имам нещо като трядиция всяка неделя или събота да гледам ужаси, за да се "пречистя" от всичко което ми се е случило през седмицата и след като гледам се чуствам "като нова"
    Вярвай в мечтите си !

  7. #257
    Голям фен Аватара на shaunaa
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    632
    Цитирай Първоначално написано от sensualbella
    !!!
    +1

    btw преди малко гледах Wrong Turn 4...пълна пародия...не си губете времето..[/quote]


    И аз си го бях пуснала,но не го изгледах...изглеждаше тъп.Добре,че го спрях навреме. Предложете някой наистина уникално страшен филм..не се плаша лесно.Като малка,когато са ми пускали страшен филм,и като изскочи нещо,вместо да се крия под всевъзможни неща,аз си седях права и се смеех.[/quote]

    Аз бях гледала 2 и г/д ставаше, заради литрите кръв
    Вярвай в мечтите си !

  8. #258
    Цитирай Първоначално написано от shaunaa
    Почти всички НОВИ американски ужаси са БОЗА !! ЗАтова ти предлагам един азитски - Shutter има сцени които могат да ти изкрат ангелите.
    Някой беше предложил и Писък - този филм единственот страшно в него е музиката която те плаши и тъмнината ДАже повечето му моменти са доста забавни Ако искаш да разпуснеш го гледай Хубавите американски ужаси са старите като:
    - Кошмар на улица ЕЛм (май беше)(всичките стари части без римейка)
    - Чъки куклата убиец (първите части)
    -Петък 13-ти
    - и др.

    ИМа някои добри нови филми :
    -Сиракът (на мен ми допадна)
    - Предизвестена смърт става
    -Тексаско клане - не че е страшен ама самата история е хубава
    - Имаше един хотела на ужасите той беше ацки смешен - сещам се една част на един му отрязаха ПоловияТ член
    - Убийствен пъзел има яки кървища
    - Имаше един по действителен случай за една къща и в нея всички били убити за една нощ - е той беше як , но не се сеща името му

    Това е любимия ми жанр, винаги като ги гледам се отпускам и забравям за всичко !! Имам нещо като трядиция всяка неделя или събота да гледам ужаси, за да се "пречистя" от всичко което ми се е случило през седмицата и след като гледам се чуствам "като нова"
    Ти проста ли си или си много проста ? Първо на първо има ужаси и ужаси и не можеш да очакваш от всеки един такъв филм да бъде страшен,защото просто целта не му е такава..На майка ти главата е смешна на Писък,първо прочети историята и всичко на филма и тогава ще разбереш нещата,това че си тъпа патка и не схващаш нищо,не значи,че филма е смешен или че си гледала първо ония бездарни режисьори дето се опитаха да направят филм и мажеха толкова лайна на едно място,че накрая се получи Страшен филм.
    Хотела на ужасите не знам по какъв начин е 'аДцки смешен' ..филма е БРУТАЛЕН заради самата му идея ( не че си я схванала,все пак си на 13,на такива хора не трябва да се дава такъв жанр да се гледа,не щото не можеш да го понесеш,а щото си тъпа и не можеш да го разбереш ) ..Болни мозаци вкарват в пари това да си задоволяват болните фантазии като измъчват други хора,филма беше брутален и по никакъв начин не е 'смешен ' .. и какво му е смешното на това,че му ' отрязал члена ' или както там каза?смешно е,щото си на 12 и тея неща за тебе още са смешни и забавни.
    Филма дето там умирали някви в няк'ва къща или к'вот каза е Ужасът от Амитивил,не знам как може да не му запомниш името,след като УЖ си голяма фенка на жанра и ти е харесал филма,като съчетаем 2те неща,може би си се интересувала от историята на филма?О ,чакай..ти си на 12,дори не знаеш за какво става на въпрос във филма,важното е да напишем,че някой ужас е смешен та да изглеждаме много безстрашни.
    Убийствен пъзел имал ' ЯКИ ' кървища,100% само това си видяла и не си схванала и 5% от историята на филма.
    Чула си и баналния израз,че новите американски филми били боза ,а ти новите азиатски филми виждала ли си ги ?А индийски ужаси гледала ли си? .. не си гледала,но пак говориш ,че едните били такива,другите онакива.
    Тексаско клане също е страшен,но просто ти разбираш нещата не под значението 'Страх' ,а под значението ' Стряскане ' за това и си толкова тъпа и нямаш вкус за филми.

    Включваш тъп филм като Петък 13ти,но не включваш Halloween ..просто защото си чула някъде да определят Петък 13ти като класика и вече дай да го напишем та да изглеждаме разбирачи..
    Нали знаеш,че Писък е на същия принцип като тези 2та,но е доста по-добър от тях?Ти просто не си гледала тея филми,но си говориш .. а къде е The Shining нали си голямата фенка?не си го писала просто защото не го знаеш,знаеш точно 5 филма,най -известните и ми се правиш фенка на жанра като ми говориш глупости за Писък.
    Чъки куклата убиец?Ти сериозно ли?
    Нормално е всички ужаси да са ти забавни,след като не схващаш и 80% от идеята им ..
    И как можеш да пуснеш филм,да не го догледаш и да кажеш,че е тъп ?Има филми в които всичко се разбира в края .. примерно пускаш Престиж до някъде и понеже си тъпа не го разбираш и го спираш без да доглеждаш края,и казваш ,че е тъп,без да си видяла и финала в който става ясно всичко.
    Като цяло си много тъпа и се изказваш неподготвено за доста добри филми и казваш мнение за идиотски филми като много добри само щото по другите форуми за такива филми и т.н се говорят едни и също баналщини..
    Не исках да правя спор,казах да ти махнат идиотското мнение,но щом ще зачитат мнението ти,тогава ще зачетат и мойто.
    чакам ти отговора

    Remember remember the fifth of November
    Gunpowder, treason and plot.
    I see no reason why gunpowder, treason
    Should ever be forgot...

    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL
    you're weird
    i like you

  9. #259
    Голям фен Аватара на Mirage3
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    726
    На мен лично любимия ми жанр е трилър, но имам любими филми и от ужасите. Фреди Крюгер за мен си остава класика. Ако видя някой маскиран като него мигновенно ще настръхна. От ''големите'' хоръри съм гледала ''Убийствен пъзел 1 и 2'' - ами интересен е, понеже съм фенка на трилърите и обичам разни такива мистерии. На някои места не гледам, закривам си очите... Но посланието е много добро. Човек наистина не цени живота си...
    Предизвестена смърт... Очаквам и трета част, хубав е. Само историята с касетата и обажданията ми харесват.
    See No Evil - Типичния ужас-трилър. Историята е завладяваща като за този жанр, но ако сте изгледали страшно много такива филми, ще разберете и какво става в края.
    Orphan - Малко е стряскащ като история, но пък те държи в напрежение.
    За тези се сещам. Някои филми са ми останали в съзнанието и досега. Даже и кошмари имам с тях.

  10. #260
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    488
    Wrong turn 4 е най-голямата боза, която някога съм гледал.. ебати пародията, дано да не правят 5-та част, щото развалят цялата поредица

  11. #261
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Вчера вечерта и тая вечер гледах SAW 1 и 2. Изключително много ми харесаха и ще догледам тия дни цялата поредица. Не се смейте за това, че гледам точно тези филми. Просто до сега не съм гледал филми от този жанр (и да е ставало, то да е 1 или 2) и реших да започна с нещо от този род. Като изгледам поредицата ще мина на нещо друго Ще следя темата, може да си избера филм за после.
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  12. #262
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    488
    според мен SAW се изчерпа след 2-рата част.. беше интересно, ама после го съсипаха, а и верно ли ще правят 8-ма част ?

  13. #263
    Супер фен Аватара на sashko705
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 176
    Цитирай Първоначално написано от tArIkAt
    според мен SAW се изчерпа след 2-рата част.. беше интересно, ама после го съсипаха, а и верно ли ще правят 8-ма част ?
    Не 7-мата е последна..


    "Everything kills you, you're dying everyday. You're either dying everyday, or you're living everyday, and I'm living everyday."- Christofer Drew

    "Imagine all the people
    Living life in peace"- John Lennon

  14. #264
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Moже ли някой да ми обясни кво по дяволите стана в тая поредица. Тая вечер изгледах 3 и 4 и нещо не схванах. Първо дават как режат Пъзела там а у и вадят касетката, откъдето и дойде идеята един вид оня Риг ли е (черния) да тръгне по изпитанията, след това в края дават как тоя тъкмо е умрял на леглото и се дава нещо като мини продължение на 3-тата част. В същото време в началото на изпитанята на черния полицай му казва да стигне за по-малко от 90 минути до оная стая, или Детектив Матюс (май така се казваше) ще умре, в края пък казват как не е трябвало да идва преди да изтече времето или нещо от тоя род... И как така изведнъж другия детектив взе ролята на пъзела... Общо взето това остана неизяснено, но най-вече първото нещо, което питах. Ако отговорът му се крие някъде в следващите части, то не ми казвайте, че няма да е интересно, просто ми кажете, че ще го видя малко по-натам
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  15. #265
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    първите 10 страници от темата са перфектни, има предложения, коментари, линкове и всичко както трябва, това НЕ Е тема където всеки трол ше пише "предложете ми хубав страшен филм" и 200 човека ше му предлагат и ше спорят и ше плюят. Това е тема, където всеки влиза и си намира какво му трябва или споделя нещо от себе си. Глупавите постове всеки да каже кой филм колко е зле са излишни. Слагате филм, снимка, описание, линк и ваше мнение. Това е. Минумум постове, максумум информация. Лека вечер.
    то густо, то пусто

  16. #266
    Повече от фен Аватара на Ou7oFmYhEaD
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    308
    Търся един филм трилър/ужаси, разказваше се за група приятели събрали се на една вила и един психопат ги вкара в някаква игра и за да оцелеят, трябваше да се избиват помежду си, не е FEAR ISLAND имаше руса мадама , някой сеща ли се за името, не е от най-новите
    Times have changed and times are strange
    Here I come , But I ain't the same

  17. #267
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Имам въпрос относно Убийствен пъзел нали пъзела умира в 4-та част как така после на тоя телевизор говори с неговия глас ..ии също нали Аманда също умря..сега кой е убиеца???

  18. #268
    Голям фен Аватара на Mirage3
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    726
    Цитирай Първоначално написано от Ou7oFmYhEaD
    Търся един филм трилър/ужаси, разказваше се за група приятели събрали се на една вила и един психопат ги вкара в някаква игра и за да оцелеят, трябваше да се избиват помежду си, не е FEAR ISLAND имаше руса мадама , някой сеща ли се за името, не е от най-новите
    Ъм... Убийствен пъзел, някоя от всичките части? xDD

  19. #269
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    Цитирай Първоначално написано от strawberry88
    Имам въпрос относно Убийствен пъзел нали пъзела умира в 4-та част как така после на тоя телевизор говори с неговия глас ..ии също нали Аманда също умря..сега кой е убиеца???
    времето във всяка част е различно, не е 1ва после втора и така... сеш се.

    изгледай го целия да разбереш


    Mirage3 не си прав
    то густо, то пусто

  20. #270
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    Orphan





    Определено добър филм, много ми хареса идеята, а като разбрах накрая истината направо сидях зяпнал.. не ми се верваше просто. Препоръчвам.
    то густо, то пусто

  21. #271
    Голям фен Аватара на Mirage3
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    726
    Цитирай Първоначално написано от Joc
    Цитирай Първоначално написано от strawberry88
    Имам въпрос относно Убийствен пъзел нали пъзела умира в 4-та част как така после на тоя телевизор говори с неговия глас ..ии също нали Аманда също умря..сега кой е убиеца???
    Mirage3 не си правА
    В смисъл? Какво искаш да кажеш? Предполагам говориш за втория ми пост, 'щото в първия си личи, че е писано от момиче. xDD
    Не съм споменала още и 'Децата на царевицата' - пак частите са страхотни. Такива добри филми скоро няма да се правят. Гледайте такива, по-старички от 80, 90 години. Само те могат да се нарекат стойностни, а не бозичките отсега.

  22. #272

    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Shumen
    Мнения
    26
    Паранормална Активност само това ще кажа

  23. #273
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    Цитирай Първоначално написано от Mirage3
    Цитирай Първоначално написано от Ou7oFmYhEaD
    Търся един филм трилър/ужаси, разказваше се за група приятели събрали се на една вила и един психопат ги вкара в някаква игра и за да оцелеят, трябваше да се избиват помежду си, не е FEAR ISLAND имаше руса мадама , някой сеща ли се за името, не е от най-новите
    Ъм... Убийствен пъзел, някоя от всичките части? xDD
    за това не си правя, няма убийствен пъзел на вила.
    то густо, то пусто

  24. #274
    Повече от фен Аватара на Harmonyy
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    332
    Вчера бях на кино по случай Хелуин и гледах Scream 4 :Д пхахаха..бахти комедията :Д тоя филм става все по-зле и по-зле:Д Гледах и Последен изход 5 Много ми хареса..Обожавам всички части!Тва е една от малкото поредици,която продължава да ми харесва с всяка следваща част

  25. #275
    Цитирай Първоначално написано от Harmonyy
    Вчера бях на кино по случай Хелуин и гледах Scream 4 :Д пхахаха..бахти комедията :Д тоя филм става все по-зле и по-зле:Д Гледах и Последен изход 5 Много ми хареса..Обожавам всички части!Тва е една от малкото поредици,която продължава да ми харесва с всяка следваща част
    проста си много ,а т'ва че ФД ти е харесал те прави още по -проста,моля момичетата да избягват този жанр,защото нищо не разбират.айде със здраве.

    Remember remember the fifth of November
    Gunpowder, treason and plot.
    I see no reason why gunpowder, treason
    Should ever be forgot...

    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL
    you're weird
    i like you

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си