.
Отговор в тема
Страница 13 от 40 ПървиПърви ... 39101112131415161723 ... ПоследнаПърви
Резултати от 301 до 325 от общо 994
  1. #301
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    не е филм, който бих гледал с кой знае какво удоволствие, ама ше съм преди вас


    то густо, то пусто

  2. #302
    Фен Аватара на Evelynn
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    United Kingdom
    Мнения
    107
    Цитирай Първоначално написано от Joc
    не е филм, който бих гледал с кой знае какво удоволствие, ама ше съм преди вас
    Гледах го преди месец някъде..Честно казано не ми хареса, очаквах да е по-'добър' от първия, но уви. И все пак самия филм е определен като 'the sickest movie of all times'.. съвсем точно.

    Наскоро започнах да следя една поредица "Paranormal Witness", уж документирани паранормални случки..Засега доста ми харесва и чакам нови епизоди. Препочъвам за хора, които 'харесват' призраци и т.н.
    Everything happens for a reason

  3. #303
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    ^между другото на мен филма ми се стори адски болен, и прекалено евтин... като идея беше супер, че човек е обсебен от филм, главния герой наистина беше изруд, но бас ловя, че има съфорумци, които без бюджет ше направят по-добра продукция

    Тая поредица къде я гледаш, не можах да я намеря...
    то густо, то пусто

  4. #304
    Аватара на sensualbella
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Молдова
    Мнения
    62
    Някой нов хорър?

  5. #305
    Здравейте! Търся един филм от много време. Става въпрос за близнаци, които тормозят едно момиче, като се правят на призрака на мъртвата й майка. Помня, че шептяха "Кати", бяха облечени в сини нощници и май ги заловиха някъде в музей. И мисля, че бяха луди. Ако някой има идея, нека сподели

  6. #306
    Фен Аватара на Evelynn
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    United Kingdom
    Мнения
    107
    Цитирай Първоначално написано от Joc
    ^между другото на мен филма ми се стори адски болен, и прекалено евтин... като идея беше супер, че човек е обсебен от филм, главния герой наистина беше изруд, но бас ловя, че има съфорумци, които без бюджет ше направят по-добра продукция

    Тая поредица къде я гледаш, не можах да я намеря...
    Съгласна, че е болен определено : )

    В Арена - http://www.arenabg.com/torrents.php?...al&category=18
    Everything happens for a reason

  7. #307
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    488


    “Нощта на ужасите” е римейк на едноименния филм от 1985 година и сюжетът ще разказва за младия Чарли Брустър, който си има всичко – популярен е сред съучениците си, а приятелката му е най-желаното момиче в цялата гимназия. За съжаление, всичко това му влияе по негативен начин и той започва да страни от най-добрия си приятел, както и от собствената си майка.

    Но животът на Чарли е на път да се промени напълно, когато в съседната къща се нанася Джери Дандридж) – привлекателен и на пръв поглед напълно нормален мъж. Въпреки че Джери изглежда като страхотен човек, с течение на времето Чарли започва да забелязва някои странности в поведението му и разбира че нещо не е наред.

    След като става свидетел на няколко зловещи и необясними събития, случващи се единствено през нощта, Чарли разбира че новият съсед е всъщност безмилостен вампир, а кварталът е новото му ловно поле.

  8. #308
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Сега го дърпам този филм ''Нощта на ужасите''.Гледам има положителни коментарчета за филма :P

  9. #309
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    488
    много е зле.. оригиналът е страшно як, ама тва прилича на пародия.. да спрат да развалят старите филми с посредствени римейкове

  10. #310
    можете ли да ми препоръчате някои хубави ужаси (психо) ама не обичайните кървища,кланета,разкъсвани я ..някой по специален (не като тексаско клане или брадвата) ..не що от сорта на "Коварен" "паранормална активност" "the ring"

  11. #311
    Цитирай Първоначално написано от Anonymous2
    можете ли да ми препоръчате някои хубави ужаси (психо) ама не обичайните кървища,кланета,разкъсвани я ..някой по специален (не като тексаско клане или брадвата) ..не що от сорта на "Коварен" "паранормална активност" "the ring"
    Голям фен съм на хорър, но признавам си този не мога да го гледам

    http://zamunda.net/details.php?id=240370&hit=1


  12. #312
    Повече от фен Аватара на Harmonyy
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    332
    Цитирай Първоначално написано от bulgariancho
    Цитирай Първоначално написано от Anonymous2
    можете ли да ми препоръчате някои хубави ужаси (психо) ама не обичайните кървища,кланета,разкъсвани я ..някой по специален (не като тексаско клане или брадвата) ..не що от сорта на "Коварен" "паранормална активност" "the ring"
    Голям фен съм на хорър, но признавам си този не мога да го гледам

    http://zamunda.net/details.php?id=240370&hit=1

    Всъшност,ако си гледал по-горе изброените,този няма да ти направи кой знае какво впечатление Лично на мен,от всички филми от този тип,Paranormal Entity най не ми хареса

  13. #313
    teksasko klane mega film

  14. #314
    Senior Member Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пазарджик city
    Мнения
    301
    Абе имаше един филм ... едни тинейджъри отиват в някаква хижа .. и там намират съкровище на някакви мъртви войници от времето на Хитлер ... кажете името плс !

  15. #315
    Фен Аватара на lovehorror
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Sofia
    Мнения
    228
    Някой да знае горе долу кога ще излиза Писък 5 или поне през коя година?
    Любовта е прекрасно чувство...

  16. #316
    Повече от фен Аватара на Bukuuu
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Хасково
    Мнения
    491

    Don’t waste a minute not being happy. If one window closes, run to the next window - or break down a door.

  17. #317
    Голям фен Аватара на toad
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    675
    Цитирай Първоначално написано от Anonymous2 Виж мнението
    можете ли да ми препоръчате някои хубави ужаси (психо) ама не обичайните кървища,кланета,разкъсвани я ..някой по специален (не като тексаско клане или брадвата) ..не що от сорта на "Коварен" "паранормална активност" "the ring"
    The Omen , Case 39 , Grudge , White Noise , Darkness

  18. #318
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Абе имаше един филм (horror),мисля че беше от 2011 година.Един снимачен екип иксаха да заснемат нещо за канализацията на един град,да снимат в подземията на града(тръбите ала бала).Не намериха законен начин да влязат,и влезнаха там...После ужаси ест... Някой ако се сеща

  19. #319
    Повече от фен Аватара на Harmonyy
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    332
    Цитирай Първоначално написано от SurfSky Виж мнението
    Абе имаше един филм (horror),мисля че беше от 2011 година.Един снимачен екип иксаха да заснемат нещо за канализацията на един град,да снимат в подземията на града(тръбите ала бала).Не намериха законен начин да влязат,и влезнаха там...После ужаси ест... Някой ако се сеща
    Mисля,че говориш за Тунелът - http://zamunda.net/details.php?id=264724&hit=1 ?

  20. #320
    Имаше един horror от 2011 или 2010, където група тийнейджъри бяха блъснали един старец и след това пристигна линейката и ги закара всички в една болница. Там в болницата ставаха някакви убийства. Накрая се оказа, че болницата е изоставена отдавна, а главния доктор ги убиваше тийнейджърите и май им взимаше кръвта или нещо друго, не помна точно, защото жена му беше болна от някаква болест и той искаше да я излекува. Извинявам се за смотаното обяснение. Някой има ли идея кой е филма ?

  21. #321
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Цитирай Първоначално написано от Harmonyy Виж мнението
    Mисля,че говориш за Тунелът - http://zamunda.net/details.php?id=264724&hit=1 ?
    Мерси,за този филм ставаше въпрос :*

  22. #322
    аз гледах вчера погрешен завой 4, не е лош

  23. #323
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Който иска голяма психария препоръчвам ,,Мъченици" (Martyrs), много е добър,но е доста тежък и не е за хора със слаби сърца.

  24. #324
    Цитирай Първоначално написано от Joc Виж мнението


    1408

    Сюжетът на лентата разказва за обитаваната от духове стая номер 1408 на хотел "Долфин" в Ню Йорк. Известният писател на ужаси Майк Енслин (Кюсак) решава да прекара една нощ в стаята въпреки предупрежденията на собственика на хотела (Джаксън). Там писателят преживява ужас, надхвърлящ многократно този в произведенията му.


    Който търси... намира! Много интересен филм, който ми препоръчаха и го изгледах с голямо удоволствие. Интересна история, и добра игра с хубави ефекти. Много заплетен филм, със сигурност ще ви хареса и за това го ПРЕПОРЪЧВАМ.




    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YCVMuevcCvY[/youtube]

    Поздрав хорър фенове



    П.П. Ако някой иска да гледа филм и има затруднения по намирането му, пишете ЛС, ще измислим нещо


    Може ли някой да ми каже от къде мога да си дръпна филма - Писък 4 със бг субс, защото не мога да си го намеря, ще съм ви много благодарна . Пишете на ЛС за филма
    Винаги има някаква истина зад" просто се шегувам". Знания зад "не знам". Чувства зад "Не ми пука". Болка зад:"Всичко е наред"


    Женска съм

  25. #325
    http://www.facebook.com/tursish.ujas В тази страничка има доста ужаси и стари и нови всякакви

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си