.
Отговор в тема
Страница 16 от 40 ПървиПърви ... 612131415161718192026 ... ПоследнаПърви
Резултати от 376 до 400 от общо 994
  1. #376
    Ghost ship/ Призрачен кораб

  2. #377
    The Haunting in Connecticut

  3. #378
    The task/ Задачата

  4. #379
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    Пишете по някой друг ред за филмите, заглавията всички ги знаем


    вчера гледах EVIDENCE , много ми допадна филмчето, очаквах по-малко.
    то густо, то пусто

  5. #380
    Голям фен Аватара на LaffyTaffy
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    675
    Цитирай Първоначално написано от Anonymous2 Виж мнението
    можете ли да ми препоръчате някои хубави ужаси (психо) ама не обичайните кървища,кланета,разкъсвани я ..някой по специален (не като тексаско клане или брадвата) ..не що от сорта на "Коварен" "паранормална активност" "the ring"
    The Blair Witch Project

  6. #381
    предложете ми филми с лудници като mad hоuse
    KILLUMINATI !

  7. #382
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    Цитирай Първоначално написано от FlyingUnderpants Виж мнението
    предложете ми филми с лудници като mad hоuse

    http://www.imdb.com/title/tt1130884/ гледал ли си този?
    то густо, то пусто

  8. #383
    не, бива ли го
    KILLUMINATI !

  9. #384
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    доста
    то густо, то пусто

  10. #385
    свалям го, давай други такива ако знаеш
    KILLUMINATI !

  11. #386
    Супер фен Аватара на skornex
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    1 148


    Poltergeist (1982)
    F$@k suicide silence!

  12. #387
    Голям фен Аватара на Kaena Smith
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    620
    When a stranger calls (Когато звънне непознат) (2006) - уникален филм,правен по градска легенда и римейк на филм със същото заглавие от 1979.Доколкото знам има и други филми, направени по градската легенда (The Babysitter and the Man Upstairs).
    Amusement - интересен е,гледах го днес.Не бих го определила като особено страшен,но бива...
    Helloween(2007) - страхотен е.Гледала съм и филма от 1978,но римейка ми допада повече.
    Cry_Wolf(Вълк единак)(2005) - добър е,доста провокиращ при това,но е по-скоро трилър,отколкото ужаси.
    Ring(Предизвестена смърт) - Обявен е за най-страшният филм на десетилетието.Това говори достатъчно...
    The final destination(Последен изход) - гледала съм 4 от 5-те части,уникален е слабо казано.Струва си да се гледа.

  13. #388
    Голям фен Аватара на Kaena Smith
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    620
    "Първоначално написано от alexadeliq
    Здравейте Искам да попитам за един филм,който гледах преди известно време и немога да се сетя за името му.. ето някой неща за този филм: става въпрос за един фотограф,дето след като снима някой,на снимката се вижда нещо като светлина върху самия образ и по този начин ще умре.."
    The Omen / Поличбата
    от 2006та"

    The Omen / Поличбата ?!?
    Нещо не ми се вярва.
    1)The final destination 3,възможно,
    2)Shutter,малко вероятно,
    3)Ring,там образите на гледалите касетата бяха размазани,но едва ли е и той.

    НО Поличбата?!?Ако става дума за The Omen 666,изключено е alexadeliq да говори за него.

  14. #389
    Голям фен Аватара на LaffyTaffy
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    675
    Цитирай Първоначално написано от Kaena Smith Виж мнението
    "Първоначално написано от alexadeliq
    Здравейте Искам да попитам за един филм,който гледах преди известно време и немога да се сетя за името му.. ето някой неща за този филм: става въпрос за един фотограф,дето след като снима някой,на снимката се вижда нещо като светлина върху самия образ и по този начин ще умре.."
    The Omen / Поличбата
    от 2006та"

    The Omen / Поличбата ?!?
    Нещо не ми се вярва.
    1)The final destination 3,възможно,
    2)Shutter,малко вероятно,
    3)Ring,там образите на гледалите касетата бяха размазани,но едва ли е и той.

    НО Поличбата?!?Ако става дума за The Omen 666,изключено е alexadeliq да говори за него.
    Shutter ?
    http://www.imdb.com/title/tt0482599/

  15. #390
    Голям фен Аватара на Kaena Smith
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    620
    Shutter
    Това е част от резюмето:
    "...В един момент Бен започва да забелязва странни петна върху много от своите снимки. Джейн вярва, че тези петна представляват духа на жената, която са ударили на пътя и може би тя се връща да търси отмъщение."
    Наистина,никой във филма,който е бил сниман,не умира,но пък от 3-те филма само там главният герой е фотограф(не съм напълно сигурна,но не си спомням в THE ring да имаше).Написала съм,че е малко вероятно да е Shutter.Честно казано нито един от 3-те филма отговаря 100% на описанието,което alexadeliq е дал/а,но само те ми хрумнаха.

  16. #391
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    The Mist

    Резюме : „Мъглата” на режисьора Франк Дарабонт е създаден по едноименната новела на краля на ужасите Стивън Кинг.
    Силна буря връхлита града, а на следващата сутрин откъм езерото се задава облак от гъста мъгла. Една група хора попадат в капана й, но успяват да се скрият в местния супермаркет.
    Скоро всички откриват ужасяващата истина, че в мъглата живеят многобройни демони и зли същества, готови на всичко, за да унищожат хората, попаднали в този капан. Оцеляването може би е възможно, само ако хората от магазина се обединят, но дали това е възможно имайки предвид каква е човешката природа?

  17. #392
    Тук вече съм в мой води .Обичам да гледам стари хорър филми който в който не те плашат със тъпи зомбита и фалшива кръв.
    А това са почти всички класически злодей който киното помни
    http://prikachi.com/images/869/4977869y.jpg

  18. #393
    Здравейте,
    От скоро гледам такива филми.Да ви кажа честно правя го защото имам голям страх от тъмното.Откакто гледам обаче такива филми ми е по -спокойно....както и да е.
    Това ми беше първият хорър филм.Препоръчвам го за по страхливите.На мен лично ми хареса.Гледал съм го два пъти.Първият път имаше за мен само една стряскаща сцена.

    Burning Bright (2010)

    Последно редактирано от CriminaLLL : 07-06-2012 на 08:07

  19. #394
    Супер фен Аватара на skornex
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    1 148
    Цитирай Първоначално написано от radie Виж мнението
    Paranormal Activity 1 !
    Не мигнах
    F$@k suicide silence!

  20. #395
    Ето този филм ме разби....
    Сръбски филм (2010)


  21. #396
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Цитирай Първоначално написано от be_yourself Виж мнението
    Ghost ship/ Призрачен кораб
    Този филм като малък все проверявах програмата дали ще го дават по ТВ-то

  22. #397
    Здравейте. Търся един филм от много време. Бях много дребен , като го гледах по телевизията , обаче още помня един момент. Един полицай отиде до една баба и я застреля , и тя му се молеше да я пощади , и като видя , че ще умира му се закани , че някой ден ще се върне. И малко по-напред във филма полицая целува една мацка и изведнъж като си отвори очите , целуваше бабата. Знам , че не е много яко обяснението ми , ама само т'ва помня. Ако някой ми помогне, ще съм му МЕГА благодарен !! ; )

  23. #398
    Гледала съм адски много филми на ужасите, и досега само два най-много ме радват.
    1.Обитанието в кънектикът 2009
    2.Хълмовете стават червени

  24. #399
    Може ли да ми предложите някой НОВ ужас, нещо от рода на Коварен? Под нов имам предвид в последните 1-2 години

  25. #400
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Аз пък си обичам The Blair Wtich Project (h)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си