.
Отговор в тема
Страница 26 от 40 ПървиПърви ... 1622232425262728293036 ... ПоследнаПърви
Резултати от 626 до 650 от общо 994
  1. #626
    ако наистина сте фенове на The Grudge можете и да играете играта на wii

  2. #627
    изгледала сам толкова много ужаси но има един които ме изплаши наистина на някои моменти от филма подскачах на 30 г сам и си мислих че няма да се изплаша и от него но се изплаших,Торбалан искам да питам има ли го на 3д тоя филм, ако някои знае за някои ужас на 3д да казва
    Последно редактирано от elena.markova : 01-03-2014 на 14:27

  3. #628
    Трябва да знаеш, че Boogeyman (Торбалан) има и 2 и 3 част, като според мен, най-стряскаща беше 2-ра, но всеки с мнението си, замисълът в тези филми е голям, но не са го догодили баш. Все пак е само мое мнение, кажете вие дали сте съгласни. ^.^

  4. #629
    Някои гледал ли е Вила Роза? Чудя се дали да го гледам на кино и тарся мнение за филма , стана ми интересно какъв е защото е български

  5. #630
    Цитирай Първоначално написано от ew4it0yy Виж мнението
    Трябва да знаеш, че Boogeyman (Торбалан) има и 2 и 3 част, като според мен, най-стряскаща беше 2-ра, но всеки с мнението си, замисълът в тези филми е голям, но не са го догодили баш. Все пак е само мое мнение, кажете вие дали сте съгласни. ^.^
    съгласна съм с теб и да знам че има и други части и тях съм гледала има още един който също ми харесва беше нещо с няква игра ако ги убият в играта после умират на истина мисля че се казваше остани жив гледайте го заслужава си

  6. #631
    Цитирай Първоначално написано от Konny Виж мнението
    Някои гледал ли е Вила Роза? Чудя се дали да го гледам на кино и тарся мнение за филма , стана ми интересно какъв е защото е български
    по мое мнение съвременни български филми няма хубави аз не гледам бг филми защото са големи тъпотии гледам само старите бг филми те си заслужават защото са направени смислени и интересни направени са много истински хората говорят със собствени думи и е естествено а не като сегашните български говорят като американци превземат се

  7. #632
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Аз преди 1 седмица реших да сваля едно филмче,което не е от типа ужаси ( преди гледах само такива ). Филма беше много силен и хубав,препоръчвам ви го !!!
    12 years a slave

  8. #633
    Цитирай Първоначално написано от elena.markova Виж мнението
    изгледала сам толкова много ужаси но има един които ме изплаши наистина на някои моменти от филма подскачах на 30 г сам и си мислих че няма да се изплаша и от него но се изплаших,Торбалан искам да питам има ли го на 3д тоя филм, ако някои знае за някои ужас на 3д да казва
    Да, и трите части за уникални, гледала съм ги преди години и сега като ти видях мнението, се сетих за тях и трябва пак да ги изтегля.

    Иначе един от любимите ми е Границата от 2007г.
    Последно редактирано от Lady_Chanel : 01-21-2014 на 22:18

  9. #634
    абе искам да питам за филм на ужасите в който се разказва за дама пика някой знаели такъв

  10. #635
    http://filmplay.org/yjasi ужасяващо много ужаси

  11. #636
    евала на този, който е направил темата (и този, който я е направил важна ) Аз лично предпочитам филмите със серийни убийци, но доста често гледам и с духове, по-рядко разни като Погрешен Завой

  12. #637
    nebeeee
    Guest
    здревейте преди известно време гледах един филм и сега не мога да си спомня как се казваа.. разправя се за няколко човека които се събуждат в една изоставена къща сред гората и започват да търсят начини да се спасят да излязат от там , но накъдето и да тръгнат винаги се озовават на същото място.

  13. #638
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от nebeeee Виж мнението
    здревейте преди известно време гледах един филм и сега не мога да си спомня как се казваа.. разправя се за няколко човека които се събуждат в една изоставена къща сред гората и започват да търсят начини да се спасят да излязат от там , но накъдето и да тръгнат винаги се озовават на същото място.
    Мисля, че говориш за Cabin in the woods

    Иначе имаше едно старо филмче което беше добро попадение Cube се казва има и втора част ако се не лъжа, ама отдавна беше.

  14. #639
    anonymous708973
    Guest
    Никак не съм фенка на тия филми, много кофти ми влияят.
    Гледала съм House of wax, ама не бих казала, че е кооой знае какво.

    За сметка на това, след всяка серия на Saw имам нужда от по 2-3 месеца да се възстановя и дори да помисля за следваща. Само три съм гледала, май нямам желание за още.

  15. #640
    Супер фен Аватара на tireheb
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    2 581
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Иначе имаше едно старо филмче което беше добро попадение Cube се казва има и втора част ако се не лъжа, ама отдавна беше.
    има и трета
    ма само първата е култ

  16. #641
    nebeeee
    Guest
    благодаря тi draid , но не е той .. във филма , който аз търся тези хора не се познават , но след това започват да разбират , че има някаква роднинска връзка между тях.. всъщност до колкото си спомням беше малко объркан хаха

  17. #642
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Никак не съм фенка на тия филми, много кофти ми влияят.
    Гледала съм House of wax, ама не бих казала, че е кооой знае какво.

    За сметка на това, след всяка серия на Saw имам нужда от по 2-3 месеца да се възстановя и дори да помисля за следваща. Само три съм гледала, май нямам желание за още.
    SAW е тотална боза подобна на Wrong Turn и Final Destination. Първите 1-2 можеше да грабнат внимание, след което се изтъркаха. Хубав ужас е REC първата част и до някъде втората, макар че и втората е по-слаба, 3-тата е направо пародия. Същото направиха и с 30 days of night - първата доста добро попадение, втората част пълна боза. Много добър "ужас" за мен е storm of the century по сценарии на Кинг, също така The Mist по книгата, но завършека е далеч по-добър.

    Цитирай Първоначално написано от nebeeee Виж мнението
    благодаря тi draid , но не е той .. във филма , който аз търся тези хора не се познават , но след това започват да разбират , че има някаква роднинска връзка между тях.. всъщност до колкото си спомням беше малко объркан хаха
    Много ми е познато обаче не мога да се сетя, много филми гледам и може да ми прилича и на някой друг, но ми е познат.

  18. #643
    Някой сеща ли се за филм в който героите в част от филма се озовават в странен град и влизат в къща с восъчни хора (не е Восъчната къща или Гробна тишина)

  19. #644
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    http://www.imdb.com/title/tt1228987/...f_=nv_wl_img_1
    Мнение?
    Мисля да го дръпна, като ми остане време.

  20. #645
    Цитирай Първоначално написано от Hotty_BB Виж мнението
    Някой сеща ли се за филм в който героите в част от филма се озовават в странен град и влизат в къща с восъчни хора (не е Восъчната къща или Гробна тишина)
    Sillet Hill ?

  21. #646
    Супер фен Аватара на Shines
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    2 610
    Цитирай Първоначално написано от mayaaa Виж мнението
    http://www.imdb.com/title/tt1228987/...f_=nv_wl_img_1
    Мнение?
    Мисля да го дръпна, като ми остане време.
    Много е добър. Според мен изобщо няма да съжаляваш. Но по-добре гледай шведската версия (за мен е по-добра) http://www.imdb.com/title/tt1139797/. Също така горещо ти препоръчвам и книгата.

  22. #647
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Цитирай Първоначално написано от Shines Виж мнението
    Много е добър. Според мен изобщо няма да съжаляваш. Но по-добре гледай шведската версия (за мен е по-добра) http://www.imdb.com/title/tt1139797/. Също така горещо ти препоръчвам и книгата.
    Честно, като чуя да ми говорят на различен от английски език във филм ми е супер неестествено и странно, а без звук няма смисъл да коментирам. По тая причина се отказах от няколко азиатски, въпреки че знам, че те правят доста добри horror-и. И все пак като изгледам американската ще си помисля. Иначе сега съм си набелязала няколко книги, но след това може да видя за какво става въпрос.

  23. #648
    Супер фен Аватара на Shines
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    2 610
    Цитирай Първоначално написано от mayaaa Виж мнението
    Честно, като чуя да ми говорят на различен от английски език във филм ми е супер неестествено и странно, а без звук няма смисъл да коментирам. По тая причина се отказах от няколко азиатски, въпреки че знам, че те правят доста добри horror-и. И все пак като изгледам американската ще си помисля. Иначе сега съм си набелязала няколко книги, но след това може да видя за какво става въпрос.
    Дам, знам как е. Аз съм същият, няма ли английска реч ми е някак супер неестествено. Но за този филм (и още някои като Гняв (също ти препоръчвам японската версия) и прочие) направих изключение и останах доста приятно изненадан . Като цяло има доста сполучливи чужди версии, които по мое мнение си заслужават гледането в повечето случай повече от английската версия (но пусто да остане навикът да чуя английска реч не угасва ). До такава степен съм привикнал.

    едит: Някой може ли да ми препоръча добро horror филмче като за лека нощ ?
    Последно редактирано от Shines : 03-19-2014 на 19:31

  24. #649
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Цитирай Първоначално написано от Shines Виж мнението
    Дам, знам как е. Аз съм същият, няма ли английска реч ми е някак супер неестествено. Но за този филм (и още някои като Гняв (също ти препоръчвам японската версия) и прочие) направих изключение и останах доста приятно изненадан . Като цяло има доста сполучливи чужди версии, които по мое мнение си заслужават гледането в повечето случай повече от английската версия (но пусто да остане навикът да чуя английска реч не угасва ). До такава степен съм привикнал.
    Аз така исках да гледам Alone (http://www.imdb.com/title/tt0484090/?ref_=fn_al_tt_3), но се отказах след 10 мин. Ся може и пак да пробвам, като се опитам да не съм чак толкова негативно настроена. Иначе на Гняв съм гледала американските и ми харесаха, ама до оригиналите не стигнах.

    Цитирай Първоначално написано от Shines Виж мнението
    едит: Някой може ли да ми препоръча добро horror филмче като за лека нощ ?
    A Nightmare On Elm Street всички части, ако не си ги гледал!! Иначе: The Others, Gothika, The Shrine, The Uninvited, One Missed Call, House at the End of the Street, Mirrors. Тези ми идват първо на ум. И ако обичаш психо трилъри (въпреки, че не е точно за темата) горещо ти препоръчвам Identity.

  25. #650
    Супер фен Аватара на Shines
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    2 610
    Оригиналните версии на "Гняв" за мен са в пъти по-страшнички . Иначе благодаря ти много за предложенията, но тъй като си падам голям киноманиак (особено horror филми (обожавам ги)) май съм гледал всички (освен може би "The Shrine"), които спомена . A Nightmare on Elm Street поредицата си е просто класика . За жалост последните години са доста слаби откъм ужаси. Единствено не съм гледал "Alone" и може да го пробвам, но с тоя тайландски ще се видя в чудo . Вече не правят като едно времешните филми.
    Последно редактирано от Shines : 03-20-2014 на 20:14

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си